Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: čtv pro 12, 2019 6:14 am

marsalova pousteva

Popis a ukázky samostatných ostrovních elektráren nepřipojených do rozvodné sítě s akumulací energie.
Předchozí

Re: marsalova pousteva

Příspěvekod DanoP » sob lis 09, 2019 7:09 pm

To s tou pastou nie je kriticke, treba mat dobre oci a tenku ihlu na davkovaci pasty a uz to ide. Treba sa vyhnut SMT eko pastam bez olova. Potom sa zahreje teplovzduchom a pasta si krasne ustredi suciastky tam kam ma. Samo ze teplovzduch musi mat vhodne nastavenu teplotu a mnozstvo vzduchu.
1770Wp monokryštál + PIP4048MS + 10kWh LiFePO4
DanoP

Na cestě k verzi 1.0

Příspěvekod marsal64 » sob pro 07, 2019 2:11 pm

Uff, konečně finální podlaha, tak už nemusí být všechno ve vzduchu jako dosud :wall: a pomalu směřuji k poustevně verze 1.0. Pájení SMD se s laskavou dopomocí tohoto fóra podařilo, teď to ještě vše zapojit, trochu doprogramovat, ..., :cry:. Depresi z toho, jak mnoho dílčích drobností je ještě třeba udělat, jsem řešil seznamem bodů, který si odškrtávám, abych mohl říci "dostavěno" (tj. nikoli "hotovo", to nebude nikdy).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
marsal64

Příspěvekod matobabetak » sob pro 07, 2019 4:41 pm

velmi pekny "chlapsky kutik", na baterky doporucujem spravit maly ram s kolieskami...nieje problem presunut aj cely pack inak sa mi to velmi paci, snad sa aj mne take nieco podari
matobabetak

Příspěvekod svango » pon pro 09, 2019 2:50 pm

Pekne,
trochu trpnem pri pohlade na magneticke drziaky s naradim a roznym kovovym bordelom na policke priamo nad kontaktami baterie. To si hovori o pruser, radsej niecim baterie zakri.
Nech sa dari!
termicky ohrev vody 200 l, FVE1 - 1kW ohrev vody 180+80 l, FVE2 - 0.8kW do 2.4kWh LiFe, FVE3 domcek pre maleho - 0.26kW do 0.5kWh LiFe
svango

Předchozí

Zpět na Ostrovní elektrárny