I/P 2x mpp solar PIP5048HS

Archiv ukončených inzerátů
Adrianb
Příspěvky: 207
Registrován: pon zář 13, 2021 9:32 pm
Lokalita: Slovensko, TR
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 15kwp
Kapacita baterie [kWh]: 60kwh Li-Ion
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Turčianske Teplice

I/P 2x mpp solar PIP5048HS

Příspěvek od Adrianb »

Zatiaľ Informačne či by bol záujem.
Dva kusy ešte z tých poctivejších starších invertorov. Už po záruke r.v 2018 (vôbec neviem či nejaká niekedy aj bola, tie invertory putovali z tohto fóra niekde a následne sa ujali u mňa)... Momentálne vyfúkané, stav ako nové (na vonok aj dnu). Jeden bol používaný minimálne, respektíve ani používaný nebol. Jediná modifikácia ktorá u mňa prebehla je výmena fanov a doplnenie jedného fanu na vrchnú stranu meniča.
Stále slúžia ako majú, ideálne pre ľudí ktorý využívajú staršie 60 článkové panely vzhľadom na pwm nabíjač. PWM funguje ako má, menič DC-AC tak isto. Testované aj s príkonom 5+kW. Pri 110 % preťažení po cca 5 minútach vypne, a snaží sa do 5 sekúnd o reštart. Okrem toho nejaký náraz do 7,5kw zvládne bez námietok. To len tak na okraj. Sú osadené kartami ktoré umožňujú paralelnú prevádzku (10kw+ na jednej fáze)
Rozmýšlam že by som ich predal. Mám v pláne elektrárničku spraviť nejak inak.
Ak do týždňa nikto neprejaví záujem, ostanú u mňa, prepojím ich a budú mi postačovať výkonovo.
Cenním si tie dve búdky na 1000eur. Predám spolu aj s prepojovacími káblami na parallel revádzku užívateľovi ktorý zoberie oba kusy naraz, respektíve aj po kuse ak sa nájdu dvaja záujemcovia.
Inzerát stopnem ďalší týždeň v utorok. Potom spokojne pobežia u mňa na neurčitý čas :)
Adrianb
Příspěvky: 207
Registrován: pon zář 13, 2021 9:32 pm
Lokalita: Slovensko, TR
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 15kwp
Kapacita baterie [kWh]: 60kwh Li-Ion
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Turčianske Teplice

Re: I/P 2x mpp solar PIP5048HS

Příspěvek od Adrianb »

Neaktuálne. Ostávajú doma :)