trakcni 24v 800 AH

Archiv ukončených inzerátů
Zamčeno
bobisekpl
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 17, 2016 10:11 pm
Reputace: 0

trakcni 24v 800 AH

Příspěvek od bobisekpl »

prodam trakcni baterie z voziku,24v 800AH, 12 clanku.
kupovany pred asi 3 lety jako repasovane. zapojene na chate,nikdy nevybite pod 24,5v,zapojen 2x desulfator.
presel jsem na lion,nic jim neni,ale potrebuji stalou peci.
Kdyz je dam do srotu,dostanu 16 tisic, ale je mi jich lito,prodam za 20 tis,pridam 2x desulfator,12 x aquamatiky a sadu novych kabelu. Jsou v zeleznem nosici,vaha pres tunu.
tel. 775215400
bobisekpl
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 17, 2016 10:11 pm
Reputace: 0

Re: trakcni 24v 800 AH

Příspěvek od bobisekpl »

Prodano
Jozef51
Příspěvky: 480
Registrován: stř bře 01, 2017 8:06 am
Reputace: 85
Bydliště: Rosovice

Re: trakcni 24v 800 AH

Příspěvek od Jozef51 »

bobisekpl píše:prodam trakcni baterie z voziku,24v 800AH, 12 clanku.
kupovany pred asi 3 lety jako repasovane. zapojene na chate,nikdy nevybite pod 24,5v,zapojen 2x desulfator.
presel jsem na lion,nic jim neni,ale potrebuji stalou peci.
Kdyz je dam do srotu,dostanu 16 tisic, ale je mi jich lito,prodam za 20 tis,pridam 2x desulfator,12 x aquamatiky a sadu novych kabelu. Jsou v zeleznem nosici,vaha pres tunu.
tel. 775215400
Chcel by som sa Vas poprosit o podrobnosti z historie Vasich Pb clankov. Zaujal ma Vas prispevok pretoze Ste s Pb clankami spokojny, zda sa, ze Ste ich pri pobyte u Vas netyrali a naviac boli clanky osetrene desulfatormi.
Jedna sa o repasovane clanky. Kde Ste ich kupil a kolko stali pri kupe (priblizne)?
Ako casto boli clanky v absorbcii alebo presnejsie ako Ste mali nastaveny servis okolo clankov?
Kolko energie Ste z nich asi odoberali aky bol bezny rezim prevadzky?
Aky bol vzhlad povrchu dosiek bol na nich viditelny nalet sulfatu? Ako sa tento vzhlad zmenil pocas troch rokov prevadzky?
Pri akej teplote boli clanky? Merali Ste hustotu elektrolytu a pripadne ako sa pohybovali hodnoty hustoty?
Dakujem.

Zamčeno