3,96kWp Brno

Popis a ukázky samostatných ostrovních elektráren nepřipojených do rozvodné sítě s akumulací energie.
mobilik
Příspěvky: 2675
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: 3,96kWp Brno

Příspěvek od mobilik »

Ďalší... Škoda. Veľa úspechov. :wink:
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: 3,96kWp Brno

Příspěvek od mypower.cz »

abrams píše:Zdravím ,

začínám rekonstruovat domek k vlastnímu bydlení , mám rozděláno mnoho projektů týkajících se nejen oné rekonstrukce (aku-dumper , aku-bagr , betonárka atd. ) , pomáhání přátelům v nouzi a sledování seriálů .
Nejen pro tyto okolnosti již nemám příležitost věnovat se tomuto fórum .

Snad se naskytne příležitost vrátit se .
Doufám že se s dobrými přáteli uvidím nejen na pokecu ;) .

Neříkám sbohem , ale nashledanou :)) .

Elektronům zdar *sun* .

Je to v podstate po druhe, nebo mozna i po treti co pises, ze nic nenapises ... :repair:

Nedavno to bylo tady.

Bude dobre si dat pauzu, venovat se sobe, rodine, neco noveho se naucit, s odstupem casu prehodnotit nektere veci, aby clovek z neznalosti nemluvil uplne z cesty jako ostatne podobna uroven lidi, co nam tu tvrdili zuby nehty zarazeni ve svem bludu, ze ta fotovoltaika je uplne nah*vno a podvod a zlodejina na lidi, a ze to nic nevyrobi, az me lidi prosili, abych tyhle blbce kliknutim odesel zavcasu, atd., a jestli neco napises, to je ciste na tobe. Je to tva sebeprezentace tvych znalosti, schopnosti a to nejen v oboru ale take v komunikaci, a nikdo do ni (te sebeprezentace) nikoho nutit nebude.

Osobne se priznam, ze nekteri lide (nebudu jmenovat) sem tam pusobi jako rucni brzda fora a zvrhavači davove hysterie.

Dovoluji si poznamenat, ze za dobu fora jsem se take zmenil a tyhle brzdy, foru kladene, budu vzdy nekompromisne odbrzdovat, aby byl pruchod volny a cele heblo hybaci a diskuze na urovni.

A jak rikaji malemu ve skolce pri pokusu o spinkani .. "a uz ani muk, a kdo to porusi, dostane za usi".

No nic, nebudu ti to tu plevelit.
Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 815
Registrován: pon led 21, 2013 6:36 pm
Lokalita: Doubravička
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8700
Kapacita baterie [kWh]: 25
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Doubravička

Re: 3,96kWp Brno

Příspěvek od Frenky »

abrams píše:Zdravím ,

začínám rekonstruovat domek k vlastnímu bydlení , mám rozděláno mnoho projektů týkajících se nejen oné rekonstrukce (aku-dumper , aku-bagr , betonárka atd. ) , pomáhání přátelům v nouzi a sledování seriálů .
Nejen pro tyto okolnosti již nemám příležitost věnovat se tomuto fórum .

Snad se naskytne příležitost vrátit se .
Doufám že se s dobrými přáteli uvidím nejen na pokecu ;) .

Neříkám sbohem , ale nashledanou :)) .

Elektronům zdar *sun* .
Ahoj.
Taky doma dělám rekonstrukcí, betonuju, omítám, lidi mi pořád něco nosí na opravu. Za minulý rok dvě totální rekonstrukce elektroinstalace baráku. Ale co bych dělal ve volným čase že. :lol:
Na forum chodím rád číst. Někdy nevím o čem je řeč (bitcoin). Ale přečtu téměř vše. Hlavně se nepoddat chmurnym myšlenkám. Moc příspěvků jsem za minulý rok nenapsal, protože to sežere strašně moc času. Ono něco napsat, aby to mělo nějakou vypovídající hodnotu a smysl je těžší než se na první pohled zdá. Takže mě tvé příspěvky budou moc chybět. Najdi si občasné trochu času, prosím, a napiš jak se ti daří v těch projektech. Třeba ty AKU stroje jsou moc zajímavé.

Tak hodně zdaru v projektech, pevné zdraví, veselou mysl a budeme se těšit na tvé seriály tady na fóru, ty v televizi nesleduj, nebo zblbnes. :mrgreen:

Pěkný den
24x Solární panel JINKO SOLAR 225 Pmpp=225W, 2x Regulátor STUDER VT-80, 2x Střídač Studer XTM 4000-48, BSP, RCC, 1x AKU 48V LFP200Ah 1x AKU 48 V LFP280Ah. Řizení a dohled, SDS, vlastní vyčítání arduinem DUE v krabičce (ARMOSY), export dat do RPi s databází a html stránkou.
http://95.85.214.80, viewtopic.php?t=4809
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2773
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: 3,96kWp Brno

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

... na tohle nemohu nereagovat ...
mypower.cz píše:Je to v podstate po druhe, nebo mozna i po treti co pises, ze nic nenapises ... :repair:

Nedavno to bylo tady.

Bude dobre si dat pauzu, venovat se sobe, rodine, neco noveho se naucit, s odstupem casu prehodnotit nektere veci, aby clovek z neznalosti nemluvil uplne z cesty jako ostatne podobna uroven lidi, co nam tu tvrdili zuby nehty zarazeni ve svem bludu, ze ta fotovoltaika je uplne nah*vno a podvod a zlodejina na lidi, a ze to nic nevyrobi, az me lidi prosili, abych tyhle blbce kliknutim odesel zavcasu, atd., a jestli neco napises, to je ciste na tobe. Je to tva sebeprezentace tvych znalosti, schopnosti a to nejen v oboru ale take v komunikaci, a nikdo do ni (te sebeprezentace) nikoho nutit nebude.

Osobne se priznam, ze nekteri lide (nebudu jmenovat) sem tam pusobi jako rucni brzda fora a zvrhavači davove hysterie.

Dovoluji si poznamenat, ze za dobu fora jsem se take zmenil a tyhle brzdy, foru kladene, budu vzdy nekompromisne odbrzdovat, aby byl pruchod volny a cele heblo hybaci a diskuze na urovni.

A jak rikaji malemu ve skolce pri pokusu o spinkani .. "a uz ani muk, a kdo to porusi, dostane za usi".

No nic, nebudu ti to tu plevelit.
Ty mě vážně označuješ a považuješ za brzdu tohoto fóra ? Tos mě fakt ranil ::cry2:: .
AD bitcoin - napsal jsem svůj osobní názor a osobní pohledy na věc . Pokud se Ti to fakt nelíbilo , můj názor , tak sory .

Jinak všem ostatním díky ;) .

Elektronům zdar *cloud*
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
Uživatelský avatar
hurvayz
Příspěvky: 951
Registrován: čtv bře 20, 2014 9:17 pm
Bydliště: Skoro u SK

Re: 3,96kWp Brno

Příspěvek od hurvayz »

Abramsi ať se daří. Slunko na Tvé panely!
Okolo 11kWp, soustava několika měničů krmící soustavu několik bojlerů.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: 3,96kWp Brno

Příspěvek od mypower.cz »

abrams píše:Ty mě vážně označuješ a považuješ za brzdu tohoto fóra ? Tos mě fakt ranil ::cry2:: .
Vztahovacnost je hrozna nemoc. I toto se da s odstupem casu prehodnotit. Ver tomu.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek