Měření napětí 10čl LiFePo

Home Assistant, Arduino, SDS, Raspberry, Linux, vzdálený dohled, automatizace, měření, opensource, closedsource, hotová řešení, DIY, stavebnice, komponenty, software, postupy, návody, schémata, rady, zkušenosti ...
pezizka
Příspěvky: 734
Registrován: úte čer 24, 2014 8:23 pm
Lokalita: Kyjovsko
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 9170
Kapacita baterie [kWh]: 33
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Měření napětí 10čl LiFePo

Příspěvek od pezizka »

Dobrý večer, můžete mi prosím někdo doporučit nějaký ověřený dobře fungující řekněme cellog? Pasovalo by mi 10 čl LiFePo s tím, že všechny vstupy nemusí být nutně využity, ale moc by mi pasovaly 4 individuálně nastavitelné alarmy vždy vztažené k nejsilnějšímu a nebo nejslabšímu článku, dle situace. Dva horní a dva spodní. Stačil by jeden alarm na "první" stupeň, společně pro horní i dolní úroveň a to samé pro druhý stupeň. Výstup humpolácký tranzistor a nebo relé, s daty se nekamarádím :dontknow: Hledal jsem zde i jinde, ale nenašel. Možná proto že moc hledač nejsem, jazyky tak hovězí uzený a když už něco najdu tak předraženou blbost která nefunguje. Mám na to talent :uh: Nechci to za pětikačku i do krabice to narvu, to dám :mrgreen: Jen ať to spolehlivě a bezproblémově funguje. Víte někdo o něčem co by splňovalo moje zadání? Budu rád za každou radu, zkušenost :celebrate2: Díky.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek