Pylontech h2

LiFePO4, LiFeYPO4, atd., zkušenosti, rady, tipy ...
Pepajosef
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 17, 2024 11:51 am
Lokalita: Mladá Boleslav
Systémové napětí: >48V
Výkon panelů [Wp]: 6.66
Kapacita baterie [kWh]: 7.1
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Pylontech h2

Příspěvek od Pepajosef »

Dobrý den umí někdo udělat diagnostiku baterie pylontech H2 mám dva moduly které se chovají opravdu zvláště.. rychle se nabíjí a i tak se rychle vybíjí podle mě do nich vleze Max půl kW. Přikládám fotografii dokázal by někdo poradit.cp stim zkousim vse mozne a nedokazi rozchodit.
Přílohy
Screenshot_2024-01-30-17-19-59-678_com.goodwe.semsportal.jpg
Pepajosef
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 17, 2024 11:51 am
Lokalita: Mladá Boleslav
Systémové napětí: >48V
Výkon panelů [Wp]: 6.66
Kapacita baterie [kWh]: 7.1
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pylontech h2

Příspěvek od Pepajosef »

Zjisteno ze jeden blok ztech 2 nejspise vadny samostatne jeden bezi krasne s ostatnimi 2mi ted bezi 3 a zatim bez problemu.kdyby nekdo umel diagnostiku ci vedel kdo umi dejte info dekui
Pepajosef
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 17, 2024 11:51 am
Lokalita: Mladá Boleslav
Systémové napětí: >48V
Výkon panelů [Wp]: 6.66
Kapacita baterie [kWh]: 7.1
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pylontech h2

Příspěvek od Pepajosef »

Dobry den co rikate na tuto baterii ? Vyhody nevýhody kdo se vyzna Sada baterií LG Chem RESU16H Prime ...https://www.europe-solarstore.com/lg-ch ... y-set.html dekuji za názor ...
unicast
Příspěvky: 1226
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pylontech h2

Příspěvek od unicast »

Nic. V te specifikaci je uvedena jen kapacita a hmotnost, nic vic. Nepisou tam, co tam je za clanky, technologie, parametry, jejich vyrobce atd. Navic 16kWh za >8000 euro (nebo dolaru) je trochu dost, se da postavit ~12 kWh LiFePo kolem 2200 euro (i s BMS a s bednou).
pave69
Příspěvky: 49
Registrován: ned čer 26, 2022 9:27 pm

Re: Pylontech h2

Příspěvek od pave69 »

Pepajosef píše: čtv úno 01, 2024 8:05 pm Dobrý den umí někdo udělat diagnostiku baterie pylontech H2 mám dva moduly které se chovají opravdu zvláště.. rychle se nabíjí a i tak se rychle vybíjí podle mě do nich vleze Max půl kW. Přikládám fotografii dokázal by někdo poradit.cp stim zkousim vse mozne a nedokazi rozchodit.
Jsou ty moduly vybalancované? Jinými slovy - byly propojené, když byly stejně nabité? Takhle se typicky projevuje baterka, kde byly spojené moduly s různou úrovní SOC.
Pepajosef
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 17, 2024 11:51 am
Lokalita: Mladá Boleslav
Systémové napětí: >48V
Výkon panelů [Wp]: 6.66
Kapacita baterie [kWh]: 7.1
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pylontech h2

Příspěvek od Pepajosef »

Dekuji za odezvu.dal sem jeden modul doopravdy delal to jen jeden a nedalo se nic delat.pripojil sem nekolikrat k ruzne soc v bateriich a stale problem s nabijenim skok Na maximum par vterin pak nic pauza a tak porad dokola..a kdyz sem chtel vybit vybila se necela 1kwh a baterie vybita(3 bloky dobre, 1 co je asi vadny tudis ze 14kwh
se vybilo asi 1 kwh) opravdu nevim jak to udelat neda se dobit samotny a zkousel sem cokoli co se tady pise a nic nefungovalo.. mate nejaky typ? Co zkusit ci jak to udelat..
Coroner
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 25, 2023 7:36 pm
Lokalita: Vysočina

Re: Pylontech h2

Příspěvek od Coroner »

Existuje na vysokonapěťové Pylony H1 a H2 něco, co dokáže dohlédnout až na úroveň jednotlivých článků???
Na 48V Pylony je. BatteryView, ale HV nepodporuje.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek