chlubimesecizifve.sk

Nezařaditelné
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

chlubimesecizifve.sk

Příspěvek od mypower.cz »

:D Ale no tak jisteze .. Jak vidno, moje chata ma velkou popularitu i mezi komercnimi firmami, ktere ji bez uvedení zdroje prezentuji jako svou praci aneb chlubimesecizifve.sk. Udajne za 1999 ecek s dani.

https://forum.mypower.cz/viewtopic.php?f=28&t=2
chlubimese.jpg
EDIT: Po pridani informace o zdroji fotografie do komentare pod tento komercni FB prispevek (tedy ze je ze zdejsiho fora) byl koment ihned nejakym hbitym pracovnikem firmy odstranen (2x) a dalsi komentare mi byly znemozneny. Firma se tedy zrejme boji a nahrada znela "zdroj: internet". Pokud tedy nekdo naleznete u teto firmy vasi nemovitost, ci vasi praci, vite co delat.
Uživatelský avatar
dracekvo
Příspěvky: 1938
Registrován: čtv zář 13, 2012 4:35 pm

Re: chlubimesecizifve.sk

Příspěvek od dracekvo »

Však je nahlaš za autorské práva.
Uživatelský avatar
fugas
Příspěvky: 2222
Registrován: sob pro 21, 2013 6:58 pm

Re: chlubimesecizifve.sk

Příspěvek od fugas »

Kdysi jsem jel 150km na inzerát na auto.Ten člověk vyfotil cizí auto namísto svojí popelnice a následně argumentoval tím,že je taky červený.Naštěstí v tom neměl ani klíč na kola,jinak bych byl ještě v lochu.
Lidská drzost nezná mezí.Na druhou stranu,šiřme odkaz na zdejší vlákno a neprodají ani konektor.
Isolar 5kW (Axpert klon), LiFePo4 202Ah Lishen 18s.Nyní v přestavbě P106 Electric z projektu LiFePo4 na LiIon 100Ah.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: chlubimesecizifve.sk

Příspěvek od mypower.cz »

Vyreseno odstranenim prispevku z FB. Spolecnost mela za to, ze fotografie, ktere jsou na internetu a neni mozno dohledat autora jsou automaticky k volnemu uziti. Inu nejsou.