Lukosan M11

Archiv ukončených inzerátů
Uživatelský avatar
olozx6r
Příspěvky: 490
Registrován: pát dub 11, 2014 8:58 pm
Bydliště: České Budějovice

Lukosan M11

Příspěvek od olozx6r »

Mám k prodeji univerzální silikonovou vazelínu Lukosan M11. Zájemci nechť si načtou na netu info, protože zcela nerozumím všem pojmům, který jsou v souvislosti s touto vazelínou k dohledání. Mám toho více velkých balení (plechový vetší soudky, asi 15-30kg). Jsou to starý zásoby z neuskutečněných projektů jednoho vynálezce. Cena v podstatě na dohodě, nebo třeba výměna za něco, co nabídnete. Jsem ochoten odebrat do menšího balení (sklenice, petka atd) a případně po úhradě poštovnýho poslat. Třeba se někomu hodí, je fakt, že to maže dobře a nijak to nereaguje s okolím. :twisted:
Přílohy
2014-05-29-759.jpg
::fv:: 45x 225Wp, 10x 200Wp, 2x120Wp, 8x 255Wp, 8x 280Wp = 16645Wp ::pv:: , *sun* 6x MPPT střídače, vše jde do TUV a do podlahového topení :wood:.
joseff
Příspěvky: 810
Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am

Re: Lukosan M11

Příspěvek od joseff »

Na co vsechno se da takova silikonova vazelina vyuzit krome mazani kontaktu na baterkach? Kontakty se mazou az po prisroubovani propojek? Nebo pred prisroubovanim propojek? Nesnizi se po namazani kontaktu vodivost? Daji se s tim treba namazat boty:) ... atd?
LIX
Příspěvky: 856
Registrován: pon črc 30, 2012 3:43 pm
Lokalita: Trnava
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 4900
Kapacita baterie [kWh]: 7,5
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Lukosan M11

Příspěvek od LIX »

To myslíš vážne s tým mazaním kontaktov batérie? :o :lol:
joseff
Příspěvky: 810
Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am

Re: Lukosan M11

Příspěvek od joseff »

Nerozumim vsemu, nemam problem to priznat a rad se ptam a necham poucit - muze v tom byt velky rozdil a taky nemusi. Tak jak to je?

Treba jako se spravnym postupem pripojeni nabijecky k baterce - kdekdo by rekl, ze je to jedno, ze to neni treba resit, ale je to velky rozdil, kdyz nekdo nejdrive zapne nabijecku a teprve pak ji pripoji ke kontaktum baterky namisto toho, aby ji pripojil nejdrive ke kontaktum a az pak do zasuvky ... takova mala jiskricka pak muze zpusobit pekny ohnostroj, v lepsim pripade to pak odnese jen technika, v horsim i obsluha.
LIX
Příspěvky: 856
Registrován: pon črc 30, 2012 3:43 pm
Lokalita: Trnava
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 4900
Kapacita baterie [kWh]: 7,5
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Lukosan M11

Příspěvek od LIX »

No táto vazelína slúži skôr ako dielektrikum, na mazanie spojov batérie napr. sa používa niečo úplne iné. Toto je proste vazelína na mazanie všetkého čo sa o seba trie... Mne by sa napríklad zišla do odpruženej vidli na bicykli..
joseff
Příspěvky: 810
Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am

Re: Lukosan M11

Příspěvek od joseff »

Tak dekuju za vysvetleni. Ja jsem napriklad dostal k baterkam taky nejakou silikonovou vazelinu na kontakty, proto jsem se ptal, ale jeste jsem ji nepouzil.
LIX
Příspěvky: 856
Registrován: pon črc 30, 2012 3:43 pm
Lokalita: Trnava
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 4900
Kapacita baterie [kWh]: 7,5
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Lukosan M11

Příspěvek od LIX »

Nie je za čo, dúfam že som neurazil mojim prvým príspevkom..
Treba si vždy prečítať na čo je vec určená, darmo niekto bude hovoriť že sú návody pre blbých keď si neprečíta návod a odpáli napr. niečo.
joseff
Příspěvky: 810
Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am

Re: Lukosan M11

Příspěvek od joseff »

V pohode LIX, nejsem urazlivy:)