Axpert - nefunguje OTG USB

Měniče Axpert
Kulica
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 05, 2022 9:04 pm

Axpert - nefunguje OTG USB

Příspěvek od Kulica »

Zdravím,

Pořídil jsem novou ostrovní elektrárnu, vše funguje na výbornou, až na jednu věc. Mám střídač Axpert VM III 48V a nedaří se mi export logů na flashku. Jdu podle návodu a když dám poslední tlačítko, tak to vyhodí chybu "U03 - Data jsou ve špatném formátu". Nefunguje mi ani přehrání firmwaru. Flashku mám 32 GB, formátování FAT32.

Neporadí mě někdo co s tím? Jediné co se mi podařilo najít byla podmínka FAT32 jinak ni dalšího.

Dík za rady
Fliacik
Příspěvky: 90
Registrován: stř bře 30, 2022 8:53 am
Lokalita: Bratislava
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 4340
Kapacita baterie [kWh]: 9.6

Re: Axpert - nefunguje OTG USB

Příspěvek od Fliacik »

Skusil by som inu flash. Najlepsie niaku starsiu 2Gb ak sa taka este najde. V obasti FVE som novacik no pri satelitoch som mal tychto problemov mraky. Nieje nad overeny stary USB kluc.
FVE 4,3kWp (4x Longi 535Wp 4x DAH 550Wp Sériovo/Juh) | Growatt SPF 5000ES | 4kWh(Čína)+6kWh(Mivvy)
rva
Příspěvky: 3527
Registrován: úte dub 23, 2013 10:21 am
Lokalita: Kousek od Lysé nad Labem
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 46000
Kapacita baterie [kWh]: 40
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Kousek od Lysé nad Labem

Re: Axpert - nefunguje OTG USB

Příspěvek od rva »

Funguje to jak má? Tak bych se v tom moc nevrtal, abych neskončil s nefunkčním střídačem.
_______________________________________________________________________
43 kWp, LiFePO4 46 kWh,
EPSolar 60 A/150 V ET6415N + 3x Isolar SM II (5 kW, 450 V, 80 A) + Axpert PIP 5048MS
Kulica
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 05, 2022 9:04 pm

Re: Axpert - nefunguje OTG USB

Příspěvek od Kulica »

Zdravím,

Tak nakonec jsem koupil přechodový kabel na klasické USB, s tím, že budu postupně zkoušet flashky a snad to vyjde. A vyšlo to na první pokus :-) Takže už to funguje.

Dík za rady

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek