Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: pát zář 20, 2019 12:49 pm

Panely Sunergy z Bazose

Polykrystalické, monokrystalické, amorfní, nebo jejich kombinace? Zapojení panelů, provozní napětí a proud, montáž panelů, vliv počasí na panely (zima, kroupy, bouřka), jištění panelů před bouřkou, atd.

Panely Sunergy z Bazose

Příspěvekod nextclick » úte zář 10, 2019 9:03 am

Ahoj,
při hledání jaký výhodný panely si mám pořídit jsem narazil na: https://dum.bazos.cz/inzerat/109074214/ ... -panel.php s textem:
Prodám kvalitní, designově pěkné fotovoltaické panely 275 Wp značky Sunergy s ČERNÝM RÁMEM, které mi zbyly ze stavby. Mám ještě 700ks. Váha 18,3 kg, vysoká účinnost, Rozměry: 1640x990x35. Cena 1890 bez DPH.

Na dotaz jak jsou staré a jestli byly použité a jestli je možné poslat fotku štítku jsem dostal odpověď "Tyto panely jsou velmi žádané. Jsou úplně nové, zabalené v originálním obalu." Fotku přikládám:
IMG_20190910_063832.jpg

Ví o těhle panelech někdo něco? Nemusím se bát, že budou mít nějaký problém? Díky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
nextclick

Re: Panely Sunergy z Bazose

Příspěvekod DanoP » úte zář 10, 2019 11:26 am

nextclick píše:které mi zbyly ze stavby. Mám ještě 700ks.

Neviem si predstavit stavbu z ktorej zostane 700ks panelov. Ak predajca klame tu tak moze aj inde.
1770Wp monokryštál + PIP4048MS + 10kWh LiFePO4
DanoP

Příspěvekod hurvayz » úte zář 10, 2019 11:41 am

Dnes klame hodně lidí.Pokud panel pofachá tak neřeším. Mám sám prej podle znalců z fóra fejkové panely a jak si čvachtají. Stejně je budu za pár let měnit i kdyby.. tento týden tam jedu pro pár kusů 325Wp, pokud by jsi chtěl a jsi z jižní moravy, můžu pošoupnout dolů. Michal.
hurvayz

Příspěvekod ota » úte zář 10, 2019 12:37 pm

DanoP píše:
nextclick píše:které mi zbyly ze stavby. Mám ještě 700ks.

Neviem si predstavit stavbu z ktorej zostane 700ks panelov. Ak predajca klame tu tak moze aj inde.

No neumím si představit že by do inzerátu napsal
"propašované do EU, díky tomu ušetříte za recyklační poplatek".
Ovšem pokud nekonkrétně píše "velmi žádané" a "vysoká účinnost" , tak se mi rozsvítí červený nápis ACHTUNG
5kWp + 3kW Multiplus, 15kWh LiFe
http://www.elektrarna.estranky.cz/
ota

Příspěvekod hurvayz » úte zář 10, 2019 1:13 pm

:x :lol: ja se s toho tady poseru...minule kafral mobilik a sam koupil 12ks. Furt me to nejde do hlavy. :roll:
hurvayz

Příspěvekod KubisKV » úte zář 10, 2019 1:39 pm

hurvayz píše::x :lol: ja se s toho tady poseru...minule kafral mobilik a sam koupil 12ks. Furt me to nejde do hlavy. :roll:

Každému se nemusí líbit vše. Někdo po těch panelech skočí a bude spokojen a druhej je koupí taky a bude nasranej. Vždy je lepší nebýt testovacím jezdcem.
KubisKV

Příspěvekod mobilik » úte zář 10, 2019 4:27 pm

Hurvaiz, zasa prekrucas hore dole. Je to smutné. Iba som dal najavo ZE TO NIESU NOVÉ PANELY!!!!!! TO JE VŠETKO. CHÁPEM ZE SLAPU, ALE BOLI OPRAVOVANE A TÝM PÁDOM NIESU NOVÉ. Už to pls pochop a nevypisuj tu bludy o mne. Nový panel je nový...
Chápem ze idú a nech ti idú vacne.

Tie co som kúpil sú už namontované u známych po blízku a zatiaľ idú, ale nepredal som ich ako NOVÉ. Nebudem klamať ako idiot keď to vidno na prvý pohľad. Pls už to pochop.
Ďakujem.
mobilik

Zpět na Fotovoltaické panely