Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: sob črc 04, 2020 12:28 am

Prasárny na občany

Nezařaditelné
Předchozí

Re: Prasárny na občany

Příspěvekod Matess » ned čer 28, 2020 2:10 pm

dumi píše:
Matess píše:podle mě to bude spíše se platba daně nově na základě ujetých km... prostě se zavedou gps krabičky místo dálničních známek a to už bude jen kousek od platby dle ujetých km.

se jeste trosku vratim, ta GPS uz zavedena je a lidi tomu dost casto jeste tleskaji. Jmenuje se to E-Call a je to jak jinak prezentovana jako vec, ktera chrani bezpeci.Nasr*t...

já to vím... proto říkám, že je to jen otázkoučasu, než se na to prostě přejde. Ze začátku se to může navléct jen na nákladní auto protože mýtné, potom se to může navléct na auta jako dálniční známka, potom se to může navléct na všechna auta protože je přeci nefér aby auto které jezdí párkrát do roka platil stejné daně jako auto co jezdí denně, nebo dokonce na směny a nakonec to může řidiče hlásit i za překročení rychlosti...
Matess

Re: Prasárny na občany

Příspěvekod Matess » ned čer 28, 2020 2:14 pm

ad 5G - obecně čím vyšší frekvenci, tím horší prostupnost přes přkážky. Toto pásmo má smysl pouze jako doplňkové aby zařízení venku nezatěžovaly stávající frekvence. Co mě trápí je že používám hodně spojů v pásmu 24GHz s omezeným výkonem na 100mW a bojím se aby mi to několik Wattů od mobila nesejmulo
Matess

Předchozí

Zpět na Ostatní