Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: pát led 27, 2023 5:07 am


ceník čez od 1.1.2022 elektřina pro soláry

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
Předchozí

Re: ceník čez od 1.1.2022 elektřina pro soláry

Příspěvekod mpcz » pát čer 17, 2022 8:01 am

PetrDubi píše:mpcz:
Nejsem si jistý, jestli jsi si na svoje otázky vybral správné fórum.. :roll:
Tohle jsou spíš otázky na fórum o ongridech a hybridech, zatímco tady se jaksi řeší primárně ostrovní elektrárny a věci jako virtuální baterie nebo prodej elektřiny.
Dále jsi v podmínkách registrace odsouhlasil:
Na tomto fóru budu diskutovat pouze o ostrovních nebo poloostrovních systémech, popřípadě o tématech souvisejících s ostrovními systémy nebo obecně o soběstačností a osobní nezávislosti na státu, nebo státní infrastruktuře. Toto akceptuji a pro svou FVE nehodlám využívat podporu/dotace, zelený bonus, ani nehodlám energii prodávat do sítě.

Děkuji za upozornění. Tak sorry. Úplně 100 proc. vinný se necítím. Jednak jsem to netušil, také mě tak přesné ohraničení oblasti diskuze nepřišlo automaticky úplně logické (ale samozřejmě ho nyní respektuji).
Tato věta: "Tohle jsou spíš otázky na fórum o ongridech a hybridech, zatímco tady se jaksi řeší primárně ostrovní elektrárny a věci jako virtuální baterie nebo prodej elektřiny." mě jakožto zaučenému strojnímu zámečníkovi a úplnému začátečníkovi nepřišla úplně srozumitelná, ale slibuji, že se budu více učit, abych takové chyby nedělal. Také je pravda, že:
nechci dotace, nechci podporu, nechci zelený bonus, nechci nic prodávat do sítě. . S omluvou, mpcz, 17jun2022
?
mpcz
 
Příspěvky: 56
Registrován: sob kvě 14, 2022 12:27 pm


Re: ceník čez od 1.1.2022 elektřina pro soláry

Příspěvekod PetrDubi » pát čer 17, 2022 8:08 am

Ano ta věta je divná, protože jsem to psal a nedopsal jsem větu (protože zvonil telefon) a potom jsem pokračoval dál a odeslal, když jsem si toho všimnul o něco později, tak už tam bylo hodnocení od správce a nešlo to už editovat, takže závada není na Vašem přijímači ;)

Věta měla pokračovat: se tu neřeší.
Takže asi tak :)
mobilní elektrárna 3x Uni-solar PVL-68, 3x MPP modul, vše řízené přes arduino
doma 3280 Wp JV, 2460 Wp JZ, Easun SMW 8k (rebrandovaný MAX 8 kW), aku 6,1kWh 16s LiFePO4
?
PetrDubi
podporuje fórum
 
Příspěvky: 667
Registrován: úte říj 12, 2021 9:43 am
Bydliště: Blízko Ústí nad Labem


Předchozí

Zpět na Hybridní elektrárny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

Reputation System ©'