Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Archiv ukončených inzerátů
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od brin »

Zdravím, chtěl bych zjistit, zda by byl zájem o regulátory Tristar Morningstar MPTT-60, o výkonu 60A. Model bez displeje v originálním balení s 5 lety záruky od výrobce. Cena: 10000 Kč
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od mypower.cz »

Pokud bych měl k dispozici 10K pak okamžitě beru.
joseff
Příspěvky: 810
Registrován: pon srp 08, 2011 9:55 am

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od joseff »

a kdy a kde si je bude mozne koupit, mel bych zajem.
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od brin »

Zdravím, během cca měsíce bych měl mít 4 kusy k dispozici. Takže nabízím případné rezervace. Poštovné bych udělal symbolické. Zatím nabízím pouze zde. Přeji hezký den
PavelR
Příspěvky: 3122
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od PavelR »

brin píše:Zdravím, během cca měsíce bych měl mít 4 kusy k dispozici. Takže nabízím případné rezervace. Poštovné bych udělal symbolické. Zatím nabízím pouze zde. Přeji hezký den
ahoj pokud je to jeste mozne zarezervuj jeden pro me. budou v budoucnu dalsi?
luban1
Příspěvky: 17
Registrován: ned led 08, 2012 10:17 am

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od luban1 »

Zdravím, taky bych si jeden vzal.
MilanK
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 15, 2012 11:31 pm
Bydliště: Slavkov

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od MilanK »

Taky mám o jeden kus vážný zájem. Tel. 608837730
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od brin »

Zdravím, komunikuji s dodavatelem a zdá se že chybně uvedl cenu. Uváděl, že cena by byla s daní, nicméně je bez daně... To znamená, že minimální koncová cena by nebyla 10000,- ale spíše 12-13000,-. Velmi se omlouvám za mystifikaci ohledně ceny, bohužel došlo k chybě na straně dodavatele. Takže stanovme cenu 12500,-. Pokud by za tuto cenu stále byl zájem, dejte vědět a můžeme začít pracovat na pořadníku.
bert
Příspěvky: 365
Registrován: stř zář 07, 2011 10:09 pm

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od bert »

brin píše:Zdravím, chtěl bych zjistit, zda by byl zájem o regulátory Tristar Morningstar MPTT-60...
... Cena: 10000 Kč
:yes: :yes: :yes:
brin píše:Zdravím, komunikuji s dodavatelem a zdá se že chybně uvedl cenu. Uváděl, že cena by byla s daní, nicméně je bez daně... To znamená, že minimální koncová cena by nebyla 10000,- ale spíše 12-13000,-. Velmi se omlouvám za mystifikaci ohledně ceny, bohužel došlo k chybě na straně dodavatele. Takže stanovme cenu 12500,- ...
Takže DPH je 20-30%. Dáme to na 25%. :uh:
Koľko to vlastne bude? Bude? Ak chceš predávať formou licitovania, vystav ich v aukcii, alebo rovno napíš, že sú určené najlepšej ponuke. A nie až keď sa ti ozvú štyria záujemcovia, zvyšuješ cenu. To nie je prvý krát, čo niekto niečo ponúka, čo nemá a ešte presne nevie, koľko chce zarobiť. Už som raz zrušil terminovaný vklad po dohode, že kúpim panely, no už večer boli akože predané, no náhodou mi dotyčný vedel ponúknuť tie isté o 40 Euro na kuse drahšie.
Nechcem nikoho odrádzať (možno je to ozaj tak ako brin píše), no ja som po takýchto zádrheloch opatrný. :roll:
Prepáč mi brin, no musel som zareagovať. A ozaj chem veriť, že sú tvoje úmysly čestné. Som možno starý frfloš, no nerád by som bol svedkom nejakého ošmeku na starom členovi fóra chalanom, ktorý sa registroval len včera 6 minút pred prvou ponukou :!:
*sun* Želám všetkým veľa slnka *sun*
bert
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od brin »

Zdravím, ne nechci a nedělám to pro zisk. Budu z toho mít kulové. Jde o to, že dodavatel nejen, že zmotal DPH, ale i model. Původně to byl bez MPTT. Takže prosím dejte si tam zpátečku. Kdybych měl zájem vás tu odrbávat, dám to za 14kkč.
Uživatelský avatar
Lui
Příspěvky: 1232
Registrován: pon srp 08, 2011 3:14 pm
Lokalita: Senec
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: cca 35kwp
Kapacita baterie [kWh]: malá
Bydliště: Slovensko

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od Lui »

Ahoj Brin.
Pozri sa na to takto...ak chceš niečo predávať,najprv si radšej zisti "čo" vlastne chceš predávať...a až potom danú vec daj do ponuky s konkrétnou cenovou ponukou.... ;)
Lebo ak si po sebe prečítaš príspevky pekne doradu....tak velmi rýchlo zistíš,že ponuka je nejako "čudná".... ;)
....cena 10000....
....zrazu bez DPH....
....(DPH?) 20-30 %....
....A teraz už možno to ani nie je MPPT...

Naozaj to neber v zlom....len sa nad tým trochu zamysli.... ;)
málo kwp ::pv:: , 60V 1,2kAh , 15S 600P Lion *batt* + 60V 198Ah Lifepo4 *batt* , 10 x MPPT VT-80 , 4xStuder XTH 8000 vo výstavbe ,
Záloha:180Wp ::pv:: ,12V LiFePO4 60Ah *batt* , epsolar 10 ,victron 350w sinus
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od brin »

Tak počkat, nevím co vám vadí. Já jsem se dotazovat, zda by byl zájem za tuto cenu. Nikumu jsem nic přímo nenabízel a od žádné nabídky neustupuji. Celá nabídka byla v řešení a i v nadpise to tak bylo uvedeno. Jak jsem říkal, došlo ke zmotání DPH a modelu produktu. Prodejce není z ČR, tak nevím proč tu házíte čísly s 25 - 30% DPH jako by byly nereálné. Pokud máte nějaký problém. Napište mi to do SZ. Děkuji

Navíc poslední nabídka platí! Je to ověřené.
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od brin »

Jelikož mi do emailu dorazil dotaz proč je bez displeje, dávám zde odkaz na datasheet přímo od morningstaru, kde je uvedeno, že je volitelný a standardně se nedodává: http://www.morningstarcorp.com/en/suppo ... nglish.pdf
Uživatelský avatar
Lui
Příspěvky: 1232
Registrován: pon srp 08, 2011 3:14 pm
Lokalita: Senec
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: cca 35kwp
Kapacita baterie [kWh]: malá
Bydliště: Slovensko

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od Lui »

Neviem či som to správne pochopil....v tom odkaze je to čo ponúkaš...s tým rozdielom,že je bez displeja...?
málo kwp ::pv:: , 60V 1,2kAh , 15S 600P Lion *batt* + 60V 198Ah Lifepo4 *batt* , 10 x MPPT VT-80 , 4xStuder XTH 8000 vo výstavbe ,
Záloha:180Wp ::pv:: ,12V LiFePO4 60Ah *batt* , epsolar 10 ,victron 350w sinus
avatar
Příspěvky: 484
Registrován: ned kvě 08, 2011 10:16 am

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od avatar »

Regulator se dela vzdy bez displaye. Display jako takovy je vlasne modul nadstavba na tento regulator neco jako RELE modul pro ovladani věcí. Taky je na do koupeni.

za 10 tis bych si bez mppt nikdy nekoupil pokud to dodavatel takto zmotal.
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od brin »

Máte pravdu, bez MPTT by to za 10000,- bylo trošku moc. Nicméně opravdu jsou s MPTT. Jsou to nové moduly, stejné jako v odkaze.
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od brin »

LUI píše:Neviem či som to správne pochopil....v tom odkaze je to čo ponúkaš...s tým rozdielom,že je bez displeja...?
V tom odkaze je přesně to co nabízím za 12500 Kč. I v tom odkaze je uvedeno, že displej je pouze OPTIONAL = volitelné příslušenství.

Přeji hezký den,
Josef

p.s. nechci po nikom žádné závazné záruky odběru, během měsíce mi moduly dojdou a pak uvidíme jestli budete mít zájem. Mám v tom celkem dost svých peněz, takže tak.
Uživatelský avatar
Lui
Příspěvky: 1232
Registrován: pon srp 08, 2011 3:14 pm
Lokalita: Senec
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: cca 35kwp
Kapacita baterie [kWh]: malá
Bydliště: Slovensko

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od Lui »

Vďaka za odpoveď... ;)

Ale mám pre Teba jednu zlú správu.... :(
Neviem či vieš aký je rozdiel medzi PWM a MPPT.....
Ale ten čo ponúkaš je len PWM.... :(
Keby tá cena platila pre MPPT....tak je to stále velmi dobrá cenová ponuka.... ;)
málo kwp ::pv:: , 60V 1,2kAh , 15S 600P Lion *batt* + 60V 198Ah Lifepo4 *batt* , 10 x MPPT VT-80 , 4xStuder XTH 8000 vo výstavbe ,
Záloha:180Wp ::pv:: ,12V LiFePO4 60Ah *batt* , epsolar 10 ,victron 350w sinus
brin
Příspěvky: 930
Registrován: sob úno 18, 2012 3:59 pm

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od brin »

Nikoliv, ponukam MPTT. Jsem si jistý, věř mi:-). Teď jsem si všiml, že jsem umístil chybný datasheet. Sakra už:-) Omlouvám se LUI, opravdu to tu motam jak skolak. Tady je ten správný: http://www.morningstarcorp.com/en/suppo ... TdsEng.pdf

Kdyby náhodou někdo chtěl pouze PWM, tak ten bych sehnal za asi 7000,-...

edit: dva kousky rezervovany.
MilanK
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 15, 2012 11:31 pm
Bydliště: Slavkov

Re: Průzkum trhu: Morningstar Mptt-60

Příspěvek od MilanK »

Naposledy upravil(a) MilanK dne stř úno 29, 2012 11:25 pm, celkem upraveno 1 x.