Nabídka spolupráce

Jste schopný elektrotechnik, programátor, návrhář projektů, montér, realizátor různých projektů? Nabízíte své schopnosti a dovednosti.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Nabídka spolupráce

Příspěvek od mypower.cz »

Když se tak vrátím k prvnímu příspěvku, tak pokud je stále výhodný nákup, tak využijme zdejšího eshopu a nabídněme tyto produkty zde přímo na mypower za ceny, za které to možné je. Produkty budou vidět i na produktových bannerech, které tu na fóru sem tam jsou. Za sebe tedy nabízím platformu, která by byla schopná generovat objednávky a zároveň je blízko komunitě fóra mypower.cz. Potřebuju vědět mail, kam objednávky odesílat, kdo je bude řešit a fyzicky odesílat a XML seznam produktů s cenami, popisy, atd.
rouchi
Příspěvky: 63
Registrován: čtv čer 11, 2015 7:22 pm

Re: Nabídka spolupráce

Příspěvek od rouchi »

Brblo: smýšlím o tom úplně stejně...
řešim to už nějakej pátek a došel jsem k tomu, že vyjde levněji postavit to celé sám a ještě budu mít lepší elektrárnu než udělanou na "klíč" od solárníků..
Každopádně papírování mi zatím nijak složité nepřipadá, uvidím co mě ještě čeká, ale momentálně mám podepsanou smlouvu o připojení s CEZ distribuce, ještě budu muset udělat projekt, revizi a paralelní zapojení.
panely už mám na střeše a ještě me to čeká celé zapojit a zprovoznit.. :D
Každopádně souhlasím i s je to jak psal dracekvo učim se vše za pochodu a při instalaci panelů jsem je neměl dostatečně uchycené s sfoukl mi je z výtahu vítr takže jen tam jsem projel 18tis kč... každopádně je to ale i tak od firem, za takovej nesmysl, že těch 18k kc jsem ušetřil jenom na střídači.
Osobně jsem měl i limit, že do 80 - 100k kč za práci komplet na 10kWp elektrárně bych jim i byl ochotný dát, ale vyšlo mi to tak že bych firmě dával asi 200tis navíc proti tomu když si to udělam sám a to je prostě moc. jako prostě pochopil bych i platit za tu práci kolem 1000/ hod. přirážku materiálu dej me tomu 10 max 15% ale běžná praxe je přirážka 30 - 40% na materiál, a cena práce cca 2000/ hod. to jako sorry, ale tolik neplatí nikdo ani Ajtákům v EU... (možná na nějakých hodně spešl projektech)

Takže až to všechno budu mít hotové tak přidám nějaké info co a jak co stálo, jak to bylo pracné, co se všechno muselo vyřídit, podepsat, odeslat a ověřit atd... (když o to bude zájem)

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek