24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Archiv ukončených inzerátů
rosparovac
Příspěvky: 16
Registrován: čtv zář 27, 2018 7:23 am

24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od rosparovac »

Zdravím
Koupili jsme si na projekt elektro-koloběžek před necelými 4 lety tyto články http://battery.nabizi.cz/wina-lifepo4-p ... se_p72126/ Články jsme proměřili (kvůli naskládání článků podobných kapacit) kapacity zapsali (viz přiložený xls), následně nabili na 40% kapacity a uložili do prostoru s teplotou cca 20°C celoročně. Tedy nejlepší zacházení jaké jsme znali. Bohužel z projektu sešlo a pokud se bude někdy pokračovat, tak trochu jiným směrem.
Při "formátování" článků jsme narazili na dva vadné a ty byly reklamovány a doručeny nové (na fotce jiná barva - tmavší modrá). Nejsem vlastníkem všech, měli jsme 3 elektrokoloběžky v plánu, ale mám pověření prodat všechny.
Takže souhrnně:
  • 24 ks k prodeji. (1152 Wh celkem)
  • 4 roky staré (skladované a nabité dle specifikací).
  • Na každé 3 plné cykly (z 2000). Na 16 z nich byla testována jedna jízda na elektrokoloběžce tzn 4 cykly.
  • Cenu klidně diskutujme, představuji si něco kolem 500,- za kus. Pokud mě zbavíte všech najednou a ideálně osobně (Ostrava), budu rád a klidně slevím (třeba o hodnotu přepravy).
Pokud by někoho zajímala elektrokoloběžka, rád zašlu info, a poradím se o možnostech dopracování.
Přílohy
Fotka všech článků -1 včetně naměřených kapacit
Fotka všech článků -1 včetně naměřených kapacit
Clanky.xlsx
Excelovský soubor s naměřenými daty o článcích
(16 KiB) Staženo 42 x
Matess
Příspěvky: 1518
Registrován: pon zář 09, 2013 5:16 pm
Lokalita: Šumperk
Bydliště: Šumperk

Re: 24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od Matess »

koukam ze mame podobne zkusenosti... mam 24 kusu 10Ah Wina a 2 mrtve po par cyklech. Nepretezoval jsem je a stejne bylo po nich a zbytek se lehce nafoukl...
rosparovac
Příspěvky: 16
Registrován: čtv zář 27, 2018 7:23 am

Re: 24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od rosparovac »

Matess píše:Nepretezoval jsem je a stejne bylo po nich a zbytek se lehce nafoukl...
To nafouknutí jsme měl už od výroby. Dodavatel (Ing. Michal Kapic z firmy eskutr) mne ubezpečoval, že to není vada a že to je prostě serie, která tohle má jako vlastnost. Ty dvě (z další serie trochu tmavší barvou) jsou krásně rovné.
Na co je používáš?
packa
Příspěvky: 104
Registrován: stř říj 12, 2016 11:56 am

Re: 24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od packa »

Ahoj
mě by docela zajímala ta konstrukce té koloběžky .
JiříK
Příspěvky: 1021
Registrován: pon bře 21, 2011 6:29 pm
Bydliště: 345m n.m. v Chřibech

Re: 24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od JiříK »

Jeden článek nutně potřebuji. Do Ostravy jezdím, domluvíme to v SZ. Děkuji
Pokud mě uvidíte tančit a nehraje hudba, vypněte, prosím, hlavní jistič...
rosparovac
Příspěvky: 16
Registrován: čtv zář 27, 2018 7:23 am

Re: 24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od rosparovac »

Omluvám se ale celkový počet kusů je 32 ne 24 a rád bych to prodával po rozumných seriích.:-/
Matess
Příspěvky: 1518
Registrován: pon zář 09, 2013 5:16 pm
Lokalita: Šumperk
Bydliště: Šumperk

Re: 24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od Matess »

rosparovac píše:
Matess píše:Nepretezoval jsem je a stejne bylo po nich a zbytek se lehce nafoukl...
To nafouknutí jsme měl už od výroby. Dodavatel (Ing. Michal Kapic z firmy eskutr) mne ubezpečoval, že to není vada a že to je prostě serie, která tohle má jako vlastnost. Ty dvě (z další serie trochu tmavší barvou) jsou krásně rovné.
Na co je používáš?
mel jsem je na ekole v zapojeni 12s2p s omezenim vykonu do 350Wp a bez rekuperace... Nebyl jsem spokojeny s tim jak to fungovalo tak jsem to rozebral a od te doby se mi baterky uz par let vali v praci na stole.
rosparovac
Příspěvky: 16
Registrován: čtv zář 27, 2018 7:23 am

Re: 24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od rosparovac »

Matess píše: Měl jsem je na ekole v zapojeni 12s2p s omezenim vykonu do 350Wp a bez rekuperace... Nebyl jsem spokojeny s tim jak to fungovalo...
A co konkrétně se ti nelíbilo? Já měl na té jediné testovací jízdě pocit že se vybily dost rychle a to i s tím že se mi vybila pořádně jenom jedna a pak mi to bezpečnost odstřihla celé (16s1p).
JiříK
Příspěvky: 1021
Registrován: pon bře 21, 2011 6:29 pm
Bydliště: 345m n.m. v Chřibech

Re: 24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od JiříK »

rosparovac píše:Omluvám se ale celkový počet kusů je 32 ne 24 a rád bych to prodával po rozumných seriích.:-/
Chápu. Ale kdyby nějaká lichá zbyla, fakt nutně potřebuju. A může mít i 2/3 původní kapacity.
Pokud mě uvidíte tančit a nehraje hudba, vypněte, prosím, hlavní jistič...
dumi
Příspěvky: 2037
Registrován: stř zář 05, 2018 8:38 pm

Re: 24 × WINA LiFePO4 Power 3.2V/15Ah aluminium case

Příspěvek od dumi »

na ostrovnich elektrarnach maj novy lifepo 3,2V/20Ah za 590.
Nechces svou cenu prehodnotit?
ja premyslim o nakupu na 24V takze asi 8 kusu? Treba me nejaky zkuseny Solarnik s Lifepo opravi.

Lze se nejak bavit o cene? Diky.
Dumiho ostruvek: 4,7kWp, 13,3kWh, 2400W inverter