27,4 kWh uložiště pro Victron

Pravidla fóra
Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

NOVÁČKOVÉ MOHOU ODESÍLAT SOUKROMÉ ZPRÁVY AŽ PO ODESLÁNÍ ALESPOŇ 3 (TŘÍ) PŘÍSPĚVKů!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657
Mojm10
Příspěvky: 243
Registrován: ned bře 22, 2020 11:55 am
27,4 kWh uložiště pro Victron

Příspěvek od Mojm10 »

Ahoj, prodávám uložiště ze čtyř VW bloku 8S paralelně. Nikdy nebyly silově zapojené, potřeboval jsem to na vyzkoušení BMS komunikace. Všechny články jsou do 10m, nikdy jsem je nebalancoval.

Je k tomu BMS s možností zapojení do např. Multiplusu, Cerba,..
BMS je SimpsBMS, takže se tam dá nastavit vše.

Cena za bloky 56 tis., BMS 12 tis., k tomu přihodím proudový senzor zdarma.

https://ibb.co/Jzzbp7y
georg_cz
Příspěvky: 35
Registrován: čtv bře 26, 2020 12:58 pm
Re: 27,4 kWh uložiště pro Victron

Příspěvek od georg_cz »

Ahoj, můžu se zeptat co je v ceně BMS? Je to teda BMS, kontaktory pro plus, minus a precharge a proudový senzor? Slave boardy jsou součástí baterií? Díky

Zpět na