Vyvakuování klimatizace
Souhrn tématu
Uživatelé diskutují o možnosti zapůjčení sestavy na vyvakuování klimatizace v okolí Brna a Znojma. Sdílejí také tipy, jak lze vyvakuování provést i pomocí kompresoru z ledničky, včetně praktických rad k napojení a ovládání ventilu. Fórum je užitečné pro ty, kteří hledají jednoduché a dostupné řešení vyvakuování klimatizace.
- Antrac1t
- Příspěvky: 611
- Registrován: ned čer 26, 2022 3:33 pm
- Reputace:105
- Lokalita: Znojemsko
- Systémové napětí: 48V
- Výkon panelů [Wp]: 5500
- Kapacita baterie [kWh]: 26
- Chci prodávat energii: NE
- Chci/Mám dotaci: NE
Vyvakuování klimatizace
Pánové, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo k zapůjčení sestavu na vyvakuování klimatizace v okolí Brna/Znojma. Díky.
string1 - 5.5kwp 2S6P - 460wp | 3x Multiplus ii 3000VA 1F systém | Lifepo4 230AH 48V + Seplos BMS, Lifepo4 310AH 48V + Seplos BMS
- marko250
- Příspěvky: 3757
- Registrován: ned led 12, 2014 7:41 pm
- Reputace:580
- Lokalita: Hlučín
- Bydliště: Hlučín
Re: Vyvakuování klimatizace
Dá se to i kompresorem z ledničky, taky dá -1BAR ,jen záleží na napojení pak,já jsem si strčil do hadice tyčku s kterou jsem pak zmáčkl ventilek.
20.415kWp/JZ-39°/16x Jinko bifacial 590 ,JV-90°/8xLeapton mono 650 + <JZ-90° /15xJAsolar / mono 385
regly EASUN 2x 5.5kWp MPPT <28A> , 1x EASUN <80A> a 1x EASUN <100A>
baterka 17s 54.4VDC LFP4/1412Ah<uloží 76kWh>
dvě ŠKATULE 11kW paraelně /22kW
regly EASUN 2x 5.5kWp MPPT <28A> , 1x EASUN <80A> a 1x EASUN <100A>
baterka 17s 54.4VDC LFP4/1412Ah<uloží 76kWh>
dvě ŠKATULE 11kW paraelně /22kW
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Claudebot [Bot], Google Adsense [Bot], OAI-SearchBot, romanf
