GoodWe Load Control

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
MaxR
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 07, 2017 8:38 pm

GoodWe Load Control

Příspěvek od MaxR »

Podle dokumentu https://community.goodwe.com/resources/ ... 889126.pdf a od verze 4.2.6 PV master, vydané již před cca. 10 měsíci, by měl GW ET series již podporovat ovládání výstupu přímo na měniči pro spínání spotřebičů s větší spotřebou pro optimalizaci samospotřeby.

Mám aktualizováno na zřejmě nejnovější firmware verze 080819 a PV Master 4.4.0, ale bohužel volbu Load Control, dle screenshotu níže, tam nemám. Jak jste na to Vy ostatní ? Podělte se o případné zkušenosti.
Přílohy
GW-LoadControl.JPG
LoadControl-426.jpeg
loadControl-missing-fw080819.jpeg
JirkaFM
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 05, 2022 9:12 am

Re: GoodWe Load Control

Příspěvek od JirkaFM »

MaxR píše:Podle dokumentu https://community.goodwe.com/resources/ ... 889126.pdf a od verze 4.2.6 PV master, vydané již před cca. 10 měsíci, by měl GW ET series již podporovat ovládání výstupu přímo na měniči pro spínání spotřebičů s větší spotřebou pro optimalizaci samospotřeby.

Mám aktualizováno na zřejmě nejnovější firmware verze 080819 a PV Master 4.4.0, ale bohužel volbu Load Control, dle screenshotu níže, tam nemám. Jak jste na to Vy ostatní ? Podělte se o případné zkušenosti.
Někde jsem četl, že je to novější série měničů "plus". Ty se v ČR asi ani ještě neprodávají a mají snad řídící kontakt pro stykače. Manuál k této verzi jsem ale nenašel.
rouchi
Příspěvky: 63
Registrován: čtv čer 11, 2015 7:22 pm

Re: GoodWe Load Control

Příspěvek od rouchi »

muzete mi pls nekdo rict jak aktualizujete firmvare v menici ?
danidani
Příspěvky: 26
Registrován: úte bře 16, 2021 3:23 pm

Re: GoodWe Load Control

Příspěvek od danidani »

JirkaFM píše:Někde jsem četl, že je to novější série měničů "plus". Ty se v ČR asi ani ještě neprodávají a mají snad řídící kontakt pro stykače. Manuál k této verzi jsem ale nenašel.
Shodou okolností jsem na ně narazil o víkendu (třeba zde), ale tohle jsem z dokumentace nevyčetl.
JirkaFM
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 05, 2022 9:12 am

Re: GoodWe Load Control

Příspěvek od JirkaFM »

rouchi píše:muzete mi pls nekdo rict jak aktualizujete firmvare v menici ?
Napiš na email: service.de@goodwe.com německy nebo anglicky s S/N a že to chceš aktualizovat někdo se ti ozve a udělá to.
JirkaFM
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 05, 2022 9:12 am

Re: GoodWe Load Control

Příspěvek od JirkaFM »

danidani píše:
JirkaFM píše:Někde jsem četl, že je to novější série měničů "plus". Ty se v ČR asi ani ještě neprodávají a mají snad řídící kontakt pro stykače. Manuál k této verzi jsem ale nenašel.
Shodou okolností jsem na ně narazil o víkendu (třeba zde), ale tohle jsem z dokumentace nevyčetl.
Někdo psal, že si v ČR objednal a koupil verzi Plus+ a byla to přesto normální. Tak nevím jestli se tady opravdu prodává.
https://shop.iftech.cz/index.php?contro ... hment=1247

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek