X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026

Souhrn tématu

Zveme všechny příznivce fotovoltaiky na jubilejní desátý sraz v autokempu v Chudčicích, který se koná 27. června 2026. K dispozici jsou chatky, stany i parkování pro auta s možností přespání. Prosíme o předběžné potvrzení účasti kvůli zajištění občerstvení, které bude letos opět grilované. Těšíme se na setkání s pravidelnými účastníky i nováčky.
Uživatelský avatar
JozefSK
Příspěvky: 423
Registrován: stř srp 10, 2022 10:46 pm
Reputace:71

Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026

Nový příspěvek od JozefSK »

Pre "cezpolnych" ucastnikov bude mozno toto zaujimava informacia:
Uživatelský avatar
TomHC
Příspěvky: 4058
Registrován: pát lis 11, 2022 8:14 am
Reputace:919
Lokalita: Hlohovec, SR
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8820
Kapacita baterie [kWh]: 30
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Hlohovec, SR

Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026

Nový příspěvek od TomHC »

Ja žiaľ neprídem, budeme sa potiť v Miláne 😡
Hlavný spotrebič: VW ID.4 | 2x MUST PH1800 5.5kW + GWL-SUN2000, 9kWp V+J+Z | 600 Ah LiFePO4 s BMS JBD 200A | SW: Home Assistant na Synology DS923+ ku tomu ESPHome, Tasmota, MariaDB, InfluxDB, Telegraf, Grafana, Zigbee2MQTT... | HW: ESPlan (ESP32 + LAN 8720 + RS485).
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér
joseff
Příspěvky: 812
Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am
Reputace:31

Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026

Nový příspěvek od joseff »

Ahoj, Franta (FRSO) mi slíbil, že mě sveze, tak se s ním a Martinem taky přijedu v sobotu podívat. Už se těšíme!:)
Uživatelský avatar
volente
Příspěvky: 2443
Registrován: stř srp 20, 2014 1:01 am
Reputace:429
Bydliště: Brno - venkov

Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026

Nový příspěvek od volente »

Kdo má zájem o chatku ať si ji prosím objedná do zítřejšího večera.
Děkuji
5,5kWp - 4x Solartec mono 180Wp +¨6x IBC 155Wp poly + 10x Solea 170Wp mono + 6x Husinage HSG 190Wp + 6x Calyxo 70Wp amorf vertikálně (JV), 2x ZN ShineSolar poly 250Wp + 2x 260Wp poly (JZ), Epever LS 3024B, Epever LS 2024B, MakeSkyBlue 20A, eSmart 3 - 60A, 19 kWh Li-Ion, Axpert MSXE PF1, 24V/3,0kW, Axpert MSXE 24V/2,4kW.
Uživatelský avatar
JirkaE
Příspěvky: 2550
Registrován: pát dub 21, 2023 7:17 pm
Reputace:366
Lokalita: Kousek od Rozvadova
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 7350
Kapacita baterie [kWh]: 38
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026

Nový příspěvek od JirkaE »

Tak ja opět nemohu, škoda...
Turnaj děti, kde si poprve zahrají za Česko (za Plzeň) má pro mě samozřejmě prioritu větší.
Hezkou zábavu a snad příště :cheers:

https://www.procup.de/cup/39923.htm
Porovnání všech 4 stringů a nově i finálový celek s Victron a teploty vody bojlerů 1-3 a už i e-Transit :D :

DC/AC - WATTMETR / Victron / Bojlery / E-Transit / DS

Domovské vlákno : Jirkova FVE
Spirály v bazaru : Spirály 55V - Je tam i ten test;)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Claudebot [Bot], Migel