Kdo zabil Elektromobil

Nezařaditelné
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2774
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

tuhle neděli bude na Nově dokument Kdo zabil Elektromobil , od 01:10 do 02:50 ... :uh: takže nažhavit vídea :mrgreen: .

Elektronům zdar *sun*
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
toxic_cz
Příspěvky: 193
Registrován: pon říj 17, 2011 8:19 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od toxic_cz »

stačí na uloz.to vyhledat "Kdo zabil elektromobil" ;)
czANSO.com - český amaterský balon na hranici vesmíru (první let dosáhl výšky 31 084 m! - fotky a videa z letu)
Malý fotovoltaický ostrovní systém v panelovém bytě - 62Wp handmade, LifeYPO4 40Ah/12V, sběrnice 12V (modem, router, LED)
Bitcoinman.cz představuje ฿ Bitcoin ฿ - decentralizovanou svobodnou elektronickou měnu, která je mimo dosah vlád a bank
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2774
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

1. to co je na ulož.to se mi furt kouše po cca 26 minutách (nepomohlo nic co znám - zatrolený widle :evil: ) a je v orig.
znění s titulky
2. horší kvalita obrazu

Teď jsem dokoukal to co dávali na nově ... paráda - DABING :D , hned jsem toho pochopil víc než z angličtiny ;) ,
a viděl to až do konce :yes: .

Jak se tu zmínil Filip , lidi jsou vovce :cry: a blbý . "My (automobilky) vyrábíme to co chtějí konzumenti , a to co konzumenti chcou jim řekneme my" :uh: :hell: .

Těší mne že 99% zdejších lidí má vlastní rozum což dokazují svými snahami o energetickou nezávislost na energ.
molochu :yes: . Jen tak dál :wood: :arrow: :celebrate2: .

Elektronům zdar *cloud*
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od mypower.cz »

abrams píše:Zdravím ,

1. to co je na ulož.to se mi furt kouše po cca 26 minutách (nepomohlo nic co znám - zatrolený widle :evil: ) a je v orig.
znění s titulky
2. horší kvalita obrazu

Teď jsem dokoukal to co dávali na nově ... paráda - DABING :D , hned jsem toho pochopil víc než z angličtiny ;) ,
a viděl to až do konce :yes: .
Možná už to nějaký dobrák v téhle HiQuality dabované verzi a včetně části za 26 minutou hodil na uloz.to hned po vysílání na nově :D
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2774
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od abrams »

mypower.cz píše: Možná už to nějaký dobrák v téhle HiQuality dabované verzi a včetně části za 26 minutou hodil na uloz.to hned po vysílání na nově :D
:?:
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od mypower.cz »

noooo ... ze to nekdo pri vysilani mozna ukladal na HDD a pak uploadl kdo vi kam.... Treba ja televizi nemam vubec.. takze jsem to s dabingem nevidel...
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2774
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

fakt to tam je :yes: :yes: :yes: ... 1,4GB :? . Snad z toho :wood: reklamy . Já si to vypálil z novy na DVD :mrgreen: .

Elektronům zdar *sun*
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
atom
Příspěvky: 436
Registrován: sob čer 02, 2012 8:22 pm
Bydliště: 580m n.m. na Vysočině

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od atom »

ta původní verze z ulozto funguje úplně bezproblemově i po 26té minutě, v tom avičku problém nebude. Taky sem koukl, a nějakej dobrák tam fakt ten dabing nahrál.
Ale originál je prostě originál, dabing je pro ovce. Čím méně lidi rozumí cizí řeči tím lépe se dají ovládat, a to je v ČR dabováním 99.9% věcí dovedeno téměř k dokonalosti... A navíc se v dabingu točí sakra velký prachy na to aby byla vůle to změnit.
2x Tristar / 17kWh v lithiu / 7,3kWp na střeše / 2xXTM-4000 / >31MWh :o / start 05/2012 s 440Wp.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od mypower.cz »

atom píše:ta původní verze z ulozto funguje úplně bezproblemově i po 26té minutě, v tom avičku problém nebude. Taky sem koukl, a nějakej dobrák tam fakt ten dabing nahrál.
Muze byt problem i v AVI. pricemz nektere prehravace si s tim mohou umet poradit a vadna data preskocit aniz by to bylo jakkoliv poznat, nektere prehravace ne, nemaji takovy stav osetren a chcipnou. Me to ale onehda taky jelo v kuse bez preruseni.
Uživatelský avatar
jose
Příspěvky: 277
Registrován: pon zář 12, 2011 2:25 pm
Bydliště: Kvasice

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od jose »

Jestli někdo sledujete InsideEVs.com, tak tam právě přibyl druhý díl rozhovoru s tehdejším marketingovým ředitelem programu EV1 (anglicky):
http://insideevs.com/insideevs-exclusiv ... ls-part-1/
http://insideevs.com/insideevs-exclusiv ... ls-part-2/

Podle jeho tvrzení nebyl program EV1 ukončen kvůli jakési lobby, ale bylo to jinak. Původní šéf, který tento program podporoval, byl odvolán, nový šéf pro tento program neměl pochopení a když později přišla potřeba najít nějaké úspory, zatrhnul tento EV1 program, protože se mu zdál příliš bezvýznamný. Pro pochopení je důležité to, že nový šéf nebyl odborník na auta, ale finančník, takže mu bylo těžko vysvětlovat, jaký přínos pro jejich firmu může EV1 mít.
Měnič Xantrex XW6048; 0,5 baterie Tesla Model 3 (40 kWh)
matej
Příspěvky: 826
Registrován: čtv zář 01, 2011 6:30 pm

Re: Kdo zabil Elektromobil

Příspěvek od matej »

To je jako když z Apple akcionáři vyhodili Steva Jobse ..
Pravda a Láska zvítězí!.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek