K:Baterie pro mini fve

Archiv ukončených inzerátů
Botas
Příspěvky: 265
Registrován: pon pro 03, 2012 8:53 pm

K:Baterie pro mini fve

Příspěvek od Botas »

Zdravím jakožto aktivni člen provozujici vlastni fve sem tu kratce a zatím jen v minimální konfiguraci 2ks panelu a epsolar 45A Nemam ale dořešené baterie proto koupím baterie.
Pravděpodobně NICD louhové nebráním se i jiným nabídkám nejlépe sady k vytvořéní 24v systému.
Může být větší kapacita hodlám doplnit panely na cca 1000wp což umí régl pak se uvydí spolu s nabytými skušenostmi a financemi.

Mám jednu sadu(12V) NICD Ferak KPM 100P v plastu kdyby někdo měl třeba na doplnění?

Za případné postřehy a nabídky děkuji

Boťas
goodbie
Příspěvky: 1453
Registrován: pát bře 08, 2013 7:19 pm
Bydliště:

Re: K:Baterie pro mini fve

Příspěvek od goodbie »

Botas píše:Zdravím jakožto aktivni člen provozujici vlastni fve sem tu kratce a zatím jen v minimální konfiguraci 2ks panelu a epsolar 45A Nemam ale dořešené baterie proto koupím baterie.
Pravděpodobně NICD louhové nebráním se i jiným nabídkám nejlépe sady k vytvořéní 24v systému.
Může být větší kapacita hodlám doplnit panely na cca 1000wp což umí régl pak se uvydí spolu s nabytými skušenostmi a financemi.

Mám jednu sadu(12V) NICD Ferak KPM 100P v plastu kdyby někdo měl třeba na doplnění?

Za případné postřehy a nabídky děkuji

Boťas
Když budeš schánět baterie a především NICD tak doporučuji řadu KPL to je řada pro dlouhhý režim vybíjení oproti KPM což jsou pro střední režim vybíjení.A jak začneš systém používat velice brzy zjistíš ,že 1000Wp je málo já nakonec skončil na 3,8Kwp v panelech,a jinak velice schvaluji systém na 24V. :yes:
Botas
Příspěvky: 265
Registrován: pon pro 03, 2012 8:53 pm

Re: K:Baterie pro mini fve

Příspěvek od Botas »

Tak ty KPM byly dřív než fve a skoro za nic.No mam to jako doplněk či zabavu?Každopadně to se uvydí časem co se z toho vyklube.Na netu šmejdím a nějak nikde nic. Tu nabazaru sem poslední várku nějak prošvih.A kontakty kde by se daly vyštrachat moc nemám no musím počkat a třeba se něco objeví