Changelog victron

Diskuze o regulátorech Victron
Hyp
Příspěvky: 506
Registrován: ned zář 19, 2021 7:38 pm

Changelog victron

Příspěvek od Hyp »

Kde najdu tenhle zlute oznaceny changelog, nemohu ho najit… taky tam mohli dat url link, ze?

Ps: chapu z toho ze nove verze uz se nepopisuji v tom vyfocenem changelogu, ale v tom odkazanem (ktery nevim kde je)?
Přílohy
IMG_7123.jpeg
„Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušení sekyry.“ — Abraham Lincoln
soami
Příspěvky: 730
Registrován: pon lis 08, 2021 9:10 pm
Lokalita: Posázaví
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Posázaví

Re: Changelog victron

Příspěvek od soami »

Hyp
Příspěvky: 506
Registrován: ned zář 19, 2021 7:38 pm

Re: Changelog victron

Příspěvek od Hyp »

Naposledy upravil(a) Hyp dne pon čer 17, 2024 7:04 am, celkem upraveno 1 x.
„Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušení sekyry.“ — Abraham Lincoln
Hyp
Příspěvky: 506
Registrován: ned zář 19, 2021 7:38 pm

Re: Changelog victron

Příspěvek od Hyp »

Ale ktery oni mysleji,? Tu 3.xx serii? Aha ted mi to doslo asi…

Screenshot je z https://professional.victronenergy.com/ ... gelog.docx

Programmed with new firmware files, listed on Solar Charger MPPT VE.Can-VE.Direct firmware changelog.

Takze to mam chapat jako ze HW Rev 3 ma SW ver.3 (drive znacenou jako 2.x a pak preznackovanou na 3.x)? Chapejte, prihlasil jsem se tam predevcirem :-)
„Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušení sekyry.“ — Abraham Lincoln
PetrDubi
Příspěvky: 1518
Registrován: úte říj 12, 2021 10:43 am
Lokalita: Blízko Ústí nad Labem
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 10790
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Changelog victron

Příspěvek od PetrDubi »

Ne, HW Rev je verze hardware a ta je podle tohom kdy to vyrobili. SW ver je zase potřeba mít tskovou, která odpovídá HW Rev - každá HW Rev má svojí SW Ver, protože SW musí odpovídat HW, který je v té krabičce a můžou být jinak zapojené například piny procesoru, liší se funkce a přípojná místa nebo třeba i procesor. Na krabičcei máš HW Rev a k tomu je příslušný SW ver - víc to nemá cenu rozpitvávat.
mobilní elektrárna 3x Uni-solar PVL-68 a Victron 75/15 MPPT
doma 3280 Wp JV, 3810 Wp JZ, 3690 Wp SZ, Easun SMW 8k (rebrandovaný MAX 8 kW), aku 13kWh 16s LiFePO4
Hyp
Příspěvky: 506
Registrován: ned zář 19, 2021 7:38 pm

Re: Changelog victron

Příspěvek od Hyp »

Jasný… mají to “přehledný”… Zvláště když změnili software ovou verzi 2 na verzi 3
„Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušení sekyry.“ — Abraham Lincoln

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek