Responzivita fóra, aneb optimalizace pro mobily

Co je nového? Kam zmizely mé příspěvky? Co se změnilo?
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Responzivita fóra, aneb optimalizace pro mobily

Příspěvek od mypower.cz »

Zdravím komunitu!

Právě jsem spustil aktualizaci fóra, která zajišťuje responzivní zobrazeni, tedy optimalizaci pro mobilní telefony.

Vyšel jsem z původní šablony fóra, kterou jsem za poslední 2 týdny vyladil tak, že je responzivní. Na běžném PC bezezměny. Tam si myslím, že je funkčnost dobrá stále. Změna se projeví pouze na tabletech, mobilech a podobných zařízeních.

Pozor, netýká se to hlavní stránky mypower.cz, ani eshopu na shop.mypower.cz. Responzivní je pouze forum.mypower.cz, tedy samotná diskuze. Na homepage a na shop se vrhnu v následujících dnech, či týdnech. Tam jsem zvědav, jak se popasuju s grafama z měření. To bude celkem peklíčko to už jen vymyslet. Ne ani tak technicky to nastylovat pomocí CSS media query, ale vymyslet to, aby to bylo uživatelsky použitelné. Shop bude brnkačka, tam žádný problém nevidím. Snad jen najít čas.

Jakože žádná sranda s tím, původní cca 8 let stará šablona s responzivitou nepočítala a tak bylo nutno odladit mnoho částí a zákoutí fóra tak, aby vše bylo jakš takš dobře ovladatelné i z mobilních telefonů.

Případné bugy samozřejmě prosím hlašte, včetně screenshotu. Spravím. Je možné, že mi něco ulítlo, ale snad jsem to otestoval vcelku kompletně.

Jakákoliv podpora fóra je samozřejmě stále vítána.
Screenshot_2021-08-28_171056.jpg
Screenshot_2021-08-28_171230.jpg
Screenshot_2021-08-28_171322.jpg
Pro úplnost barvičky níže jsem udělal tak, že jsou posouvací vlevo a vpravo prstem. Asi nejjednodušší řešení co mě napadlo.
Screenshot_2021-08-28_171343.jpg
Díky.

Admin fóra MyPower.CZ

:home:
Uživatelský avatar
ViktorEX
Příspěvky: 416
Registrován: stř zář 16, 2020 5:45 pm

Re: Responzivita fóra, aneb optimalizace pro mobily

Příspěvek od ViktorEX »

skvělý ... palec nahoru. trochu jsem s tim bojoval. ted uz vyreseno.
(polo) - Ostrov 13,8 kWp (bude 15 kWp, už to tu leží), 2x Mppt Epever 5kW, Batt Lifepo4 18kWh, 3x invertor 6kW (čistý sinus) .... 300K CZK bez práce, všechno nějaká čína,

14.7. -31.12.2021
21,4 kwh/den, 57% soběstačnost
Celkem spotřeba ... 3,69 MWh

1.1. -27.3.2022,
20,6 kwh/den, 57% soběstačnost
Celkem spotřeba ... 1,8 MWh
Uživatelský avatar
Lubik
Příspěvky: 435
Registrován: pon úno 15, 2021 10:04 pm
Lokalita: Praha
Bydliště: Praha

Re: Responzivita fóra, aneb optimalizace pro mobily

Příspěvek od Lubik »

Díky
:yes:
Panely 4x 280W , 4x330W Isolar 5kVA,48V 230 Ah

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek