Nechápu

Nezařaditelné
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Nechápu

Příspěvek od diablo007 »

Tak borec na antidepresiva chlastá 19x bodne odejde z místa činu neposkytne ani nezavolá pomoc a oni mu sníží trest s odůvodněním že ho ten člověk zatáhl za oblečení a není se čemu divit že tak obžalovaný reagoval? Přijde to někomu jako normální?
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/mla ... .seznam.cz
ikovlabs
Příspěvky: 568
Registrován: úte črc 22, 2014 6:14 pm

Re: Nechápu

Příspěvek od ikovlabs »

To uz se tu prece resilo.JE TO TVOJE ZODPOVEDNOST kdyz na druhe strane dojte k erupci - mas si zjistit ze je na tom zdravotne spatne.Jak - to uz je vec jina.
Vedl jsem debatu s profesorem a tak uz vim jak to je.
Dnes je to proste jak v minovym poli - a pa se lidi divi ze nikdo nikomu nechce jit pomoct v nouzi- proc riskovat.
Ten mrtvy ma vlastne stesti pac by dostal kasu on.
lubomirz
Příspěvky: 444
Registrován: ned kvě 31, 2020 5:25 pm

Re: Nechápu

Příspěvek od lubomirz »

nerozumiem co nechapes - keby mlady bodol len 7krat, tak by poskodeny mohol tahat za odev nadalej cim by sa zjavne neodvratil jeho zlovestivy zamer. Co keby povolili nitky alebo by sfleku natrhol rukav ?!


Ja bych mu pribil 25 natvrdo bez moznosti prepustenia, odovodnenie : vrazda brutalnym sposobom. Ked niekto niekoho "v obrane pri tahani rukavu" napriklad udre päsťou pěstí do ksichtu, udretemu sa nasledne pomotaju haksne, zavrávorá, potkne sa na obrubniku a padne na brmbolec tak nestastne ze dojde k vnutornemu krvacaniu s nasledkom smrti, to by som este dokazal akoze TROSICKU pripustit. Ale ked niekoho načneš 19krat pretoze zjavne po 15tom este utocnik zurivo drzal a krčil odev nadalej, tak to teda ne. Za čiarou, totalne mimo.
Uživatelský avatar
rottenkiwi
Příspěvky: 5451
Registrován: pát úno 13, 2015 2:24 pm
Lokalita: SO, SK
Bydliště: SO, SK

Re: Nechápu

Příspěvek od rottenkiwi »

A ked drgnem v noci v lese do medveďa, čo mám čakať, že sa on ospravedlní, že mi skrížil cestu ? :lol:

Čo tu nie je na nepochopenie, vytiahne na mňa policajt zbraň, ja sa zľaknem,
lebo som chorý, viac ako bežní ľudia, ktorí majú prah zĺaknutia inde,
skončí to tak, že je 5 policajtov postrelených a na človeka zavolajú armádu kukláčov.

Keby si policajt zistil, že ten človek má panickú poruchu a postupoval inak, nič by sa nestalo.

Alebo idete v noci lesom a stretnete prevádzačov, myslíte, že sa s vami budú
baviť v bavlnke ?Je vaša chyba, že nemáte nočné videnie.

Medzi mozgom, medveda, gorily či šimpanza a človeka nie je z hľadiska časti, ktorá
robí FFFFF odpoveď, žiadny rozdiel, to si treba naštudovať.
DC-AC inverter REC Lion DC-AC ESP32 DIY inv. 15 GB za sekundu DIY MPPT Holder
Zjedz vsetko, co si kupil, v obchode a netreba ti tasku, auto ci chladnicku.
ikovlabs
Příspěvky: 568
Registrován: úte črc 22, 2014 6:14 pm

Re: Nechápu

Příspěvek od ikovlabs »

Presne profesore.
Na medvedovi vidis ze je medved .Je potreba sa oznacit ako medved...
Uživatelský avatar
rottenkiwi
Příspěvky: 5451
Registrován: pát úno 13, 2015 2:24 pm
Lokalita: SO, SK
Bydliště: SO, SK

Re: Nechápu

Příspěvek od rottenkiwi »

Problem nie je v označení, ale že je nás na 1m2 na ulici veĺa.
To že 1:100000 Tesla horí, to je ok,
ale že 1:1000 000 mozog nefunguje, tak to je problém toho mozgu ?
NIe, je to daň, ktorú nesie daný mozog za to, že tých 999 999 je OK.
Chodte do lesa, tam je na 1 km2 oveĺa menej ľudí a čisfý vzduch.
Ja som včera urobil 135 km lesom a nikoho som nestretol,
dokonca ani zviera, len zďaleka praskanie konárov, ale nič tam nebolo vidno.
DC-AC inverter REC Lion DC-AC ESP32 DIY inv. 15 GB za sekundu DIY MPPT Holder
Zjedz vsetko, co si kupil, v obchode a netreba ti tasku, auto ci chladnicku.
ikovlabs
Příspěvky: 568
Registrován: úte črc 22, 2014 6:14 pm

Re: Nechápu

Příspěvek od ikovlabs »

Az na ten dron nad hlavou a kuklaci praskajuci vetvami pri sledovacke si tam bol uplne sam.
Sak si zapni Gugel on ti to vsetko povie.
Uživatelský avatar
rottenkiwi
Příspěvky: 5451
Registrován: pát úno 13, 2015 2:24 pm
Lokalita: SO, SK
Bydliště: SO, SK

Re: Nechápu

Příspěvek od rottenkiwi »

Vieš, ideš na 60-90 km cestu každý večer, a stretneš 2 x políciu, OK,
ale ideš, na 1. mieste jedna hliadka, ideš ďalej oproti policajti,
ďalej ďalšia hliadka, oproti policajti, ideš k lesu, od lesa hliadka,
kde si hliadku 365 v roku nikdy nestretol, ideš ďalej do lesa,
svetlá 2 x 1800 lm nastavené vľavo a vpravo a vpravo
ďalšia tmavá VW dodávka s tmavými sklami.

Ideš domov a zastavíš a okolo teba ide tá istá dodávka
40 km za hod.

Ideš ďalej, ideš 55 - 65 km/hod dole kopcom, a oni idú 9 km, tesne za tebou.

Tak keď toto je bežné, a tak sledujú každého, tak čo potom robia,
keď máme vraždy / novinárov /, 1 mld. € podvody, nehody / opitých a sfetovaných /....
prečo neinvestujú čas tam. ?

Že človek 365 dní v roku športuje 60 - 90 km denne je niečo neobvyklé ?
To majú robiť všetci, kalokagatia = aj duch ale hlavne telo zdravé.

Toho drona ti raz natočím termovíziou.
DC-AC inverter REC Lion DC-AC ESP32 DIY inv. 15 GB za sekundu DIY MPPT Holder
Zjedz vsetko, co si kupil, v obchode a netreba ti tasku, auto ci chladnicku.
unicast
Příspěvky: 1243
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Nechápu

Příspěvek od unicast »

Ale ty jsi nezmínil, že se pohybuješ pár kilometrů od vnější hranice Schengenského prostoru. V minulém režimu by tam bylo plnohodnotné hraniční pásmo se zákazy vstupu, SUPy, dálkově odpalovanými světlicemi, signálními stěnami a hromadou bonzáků v každé vesnici. V 50. letech i s minovými poli a elektrickými ploty.
Uživatelský avatar
rottenkiwi
Příspěvky: 5451
Registrován: pát úno 13, 2015 2:24 pm
Lokalita: SO, SK
Bydliště: SO, SK

Re: Nechápu

Příspěvek od rottenkiwi »

NIe. Hranica = pohraničná polícia, tí ma nikdy nezastavújú.
Ja hovorím o PMJ a čiernej dodávke a dronoch, toto nemá s pohraničiarmi nič spoločné.

Však trochu rozmýšľajte, budú pohraničiari míňať drahé baterky na cyklistu,
ak im v lese niekto prenáša cez hranicu 2 kamióny cigariet ?
DC-AC inverter REC Lion DC-AC ESP32 DIY inv. 15 GB za sekundu DIY MPPT Holder
Zjedz vsetko, co si kupil, v obchode a netreba ti tasku, auto ci chladnicku.
Uživatelský avatar
fugas
Příspěvky: 2222
Registrován: sob pro 21, 2013 6:58 pm

Re: Nechápu

Příspěvek od fugas »

No jestli si takhle sichrujou cyklistu, pak nechápu jak se sem dostávají ty průvody ilegálů :D
Mladík co chlastá na antidepresiva a když mu holka nedá, nakrmí bezdomovce 19x kudlou...Má buď vlivné kontakty nebo musí být aspoň z půlky barevný.Kdyby byl barevný úplně, byla by to frustrace z nenalezených pečených holubů, dost možná nějaká ta duševní porucha.Na rozloučenou by mu ještě umyli kudlu.
Další frustrát zničil patnáctileté holce život, proložil to loupežným přepadením a ejhle, on je chudák marod na hlavu.Takže dva roky.Když si na diskuzích přečetli že už si z nás fakt dělají (_!_) ,tak mu to milostivě prodloužili na čtyři.
Zoufalec za krádež pěti rohlíků pět let...
A od čtvrtka náhubky, nebo pro leckoho likvidační pokuta.Tento způsob svobody zdá se mi být poněkud nešťastný.
Isolar 5kW (Axpert klon), LiFePo4 202Ah Lishen 18s.Nyní v přestavbě P106 Electric z projektu LiFePo4 na LiIon 100Ah.
Uživatelský avatar
rottenkiwi
Příspěvky: 5451
Registrován: pát úno 13, 2015 2:24 pm
Lokalita: SO, SK
Bydliště: SO, SK

Re: Nechápu

Příspěvek od rottenkiwi »

Ale sloboda tu bola a je. Kto mi bráni si kúpiť od tetky Betky u Šmiigovcu,
5 ha lesa a vedľa 2 ha pôdy ?
Aká je pravdepodobnosť, že v dedine s 200 obyv., kde všetci pijú,
stretnem chorého človeka na hlavu, ktorý má kudlu ? / oni ich nenosia, majú v krčme pod stolom /
0-vá. Prečo ? Pretože keď všetci pijú, tak to nie je choré, to je normálne.

A kto mi bráni si na okraji lesa postaviť takúto búdu ?
https://www.youtube.com/watch?v=dtvvTg-c_8k
https://www.youtube.com/watch?v=aAwfReifae8

A kto mi bráni dať tam panely, a do svojej časti potoka 1.5 kW generátor ?

Ako dosť tažko sa na mieste s 5 x 5 km, uplatňuje sloboda 15000 ľudí, že.

A ešte by sme mali byť spravodliví, lebo nevieme čo má po rodičoch,
a akú časť poškodenia mozgu mu sposobila spoločnosť.
https://youtu.be/vsX72BXEmMQ?t=420
DC-AC inverter REC Lion DC-AC ESP32 DIY inv. 15 GB za sekundu DIY MPPT Holder
Zjedz vsetko, co si kupil, v obchode a netreba ti tasku, auto ci chladnicku.
ikovlabs
Příspěvky: 568
Registrován: úte črc 22, 2014 6:14 pm

Re: Nechápu

Příspěvek od ikovlabs »

:? Panove uz jsme zpatky v troling kolotoci ....
matobabetak
Příspěvky: 534
Registrován: čtv pro 01, 2016 10:54 am

Re: Nechápu

Příspěvek od matobabetak »

ja by som chcel farmarsky zakon z usa. moj pozemok moje problemy. ked tam niekdo vstupi a dostane gulovnocou jeho problem. a nebol by problem s ciernymi stavbami a pod. opicime sa po zapade ale toto nie a nie od nich prevziat
[6x235W poly, axpert 2,4kw,lion samsung sdi 24V 190Ah, 10x 1kwh 18650 bloky, total 15kwh, rashberyy pi4, ICC, zaloha kipor 3kw elektrocentrala
https://pvoutput.org/list.jsp?id=84584&sid=74995
Uživatelský avatar
youda
Příspěvky: 3074
Registrován: stř dub 27, 2016 12:12 am

Re: Nechápu

Příspěvek od youda »

matobabetak,

jo, něco takového by bylo fajn. Ono ale ani ve Státech a Kanadě to není zas tak snadné, jak se prezentuje.
To o čem mluvíš primárně, je "Castle Law" to by se snad v určité podobě implementovat dalo.

Ta druhá půlka, okolo staveb na vlastním pozemku, je složitější:

Hodně domů ve Státech je součástí polo-zavřených resortů, které jsou řízeny organizacemi "HOA", tedy HomeOwners Association. Tam si nemůžeš ani uprdnout, natož si postavit boudu na dříví. Tohle sem doufám nedorazí, protože jednak je to šikana na majitele domů, druhnak to zmenšuje veřejně přístupný prostor.

Pokud stavíš na širším území města, pak je potřeba hromada papírů a dodržování "building codes", podobně jako u nás. Přitom "building codes" nejsou na celém uzemí stejné, ale drobně se liší.
Taky bývá častý problém, že město ti nepovolí postavit příliš malý dům (z hlediska podlahové plochy), protože daňový systém je tam postavený tak, že daň z nemovistostí je opravdu velká a její výše se přímo odvíjí od podlahové plochy domu. A pro města je to podstatný příjem do rozpočtu. (Daň z nemovitostí, která se platí v CZ/SK je proti tomu úplná sranda.)

Asi jediné, kde si se svým pozemkem můžeš dělat skutečně téměř cokoliv je, pokud leží v oblasti "Unorganized Township". Jenomže takových volných pozemků zas tak moc není a když jo, tak jsou opravdu zapadlé hodně v lese, což znamená třeba hodinu cesty jízdy po "polňačce", než aspoň vyjedeš na asfaltku. Pro mne by to bylo v pohodě, ale většina normálních lidí (hlavně rodin s dětmi) by do toho nešla.
Youdova ostrovní laboratoř 20kWp: https://youda.mypower.cz
unicast
Příspěvky: 1243
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Nechápu

Příspěvek od unicast »

"Unorganized Township" se mi líbí. Nicméně dnes je tam mnohem častější formou "Disorganized Township", klidně v centrech měst a to nikdo z nás úplně mít ve svém okolí nechce (byť jsou v této zemi místa, kde to je taky).
copper99
Příspěvky: 81
Registrován: čtv srp 13, 2020 9:30 am

Re: Nechápu

Příspěvek od copper99 »

hm zajimavé rozhodnutí soudu ! čí je to fracek ? co pak dělá jeho papinek ? nemužete někdo zistít !?
jako kdyby bodl jedenkrát ok da se to pochopit ale ne sakra 19x to není nutná obrana ! ale vražedný utok !

živě si dokažu představít jak to bylo když fakan přišel domu , ježíši zamažeš mi koberec , co si dělal ? ani nevím ale někdo mně napadl, a jak ho ubodal ! aha no to se stavá bezdáci jsou odpad žádná škoda ! no jo ale co když na mně přijdou ? to nevadí tatinek to zařídi ! tatinek se poradil z pravníkem jak to udělat , a ten mu poradil zahrát na nutnou obranu , at se jde přiznat ! že lepší je spolupracovat ! plus najky drobný na dovču pro soudce :)))) klasika

a jeslti někdo řekne že soudci neberou uplatky tak ho kopnu do holeně :lol: :lol: :lol: ja to osobně zažil jak uplatil soudce !
chatař
Příspěvky: 861
Registrován: stř bře 20, 2019 4:05 pm

Re: Nechápu

Příspěvek od chatař »

hm zajimavé rozhodnutí soudu ! čí je to fracek ? co pak dělá jeho papinek ? nemužete někdo zistít !?
jako kdyby bodl jedenkrát ok da se to pochopit ale ne sakra 19x to není nutná obrana ! ale vražedný utok !


Přesně tak! Nutná obrana končí okamžikem ukončení útoku. Tak jako nejde v rámci NO do někoho během pár vteřin vystřílet celý zásobník, tak nejde někoho 19 krát bodnout. Šlo o vražedný útok ze msty. A ano, také mám už dávno pocit, že rozsudky se kupují. Soudit se s bohatým člověkem fakticky nemá smysl. Boháč si koupí všechny, od soudního znalce přes svědky, a když je to nutné, tak i soudce. "Chuďas", i když je v právu tak jen čumí, a platí soudní výlohy. Soudit se s boháčem je to samé, jako kdyby se ve středověku soudil poddaný se šlechticem.
11S (8 REC 295Wp POLY + 3 Canadian Solar 300Wp) Axpert VM II 24V/3000W, 2P Canadian Solar + MPPT Victron Smart Solar 100/20 + Carspa 24/230, 600W Pure sine + 4x Varta 6V/232Ah.
copper99
Příspěvky: 81
Registrován: čtv srp 13, 2020 9:30 am

Re: Nechápu

Příspěvek od copper99 »

ahoj tak definice nutné obrany je jasně daná v zakonu a ve vykladu zakona ! na jednom se už dneska naštěstí schoduji soudy že obrana musí být učinější než utok !
tak ona to nemusely být vražda z pomsty ale fracek přebral drogy a michal kde co ! pak mu jeblo v palici !
doslova mu vypnul mozek ! to se stavá říka se tomu amentní přihoda a ten člověk si většinou nic nepamatuje ! ale muže klidně pozabijet v takovém stavu 50 lidi ani o tom neví ! ja bych za tím spiše hledal drogy - chlast a IQ houpaciho koně ! pokud byl sfetovany do "bezvědomí" tak mněl dostat 12 let a zbytek života lečení poviné ! ale v žadnám připadě ne ! aby dostal 5 let za 2.5 roku je venku za 5 let má vymaz a jede se dal ! nebo opravdu šlo o takového člověka které má těžké psychické potíže a je nebezečný okoli a sobě ! tak pak mně být zavřený v detečním ustavu !
ale fakt by mně mooccc zajímalo či je to fracek ?
camel1cz
Příspěvky: 765
Registrován: pon bře 21, 2011 11:12 pm
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 3780
Kapacita baterie [kWh]: 18

Re: Nechápu

Příspěvek od camel1cz »

Taky je otázka jak věrný obraz toho činu máme - řada autorů podobných článků jsou pisálci a ne novináři.

Já znám jednoho soudce a vím, že není ochotný nadstandardní služby ani pro blízkou rodinu (a to fakt nemluvím o ovlivnění výsledku). Navíc tyhle věci rozhoduje senát, což by znamenalo ovlivnit hned 3 lidi - chci věřit, že to je krajně nepravděpodobné až nemožné.

Ale to, že to vypadá z těch informací co máme krajně nestandardně je holý fakt.
5 kVA Axpert King @ 3,78 kWp [12x AUO 315Wp mono]
18 kWh [5x Pylontech US3000]
Rozpracováno:
Fangpusun MPPT 150/70 Tr @ 1,89 kWp [6x AUO 315Wp mono]
5 kVA Axpert King II @ 5,52 kWp [12 x AS 460Wp mono]

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek