VW odrezal carconnect API pre tretie strany
Souhrn tématu
Volkswagen nedávno odřezal přístup třetích stran k CarConnect API, což způsobilo nefunkčnost rozšíření jako Volkswagen Connect v domácí automatizaci. Uživatelé hlásí problémy s pomalým načítáním dat a omezenými možnostmi ovládání přes CAN sběrnici. Někteří z nich hledají alternativy jako WiCAN-PRO nebo OVMS, které nabízejí spolehlivější přístup k datům vozidla i přes vyšší náklady a složitější nastavení.
- TomHC
- Příspěvky: 4057
- Registrován: pát lis 11, 2022 8:14 am
- Reputace:918
- Lokalita: Hlohovec, SR
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 8820
- Kapacita baterie [kWh]: 30
- Chci prodávat energii: NE
- Chci/Mám dotaci: NE
- Bydliště: Hlohovec, SR
Re: VW odrezal carconnect API pre tretie strany
Kto môže, prosím podpíšte - https://www.change.org/p/eu-data-act-du ... ten-geben/
Hlavný spotrebič: VW ID.4 | 2x MUST PH1800 5.5kW + GWL-SUN2000, 9kWp V+J+Z | 600 Ah LiFePO4 s BMS JBD 200A | SW: Home Assistant na Synology DS923+ ku tomu ESPHome, Tasmota, MariaDB, InfluxDB, Telegraf, Grafana, Zigbee2MQTT... | HW: ESPlan (ESP32 + LAN 8720 + RS485).
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér
- TomHC
- Příspěvky: 4057
- Registrován: pát lis 11, 2022 8:14 am
- Reputace:918
- Lokalita: Hlohovec, SR
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 8820
- Kapacita baterie [kWh]: 30
- Chci prodávat energii: NE
- Chci/Mám dotaci: NE
- Bydliště: Hlohovec, SR
Re: VW odrezal carconnect API pre tretie strany
Jedna možná náhrada - Tibber. Tibber na SK nie je podporovaný, nedá sa ani stiahnuť z Google Play, ešte som to neskúšal, ale možno inštalácia z APK by fungovala.
https://github.com/apps-homeassistant/Tibber
https://github.com/leeyuentuen/tibber_ev
https://github.com/apps-homeassistant/Tibber
https://github.com/leeyuentuen/tibber_ev
Hlavný spotrebič: VW ID.4 | 2x MUST PH1800 5.5kW + GWL-SUN2000, 9kWp V+J+Z | 600 Ah LiFePO4 s BMS JBD 200A | SW: Home Assistant na Synology DS923+ ku tomu ESPHome, Tasmota, MariaDB, InfluxDB, Telegraf, Grafana, Zigbee2MQTT... | HW: ESPlan (ESP32 + LAN 8720 + RS485).
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér
- georg_cz
- Příspěvky: 59
- Registrován: čtv bře 26, 2020 12:58 pm
- Reputace:0
- Lokalita: Čáslav
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 9000
- Kapacita baterie [kWh]: 32
- Chci prodávat energii: NE
- Chci/Mám dotaci: NE
Re: VW odrezal carconnect API pre tretie strany
Já mám zkušenost s OVMS - funguje perfektně i s jejich dataplánem, který k tomu dávají. Je to předplacenka a stačilo mi většinou tak za 5USD na dva měsíce. Provozoval jsem ho na Nissanu Leaf, tam byla super podpora. I ten eGolf co tu zazněl má podporu. Bohužel je to dost drahý a vývoj pro novější auta jim nějak chcípnul.
https://docs.openvehicles.com/en/latest/
Mám aktuálně Konu, ale řeším to samý. Data se načítají pomalu, nekdy dokonce request selže, četnost musí být max půl hodiny, jinak hrozí nějaká blokace a jednou za čas je potřeba projít debugovacím kolečkem proč to zase nefunguje, kde je potřeba jakým skriptem extrahovat api key a podobně. Koupil jsem ten meatpi, to prý docela funguje. Alespoň pro načtení aktuálních hodnot po příjezdu přes wifi, dokud se auto neuspí. Mají vyloženě templaty pro novější auta, tak budu zkoušet.
https://meatpihq.github.io/wican-fw/con ... d_vehicles
https://docs.openvehicles.com/en/latest/
Mám aktuálně Konu, ale řeším to samý. Data se načítají pomalu, nekdy dokonce request selže, četnost musí být max půl hodiny, jinak hrozí nějaká blokace a jednou za čas je potřeba projít debugovacím kolečkem proč to zase nefunguje, kde je potřeba jakým skriptem extrahovat api key a podobně. Koupil jsem ten meatpi, to prý docela funguje. Alespoň pro načtení aktuálních hodnot po příjezdu přes wifi, dokud se auto neuspí. Mají vyloženě templaty pro novější auta, tak budu zkoušet.
https://meatpihq.github.io/wican-fw/con ... d_vehicles
- glottis
- Příspěvky: 3955
- Registrován: stř úno 02, 2022 10:30 am
- Reputace:533
- Lokalita: okolí Mělníka
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 13000
- Kapacita baterie [kWh]: 30
Re: VW odrezal carconnect API pre tretie strany
Tak mi prisel objednany WiCAN-PRO a po nejakem hrani velika pecka a radost. wireguard vpn funguje, mqtt napojeni funguje, do ha to dostanu, evcc po mqtt vidi data, aktualizace dat treba po 5s. Jdou cist i napeti jednotlivych clanku. Soc na dve desetina mista, posilat si muzu co chci co je dostupne na canu.
egolf nespousti alarm kdyz to tam necham, usne to asi za 10 minut po zamceni auta. Kdyz se auto nabiji, neusne to a je to zive. Za tech 1800 nebo co to stalo naprosta pecka.
egolf nespousti alarm kdyz to tam necham, usne to asi za 10 minut po zamceni auta. Kdyz se auto nabiji, neusne to a je to zive. Za tech 1800 nebo co to stalo naprosta pecka.
- Antrac1t
- Příspěvky: 612
- Registrován: ned čer 26, 2022 3:33 pm
- Reputace:105
- Lokalita: Znojemsko
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 5500
- Kapacita baterie [kWh]: 26
- Chci prodávat energii: NE
- Chci/Mám dotaci: NE
Re: VW odrezal carconnect API pre tretie strany
jde posilat aji do auta? wakeup token?
string1 - 5.5kwp 2S6P - 460wp | 3x Multiplus ii 3000VA 1F systém | Lifepo4 230AH 48V + Seplos BMS, Lifepo4 310AH 48V + Seplos BMS
- TomHC
- Příspěvky: 4057
- Registrován: pát lis 11, 2022 8:14 am
- Reputace:918
- Lokalita: Hlohovec, SR
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 8820
- Kapacita baterie [kWh]: 30
- Chci prodávat energii: NE
- Chci/Mám dotaci: NE
- Bydliště: Hlohovec, SR
Re: VW odrezal carconnect API pre tretie strany
Ja žijem (skôr prežívam) s VW Group EU Data Act, veľmi často neaktuálne dáta, takže takmer nepoužiteľné. 
Hlavný spotrebič: VW ID.4 | 2x MUST PH1800 5.5kW + GWL-SUN2000, 9kWp V+J+Z | 600 Ah LiFePO4 s BMS JBD 200A | SW: Home Assistant na Synology DS923+ ku tomu ESPHome, Tasmota, MariaDB, InfluxDB, Telegraf, Grafana, Zigbee2MQTT... | HW: ESPlan (ESP32 + LAN 8720 + RS485).
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér
- glottis
- Příspěvky: 3955
- Registrován: stř úno 02, 2022 10:30 am
- Reputace:533
- Lokalita: okolí Mělníka
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 13000
- Kapacita baterie [kWh]: 30
Re: VW odrezal carconnect API pre tretie strany
Nejde, pres tohle ne. Vzbudit to musis jinak. Mozna aplikaci i bez placeni penez. Treba zkusit zablikat autem, pustit klimu a zase ji vypnout. Po can stejne nemuzes nic ovladat, jen cist.
- glottis
- Příspěvky: 3955
- Registrován: stř úno 02, 2022 10:30 am
- Reputace:533
- Lokalita: okolí Mělníka
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 13000
- Kapacita baterie [kWh]: 30
Re: VW odrezal carconnect API pre tretie strany
Ja to hrozna sracka. Pul casu to nejde, kdyz to jde tak je to pomale a jeste to dava data spatne. auto stoji pred barakem a jendou to posle soc 80, pak 72, pak 80.TomHC píše: úte čer 23, 2026 12:54 pmJa žijem (skôr prežívam) s VW Group EU Data Act, veľmi často neaktuálne dáta, takže takmer nepoužiteľné.
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Claudebot [Bot]
