Vyvakuování klimatizace

Souhrn tématu

Uživatelé diskutují o možnosti zapůjčení sestavy na vyvakuování klimatizace v okolí Brna a Znojma. Sdílejí také tipy, jak lze vyvakuování provést i pomocí kompresoru z ledničky, včetně praktických rad k napojení a ovládání ventilu. Fórum je užitečné pro ty, kteří hledají jednoduché a dostupné řešení vyvakuování klimatizace.
Antrac1t
Příspěvky: 611
Registrován: ned čer 26, 2022 3:33 pm
Reputace:105
Lokalita: Znojemsko
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5500
Kapacita baterie [kWh]: 26
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Vyvakuování klimatizace

Nový příspěvek od Antrac1t »

Pánové, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo k zapůjčení sestavu na vyvakuování klimatizace v okolí Brna/Znojma. Díky.
string1 - 5.5kwp 2S6P - 460wp | 3x Multiplus ii 3000VA 1F systém | Lifepo4 230AH 48V + Seplos BMS, Lifepo4 310AH 48V + Seplos BMS
Uživatelský avatar
marko250
Příspěvky: 3757
Registrován: ned led 12, 2014 7:41 pm
Reputace:580
Lokalita: Hlučín
Bydliště: Hlučín

Re: Vyvakuování klimatizace

Nový příspěvek od marko250 »

Dá se to i kompresorem z ledničky, taky dá -1BAR ,jen záleží na napojení pak,já jsem si strčil do hadice tyčku s kterou jsem pak zmáčkl ventilek.
20.415kWp/JZ-39°/16x Jinko bifacial 590 ,JV-90°/8xLeapton mono 650 + <JZ-90° /15xJAsolar / mono 385
regly EASUN 2x 5.5kWp MPPT <28A> , 1x EASUN <80A> a 1x EASUN <100A>
baterka 17s 54.4VDC LFP4/1412Ah<uloží 76kWh>
dvě ŠKATULE 11kW paraelně /22kW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Claudebot [Bot], koci