1000W čistý sinus prodám

Archiv ukončených inzerátů
kyocera
Příspěvky: 1226
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm

1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od kyocera »

Prodám čistý sinus 1000W za 760Kč + pošta. Zakoupeno duben 2015.
Podrobné informace a foto zašlu jen tomu, kdo uvede do SZ mejl.
Pokud v SZ nebude mejl, nemohu zaslat více informací.
Platnost nabídky do 27.7.2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 921
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od lzahradil »

kyocera píše:Prodám čistý sinus 1000W za 760Kč + pošta. Zakoupeno duben 2015.
Podrobné informace a foto zašlu jen tomu, kdo uvede do SZ mejl.
Pokud v SZ nebude mejl, nemohu zaslat více informací.
Platnost nabídky do 27.7.2015
neni snazsi sem hodit rovnou typ aby si pripadnej zajemce mohl rovnou zjistit nejake info ?
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
Uživatelský avatar
olozx6r
Příspěvky: 490
Registrován: pát dub 11, 2014 8:58 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od olozx6r »

Psal jsem sz s mailem, očekávám info :-)
::fv:: 45x 225Wp, 10x 200Wp, 2x120Wp, 8x 255Wp, 8x 280Wp = 16645Wp ::pv:: , *sun* 6x MPPT střídače, vše jde do TUV a do podlahového topení :wood:.
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 921
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od lzahradil »

olozx6r píše:Psal jsem sz s mailem, očekávám info :-)
To je sci-fi. Pak sem hod co to je za model... jestli ti pride info do emailu :yes:
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
Uživatelský avatar
hurvayz
Příspěvky: 951
Registrován: čtv bře 20, 2014 9:17 pm
Bydliště: Skoro u SK

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od hurvayz »

Bral jsem od pana nejakou vecicku a naprosto v pohode.
Je to jeho pravo, proto bych ho respektoval.
Nevím, co je na tom k nepochopeni..
Hezky večer všem.
Okolo 11kWp, soustava několika měničů krmící soustavu několik bojlerů.
Uživatelský avatar
olozx6r
Příspěvky: 490
Registrován: pát dub 11, 2014 8:58 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od olozx6r »

Tak dke získaných info zhruba se jedná o pajšl měniče bez obalu, je v tom něco spálenýho, takže pro kutila. Nejsem dráteník, tak všemu v mailu nerozumím.
::fv:: 45x 225Wp, 10x 200Wp, 2x120Wp, 8x 255Wp, 8x 280Wp = 16645Wp ::pv:: , *sun* 6x MPPT střídače, vše jde do TUV a do podlahového topení :wood:.
kyocera
Příspěvky: 1226
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od kyocera »

olozx6r napsal :Tak dke získaných info zhruba se jedná o pajšl měniče bez obalu, je v tom něco spálenýho, takže pro kutila. Nejsem dráteník, tak všemu v mailu nerozumím. Konec citovaného textu olozx6r
Pokud někdo potřebuje čerstvé a aktuální informace a správné technické informace ,tak si o tyto informace napíše,jak je v zadání inzerátu. Aktuální stav je takový, že inzerovaný měnič
čistý sinus byl osazen v můstku novými tranzistory dimenzovány nyní na 2600W a tento měnič je již prodaný za vyšší cenu, než bylo uvedeno v inzerátu. Nejsem si vědomý, že bych někdy žádal účastníka s názvem olozx6r aby o mém měniči
publikoval neaktuální, zkresleně a nepřesné informace. Ale olozyx6r sám přiznává, že tomu nerozumí.Tak příště olozx6r ruce pryč od klávesnice. Vaše zkreslené neaktuální a nepřesné informace nikomu nepomohou. Závěr : PRODANO a tento inzerát není již aktuální.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4
vla
Příspěvky: 1190
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od vla »

Přesně tak, taky jsem měl zájem, dostal jsem přesné informace, odmítl, ale nechápu proč bych to měl zveřejňovat a dělat chytrého. Píšu to proto, že , že podle zprávy olox..to vypadá, že kolega Kyocera je trošku neseriozní, naopak, dostal jsem naprosto všechny potřebné informace a mohl jsem se rozhodnout. Mě to přijde zcela korektní.
Nemám rád tenhle stát.
Uživatelský avatar
fugas
Příspěvky: 2222
Registrován: sob pro 21, 2013 6:58 pm

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od fugas »

Tak důležité je,že je tu několik uživatelů kteří mají s prodávajícím dobrou zkušenost.Takže každý další zájemce se nemusí obávat,že jde o podvod.
Záleží na přístupu.Na inzerát typu "prodám auto,modré" nereaguji,protože než bych něco sehnal,odešla by mi klávesnice.Olox.. to jistě myslel dobře,aspoň chtěl sdělit,že zmíněný automobil je na benzín a je potkaný i když tomu nerozumí.Hned bych ho nekamenoval.Kdyby si to přečetl v zadání inzerátu,ušetřil by si zbytečnou komunikaci.Nicméně prodávající má jistě své důvody k danému postupu,tak nekamenujme ani jeho.Kdo má zájem ten si to vykomunikuje.
Přeji hezkou slunečnou neděli všem.
Isolar 5kW (Axpert klon), LiFePo4 202Ah Lishen 18s.Nyní v přestavbě P106 Electric z projektu LiFePo4 na LiIon 100Ah.
Uživatelský avatar
olozx6r
Příspěvky: 490
Registrován: pát dub 11, 2014 8:58 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od olozx6r »

Už jsem reagovat tady nechtěl, ale nedá mi to. Nechápu tento styl prodeje, ale každý má právo prodávat jak uzná za vhodné. Uživatel lzahradil žádal info z mailu, tak jsem to sem napsal. Pokud to prodávajícímu vadilo, měl napsat do inzerátu či mě do mailu, že se nic nemá zveřejňovat. Každopádně si stojím za tím, co jsem napsal, protože dle informací z mailu se jednalo o soubor součástek, které nyní v době prodeje dle info od prodávajícího nebyly funkční, protože tam něco shořelo. Nejlepší radou ode mě pro prodávajícího tedy bude, ať si příště napíše, že nechce nic zveřejnit. Toto je forum kde si radíme či pomáháme, není to skrytá komunita či něco podobného a dle mého názoru zveřejnit info o prodávané věci v inzerátu je základem toho inzerátu.
::fv:: 45x 225Wp, 10x 200Wp, 2x120Wp, 8x 255Wp, 8x 280Wp = 16645Wp ::pv:: , *sun* 6x MPPT střídače, vše jde do TUV a do podlahového topení :wood:.
kyocera
Příspěvky: 1226
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm

Re: 1000W čistý sinus prodám

Příspěvek od kyocera »

olozx6r napsal :Tak dke získaných info zhruba se jedná o pajšl měniče bez obalu, je v tom něco spálenýho, takže pro kutila. Nejsem dráteník, tak všemu v mailu nerozumím. Konec citovaného textu olozx6r
Pokud někdo potřebuje čerstvé a aktuální informace a správné technické informace ,tak si o tyto informace napíše,jak je v zadání inzerátu. Aktuální stav je takový, že inzerovaný měnič
čistý sinus byl osazen v můstku novými tranzistory dimenzovány nyní na 2600W a tento měnič je již prodaný za vyšší cenu, než bylo uvedeno v inzerátu. Nejsem si vědomý, že bych někdy žádal účastníka s názvem olozx6r aby o mém měniči
publikoval neaktuální, zkresleně a nepřesné informace. Ale olozyx6r sám přiznává, že tomu nerozumí.Tak příště olozx6r ruce pryč od klávesnice. Vaše zkreslené neaktuální a nepřesné informace nikomu nepomohou. Závěr : PRODANO a tento inzerát není již aktuální
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dotace NE, 6,9kWp ,reg.Harmonie Ver.1, 60A,aku 4kWh LTO,BMS Sokol 400E,řízení Leonardo, LF a HF měnič vlastní Ver.1 a Ver.2, LF Modrá trojka 3kVA,modul HIS,ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.1
Příprava instalace panel 18kWp,reg.Harmonie12kW Ver.4,měnič AC-DC-AC 1f PECKA 22kW,BMS Sokol 400E řízení Leonardo 360V, modul HIS, DC modul AFDD,modul chytré řízení,Aku 360V, ohřev vody Malibu L.A.3kW,Ver.4