poptávka: konfigurace Mikrotik

Hledáte schopného elektrotechnika, programátora, návrháře projektů, montéra, realizátora vašeho projektu nebo někoho jiného? Máte volná pracovní místa, hledáte lidi.
luky
Příspěvky: 856
Registrován: pon kvě 19, 2014 11:38 am

poptávka: konfigurace Mikrotik

Příspěvek od luky »

Poptávám výpomoc s konfigurací sítě postavené na Mikrotiku. Zjišťuji, že některé operace jsou nad moje síly.

Mám domácnost s veřejnou IP, aktuálně hAP Lite - proběhne výměna za hAP ac3. Odtud je VPN na chalupu, kde je LTE modem a za ním také hAP lite.

Poptávané operace:
- konfigurace ac3 na místo aktuálního hAP lite.
- úprava VPN na chalupu (mám tam nějak divně nastavený routování a navíc to funguje jenom někdy - netuším proč)
- nastavení VPN, abych se z Androidového telefonu dostal domů
- konfigurace firewalu atd se zaměřením na bezpečnost sítě
- konfigurace mAP lite, jako druhého AP na vykrytí zahrady

Myslím, že by to mělo jít provést na dálku. Ale osobní návštěva je taky možná. Bydlím kousek za Berounem.
Nepospíchá to, ještě nejdřív musím sesmolit na papír aktuální stav zapojení, adres a hesel, aby se v tom někdo vyznal.

Že to nebude zadarmo si uvědomuju, ale berte na vědomí, že jsem strašnej skrblík.
mobilní elektrárna: viewtopic.php?t=4597, 290Wp mono, Winston 12V/130Ah, Victron MPPT 75/15, Victron inverter 12/250VA, Victron charger 20A
domácí elektrárna: viewtopic.php?t=6898, FV 4010Wp (6x415+4x380), CATL 48V/120Ah, Axpert King 48/5000 + PCM60X + MakeSkyBlue
Uživatelský avatar
Kobra23
Příspěvky: 449
Registrován: ned úno 12, 2017 9:32 pm

Re: poptávka: konfigurace Mikrotik

Příspěvek od Kobra23 »

Věděl bych možná o někom od Žatce.
Matess
Příspěvky: 1519
Registrován: pon zář 09, 2013 5:16 pm
Lokalita: Šumperk
Bydliště: Šumperk

Re: poptávka: konfigurace Mikrotik

Příspěvek od Matess »

pokud se do obou zařízení dá dostat můžu se na to podívat... asi bych to měl zvládnout.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek