X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026

Souhrn tématu

Zveme vás na jubilejní desátý ročník srazu příznivců fotovoltaiky v autokempu v Chudčicích dne 27. června 2026. K dispozici je ubytování v chatkách, stanech nebo autech a možnost grilování. Přijďte si popovídat, potkat nové i stálé účastníky a užít si přátelskou atmosféru. Prosíme o předběžné potvrzení účasti kvůli zajištění občerstvení.
Uživatelský avatar
JozefSK
Příspěvky: 421
Registrován: stř srp 10, 2022 10:46 pm
Reputace:71

Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026

Nový příspěvek od JozefSK »

Pre "cezpolnych" ucastnikov bude mozno toto zaujimava informacia:
Uživatelský avatar
TomHC
Příspěvky: 4053
Registrován: pát lis 11, 2022 8:14 am
Reputace:917
Lokalita: Hlohovec, SR
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8820
Kapacita baterie [kWh]: 30
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Hlohovec, SR

Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026

Nový příspěvek od TomHC »

Ja žiaľ neprídem, budeme sa potiť v Miláne 😡
Hlavný spotrebič: VW ID.4 | 2x MUST PH1800 5.5kW + GWL-SUN2000, 9kWp V+J+Z | 600 Ah LiFePO4 s BMS JBD 200A | SW: Home Assistant na Synology DS923+ ku tomu ESPHome, Tasmota, MariaDB, InfluxDB, Telegraf, Grafana, Zigbee2MQTT... | HW: ESPlan (ESP32 + LAN 8720 + RS485).
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Claudebot [Bot]