Prodám elektromobil Peugeot Partner

Archiv ukončených inzerátů
jvalik
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 11, 2012 12:11 pm

Prodám elektromobil Peugeot Partner

Příspěvek od jvalik »

Nevím zda to sem patří, ale všiml jsem si, že zde na fóru je celkem dost nadšenců i do elektromobilů. Já si budu kupovat nový, tak nabízím ten stávající.

Rok výroby 2000, najeto 127 tisíc km, baterie udržované a průběžně měněné, dojezd v zimě kolem 50 km, v létě kolem 75 km. V průběhu let se na něm dělalo kdeco na podvozku, takže by to mělo zase chvíli vydržet.

Auto jsem servisoval, takže tam snad žádné překvápko nebude. Ale dopředu říkám, že nějakou tu baterii (celkem jich tam je 27 NiCd vodou chlazených) bude občas třeba vyměnit.

Autorádio mi ukradli, ale je v tom i nějaký subwooferový systém a satelity k němu. Pravé dveře po nájezdu zlodějů jsem celé vyměnil, levé přežily, je tam jen mírná oděrka v místě kam vrazili páčidlo. Zadní dveře mi pro změnu vzal kombajn, sklo jsem dal nové, dveře mají jen slabé promáčknutí.

Dva nabíjecí kabely. Pneu zimní na plechu plus druhá sada tušim letních, pak ještě můžu přidat další letní pneu na hliníku co tam sice fyzicky jdou (a koupil jsem to s nimi,) ale podle TP tam nepatří.

K vidění v Brně, cena 110 tisíc Kč plus DPH.

Kontakt 604 268 649.

Díky

JV
jvalik
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 11, 2012 12:11 pm

Re: Prodám elektromobil Peugeot Partner

Příspěvek od jvalik »

Zde ještě fotky.
WP_20160316_002_small.jpg
WP_20160316_003_small.jpg
WP_20160316_006_small.jpg
WP_20160316_007_small.jpg