X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026
Souhrn tématu
Zveme všechny příznivce fotovoltaiky na jubilejní desátý sraz v autokempu v Chudčicích, který se koná 27. června 2026. K dispozici jsou chatky, stany i parkování pro auta s možností přespání. Prosíme o předběžné potvrzení účasti kvůli zajištění občerstvení, které bude letos opět grilované. Těšíme se na setkání s pravidelnými účastníky i nováčky.
- JozefSK
- Příspěvky: 423
- Registrován: stř srp 10, 2022 10:46 pm
- Reputace:71
Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026
Pre "cezpolnych" ucastnikov bude mozno toto zaujimava informacia:
- TomHC
- Příspěvky: 4058
- Registrován: pát lis 11, 2022 8:14 am
- Reputace:919
- Lokalita: Hlohovec, SR
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 8820
- Kapacita baterie [kWh]: 30
- Chci prodávat energii: NE
- Chci/Mám dotaci: NE
- Bydliště: Hlohovec, SR
Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026
Ja žiaľ neprídem, budeme sa potiť v Miláne 
Hlavný spotrebič: VW ID.4 | 2x MUST PH1800 5.5kW + GWL-SUN2000, 9kWp V+J+Z | 600 Ah LiFePO4 s BMS JBD 200A | SW: Home Assistant na Synology DS923+ ku tomu ESPHome, Tasmota, MariaDB, InfluxDB, Telegraf, Grafana, Zigbee2MQTT... | HW: ESPlan (ESP32 + LAN 8720 + RS485).
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér
Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome , BMS UART-TS485 adaptér
- joseff
- Příspěvky: 812
- Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am
- Reputace:31
Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026
Ahoj, Franta (FRSO) mi slíbil, že mě sveze, tak se s ním a Martinem taky přijedu v sobotu podívat. Už se těšíme!:)
- volente
- Příspěvky: 2443
- Registrován: stř srp 20, 2014 1:01 am
- Reputace:429
- Bydliště: Brno - venkov
Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026
Kdo má zájem o chatku ať si ji prosím objedná do zítřejšího večera.
Děkuji
Děkuji
5,5kWp - 4x Solartec mono 180Wp +¨6x IBC 155Wp poly + 10x Solea 170Wp mono + 6x Husinage HSG 190Wp + 6x Calyxo 70Wp amorf vertikálně (JV), 2x ZN ShineSolar poly 250Wp + 2x 260Wp poly (JZ), Epever LS 3024B, Epever LS 2024B, MakeSkyBlue 20A, eSmart 3 - 60A, 19 kWh Li-Ion, Axpert MSXE PF1, 24V/3,0kW, Axpert MSXE 24V/2,4kW.
- JirkaE
- Příspěvky: 2550
- Registrován: pát dub 21, 2023 7:17 pm
- Reputace:366
- Lokalita: Kousek od Rozvadova
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 7350
- Kapacita baterie [kWh]: 38
- Chci prodávat energii: NE
- Chci/Mám dotaci: NE
Re: X. jubilejni sraz příznivců FV v Chudčicích 27.6.2026
Tak ja opět nemohu, škoda...
Turnaj děti, kde si poprve zahrají za Česko (za Plzeň) má pro mě samozřejmě prioritu větší.
Hezkou zábavu a snad příště
https://www.procup.de/cup/39923.htm
Turnaj děti, kde si poprve zahrají za Česko (za Plzeň) má pro mě samozřejmě prioritu větší.
Hezkou zábavu a snad příště
https://www.procup.de/cup/39923.htm
Porovnání všech 4 stringů a nově i finálový celek s Victron a teploty vody bojlerů 1-3 a už i e-Transit
:
DC/AC - WATTMETR / Victron / Bojlery / E-Transit / DS
Domovské vlákno : Jirkova FVE
Spirály v bazaru : Spirály 55V - Je tam i ten test
DC/AC - WATTMETR / Victron / Bojlery / E-Transit / DS
Domovské vlákno : Jirkova FVE
Spirály v bazaru : Spirály 55V - Je tam i ten test
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Claudebot [Bot], Migel
