Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...
Uživatelský avatar
marsal64
Příspěvky: 1200
Registrován: sob čer 16, 2018 1:45 pm
Lokalita: Velké Popovice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 9,3
Kapacita baterie [kWh]: 30
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Velké Popovice

Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od marsal64 »

Ahoj, předpokládám, že jsem "objevil ameriku", ale třeba se to někomu bude hodit:

Když si chci zobrazit na forum.mypower.cz delší historii nejnovějších příspěvků, třeba po několikadenní absenci (a příslušných abstinenčních příznacích, samozřejmě), začal jsem používat:

https://mypower.cz/extfeed?myCSS=https:// ... ss-styles2
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od diablo007 »

Já si zakliknu nepřečtené a prostě se tim prolouskam
Uživatelský avatar
Tibor889
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 30, 2019 9:11 pm
Bydliště: Boleráz

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od Tibor889 »

Ja používam RSS feed v mobile. Vidím všetky príspevky, umožňuje priamy preklik na fórum k danému článku kvôli prípadným súvislostiam, odkazom a obrázkom. Dá sa povedať že mi nič neujde. Ale po pár dňoch je ťažké to dobehnúť keď už sú to stovky správ.
Labák v skúšobnej prevádzke. Na streche 12x285Wp Amerisolar + 18x235Wp repasovaných LDK + na garáži 6x235Wp repasovaných LDK. Celkom 9060 Wp. Pripojené sú momentálne PIP1-3S4P Amerisolary, PIP2- 3S5P LDK, MSB1- 3S1P strecha, MSB2- 3S2P Garáž., 2x PIP5048MK paralelne, , 2xMakeSkyBlue 60A . Aku Li-ion 18650 Skladačka 60P14S + 6x LG 28P7S bloky = 21kWh využívaných cca 16 kWh, 4x ANT BMS 320A. Sledovanie zatiaľ staré miniPC s Watchpowerom.
https://forum.mypower.cz/viewtopic.php?f=55&t=5636
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mobilik »

Na toto je najlepší tak nenávidený Tapatalk....
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

mobilik píše:Na toto je najlepší tak nenávidený Tapatalk....
... který však bude brzy zrušen, neb nic kloudného fóru nepřináší, řada lidí nevypíná hlášku odesláno pomocí mého XY z tapatalk, několik lidí vůbec neví jak podpořit fórum a tapatalk na tom paraziticky profituje.

Osobně používám někdy týdenní přehled na hlavní stránce dole, protože když už se zapomenu podívat, tak stovky příspěvků v RSS mě už moc nespasí, pač pročíst to není v lidských silách.
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mobilik »

Nie je všetko len o peniazoch.... Žiaľ, tu na fóre to niekedy takto vyzerá.
Niekedy je to až nepríjemné a smiešne.
Čo bolo bolo, bude len horšie...
PavelR
Příspěvky: 3118
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od PavelR »

rozhodně to není o penězích :) však stačí zaplatit HW, energie na provoz serverů, konektivitu a údržbu fóra že.
můžeme být rádi že tu jsou tematický reklamy a ne reklamy na kasina a livechaty
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mobilik »

Nepochopil si to... Nevadí. Tak a teraz na rovinu.
Radšej nech sa to spoplatní ako všade čítať žobranie peňazí... Iné fóra fungujú aj bez týchto nárekov. Niekedy som poslal peniaze, teraz keď sa všetko prevratilo na žobranie o peniaze aj smiešny Tapatalk tak je to fakt smiešne a smutné. Sú tu fakt ľudia na úrovni, ale niekedy sa chytám za hlavu, keď to tu čítam.
A teraz to príde že ak tu nechcem byť tak nemusím a že som nezaplatil...
Čo bolo bolo, bude len horšie...
PavelR
Příspěvky: 3118
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od PavelR »

to by zase možná odradilo případné nové členy. Napadlo mě třeba by šla nějaká trial verze na týden aby člověk zjistil jestli to má pro něj smysl ... Neřešme to nikam to nepovede.
Tvoji myšlenku chápu - pokud to admin zpoplatní tak já s tím problém mít nebudu.
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mobilik »

Mne nejde o nič iné len o to ze všade čítam prispejte, nikto nechce zaplatiť. Zadarmo robiť nebudem. Neprispely ste nedá sa. Ak mi prispejete spravím to. Toto zruším lebo s toho nič nemám. Pripadne po novom, ak spravíš toto tak zaplatím toľko a toľko... Pls nechytáť za slovíčka, písal som obrazne.
A o arogancii k ostatným členom ani nevravím. Odišlo ich už dosť bezdôvodne! Takto sa z ľuďmi nejedná, sme ľudia... Nie obete tohto fóra, bez nás to tu nepôjde.
Mnoho ľudí to tu už odrádza presne kvôli tomu.
Filip aby si tu nakoniec nezostal sam. Sorry
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

mobilik píše:Nepochopil si to... Nevadí. Tak a teraz na rovinu.
Radšej nech sa to spoplatní ako všade čítať žobranie peňazí... Iné fóra fungujú aj bez týchto nárekov. Niekedy som poslal peniaze, teraz keď sa všetko prevratilo na žobranie o peniaze aj smiešny Tapatalk tak je to fakt smiešne a smutné. Sú tu fakt ľudia na úrovni, ale niekedy sa chytám za hlavu, keď to tu čítam.
A teraz to príde že ak tu nechcem byť tak nemusím a že som nezaplatil...
Jinak se zeptám. Kolik měsíčně pošleš? Pravidelně? Pokud 0, pak se není čemu divit, že mě vadí tapatalk, kde nejsou vidět bannery o možnostech podpory fóra, o náboru instalačních firem, o inzerci na mé OSVČ podnikání zabývající se výrobou www a eshopů a upoutávky na produkty ze shopu. Tato reklama pokud někomu vadí, a na základě toho používá alternativní platformu, tak nevím co si o něm myslet.

Hele a abych tu nezůstal sám, to strach asi rozhodně nemám. Sám mám ze své vlastní činnosti stále co publikovat. Že by to nikoho nezajímalo bych rozhodně neřekl. Takže to jsem v klidu. I kdybych tu zůstal sám, mám stále apsoň necenzurovaný vlastní prostor a možnost své projekty publikovat. A tuto možnost dávám za jistých podmínek i jiným. Jedna z nich je například nejet mi tu business bez dohody.
josse
Příspěvky: 1147
Registrován: úte úno 14, 2017 9:35 pm

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od josse »

mypower.cz píše:
mobilik píše:Na toto je najlepší tak nenávidený Tapatalk....
... který však bude brzy zrušen, neb nic kloudného fóru nepřináší, řada lidí nevypíná hlášku odesláno pomocí mého XY z tapatalk, několik lidí vůbec neví jak podpořit fórum a tapatalk na tom paraziticky profituje.

Osobně používám někdy týdenní přehled na hlavní stránce dole, protože když už se zapomenu podívat, tak stovky příspěvků v RSS mě už moc nespasí, pač pročíst to není v lidských silách.
No, pro mě je tapatalk jediný přijatelný způsob, takže pak se na fórum už nedostanu... Pokud někdo neudělá slušnou aplikaci stejné funkčnosti jako tapatalk...
15x GWL Poly 300Wp 72 cells, 1-2x Axpert MKS 48V 4000W, 3x80P14S 18650 (~640Ah/34kWh), https://emoncms.trenet.org/dashboard/view?id=3, https://solarforum.cz/
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mobilik »

Filip, neposielam nič, posielal som ročne a vieš o tom... Odkedy sa tu všetko točí len o tom tak neposielam.

A Tapatalk nemám kvôli reklamam, ale pre prehľadnosť. Hneď vidím nové príspevky. Tvoja stránka je nesprisposobena mobilom poriadne a preto je to cez Tapatalk prehľadnejšie.

Inak mesačne prispievať? To už nestačí jednorazový príspevok? Nebuď smiešny prosím Ťa. Na bannery nikdy nepozerám a ani neklikam tak ako 99%tohto fóra ich normálne ani nevidím. Inak na PC nemám Tapatalk....
Stačí si prečítať tvoj podpis. Koľko ti mam mesačne poslať???
Dobre nemá to zmysel, nepochopíš o čom píšem, nechceš to pochopiť...
Čo bolo bolo, bude len horšie...
dumi
Příspěvky: 2037
Registrován: stř zář 05, 2018 8:38 pm

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od dumi »

taky vyuzivam primarne tapatalk. Proc?

1) na forum lezu z mobilu nejcasteji. Je to nejprehlednejsi
2) na pc lezu pres web, reklamy nevidim browser vsechno filtruje. Takze rozdil nula.
3) u fora postradam zakladni vec kterou phpbb umi a tady aem.ji nenasel, a to otevreni rozecteneho topicu od novych neprectenyxh priapevku. Tady sem nasel moznost bud od zacatku a nebo posledni prispevek. Takze pak skroluju zpet a hledam kde sem vlastne skoncil. muze mi nekdo poradit kde tu funkci tady najdu? Na jinyxh phpbb forech je to standard, takze predpokladam jen, ze jsem slepy a nevim kam na pc kliknout.
Dumiho ostruvek: 4,7kWp, 13,3kWh, 2400W inverter
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

Ja z mobilu na tohle forum pristupuju normalne a vidim to i u rady lidi, ze jim to taky necini zadny velky problem. Ze s tim par uzivatelu ma problem to fakt asi nebude muj problem. Ze PHPBB nema vsechny funkce, ktere by si nektere uzivatelstvo pralo, za to ja nemuzu.

Na bannery se nedivam... ratatatata.. no aby nekomu oko neupadlo nahodou. Strasne s tema bannerama tady, ze jo. hotova tragedie s tou preplacanou reklamou tady.

Tady nove prispevky na homepage nejsou videt vubec, jasne :D Fak nema smysl se mobiliku o tom dal bavit.
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mobilik »

No to fakt nemá, to máš pravdu...
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
hurvayz
Příspěvky: 951
Registrován: čtv bře 20, 2014 9:17 pm
Bydliště: Skoro u SK

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od hurvayz »

Co to je ten tapatalk. Me to nekdy zkace na mobilu kdyz jdu VW forum ale spis me tam ta hlaska otravuje.Vzdy to odklikavam pryc. To jde pak lip videt forum jako nebo jak?
Ja jsem na mobilu 90% procent casu zde. Obyvkle to jde poznat, ze nemam diakritiku. Nejak nevidim rozdil oproti PC verzi. Tak v cem je rozdil. ( fakt to nevim)..
Okolo 11kWp, soustava několika měničů krmící soustavu několik bojlerů.
Uživatelský avatar
hurvayz
Příspěvky: 951
Registrován: čtv bře 20, 2014 9:17 pm
Bydliště: Skoro u SK

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od hurvayz »

Ja vidim forum takhle
Přílohy
Screenshot_20201230-144339_Chrome.jpg
Screenshot_20201230-144350_Chrome.jpg
Okolo 11kWp, soustava několika měničů krmící soustavu několik bojlerů.
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mobilik »

Nainštaluj to a používaj. Je to pecka. Okamžite info o nových príspevkoch, notifikácie, prehľadnosť. VW fórum je pekne prispôsobené. :wink:
Přílohy
Screenshot_20201230_144748_com.quoord.tapatalkHD.jpg
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Přehled historie nových příspěvků na forum.mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

hurvayz píše:Ja vidim forum takhle
Ja ho vidim uplne stejne co se homepage tyce pouzivam zoom. Dva prsty umi pouzit snad kazdy a nikomu neupadnou.
U tapatalku vyse uvedenem mobilikem - no jasne, po tydnu se podivas a nevidis naprosto nic krom poslednich par prispevku.

Jako jak kdo chce. Obchazis tim ale podstatu fora. Podstatou fora je napriklad i to, ze tu mame nejake produkty na mozny prodej, ze tu mame bannery, ktere informuji o vecech fora se tykajicich, ale ty na to uplne dlabes. Hlavne ze tapatalk.

S novym forem tapatalk pujde do haje. Nepotrebuju externi sluzbu na to, aby delala prehled. To si umim s novym forem udelat i bez prostrednika, co se optimalizace pro mobily tyce, pro ty co maji problem se zoomem a umi jen matlat display nahoru a dolu.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek