ceník čez od 1.1.2022 elektřina pro soláry

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
mpcz
Příspěvky: 83
Registrován: sob kvě 14, 2022 1:27 pm

Re: ceník čez od 1.1.2022 elektřina pro soláry

Příspěvek od mpcz »

PetrDubi píše:mpcz:
Nejsem si jistý, jestli jsi si na svoje otázky vybral správné fórum.. :roll:
Tohle jsou spíš otázky na fórum o ongridech a hybridech, zatímco tady se jaksi řeší primárně ostrovní elektrárny a věci jako virtuální baterie nebo prodej elektřiny.
Dále jsi v podmínkách registrace odsouhlasil:
Na tomto fóru budu diskutovat pouze o ostrovních nebo poloostrovních systémech, popřípadě o tématech souvisejících s ostrovními systémy nebo obecně o soběstačností a osobní nezávislosti na státu, nebo státní infrastruktuře. Toto akceptuji a pro svou FVE nehodlám využívat podporu/dotace, zelený bonus, ani nehodlám energii prodávat do sítě.
Děkuji za upozornění. Tak sorry. Úplně 100 proc. vinný se necítím. Jednak jsem to netušil, také mě tak přesné ohraničení oblasti diskuze nepřišlo automaticky úplně logické (ale samozřejmě ho nyní respektuji).
Tato věta: "Tohle jsou spíš otázky na fórum o ongridech a hybridech, zatímco tady se jaksi řeší primárně ostrovní elektrárny a věci jako virtuální baterie nebo prodej elektřiny." mě jakožto zaučenému strojnímu zámečníkovi a úplnému začátečníkovi nepřišla úplně srozumitelná, ale slibuji, že se budu více učit, abych takové chyby nedělal. Také je pravda, že:
nechci dotace, nechci podporu, nechci zelený bonus, nechci nic prodávat do sítě. . S omluvou, mpcz, 17jun2022
PetrDubi
Příspěvky: 1352
Registrován: úte říj 12, 2021 10:43 am
Lokalita: Blízko Ústí nad Labem
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 7100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: ceník čez od 1.1.2022 elektřina pro soláry

Příspěvek od PetrDubi »

Ano ta věta je divná, protože jsem to psal a nedopsal jsem větu (protože zvonil telefon) a potom jsem pokračoval dál a odeslal, když jsem si toho všimnul o něco později, tak už tam bylo hodnocení od správce a nešlo to už editovat, takže závada není na Vašem přijímači ;)

Věta měla pokračovat: se tu neřeší.
Takže asi tak :)
mobilní elektrárna 3x Uni-solar PVL-68, 3x MPP modul, vše řízené přes arduino
doma 3280 Wp JV, 3810 Wp JZ, Easun SMW 8k (rebrandovaný MAX 8 kW), aku 13kWh 16s LiFePO4

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek