Prodám kompletní baterii,články 24V,7,2kWh

Pravidla fóra
Zadání inzerátu

1) Zejména je potřeba vybrat správnou kategorii. Například pokud se jedná o prodej FV panelů, přidat inzerát do Bazar / Prodám / Fotovoltaické panely. Není-li rubrika jednoznačná, přidáme do Bazar / Prodám.

2) Vhodně zvolte název téma, aby bylo nejlépe na první pohled jasné o co v daném tématu jde. Například "Měnič PowerJack 3kW", "Zbytky montážního materiálu pro FV panely".

3) Nerozvíjejte v Bazaru nesouvisející diskuze na téma netýkající se původního prodeje. Pokud chcete diskutovat například o vhodnosti daného produktu, nebo podobném produktu, založte nové téma v Elektroporadně a do vašeho příspěvku vložte odkaz na původní bazarový prodej, aby byla zřejmá souvislost.

4) Nevkládejte další inzerát do existujícího tématu založeného jiným autorem inzerátu. Na váš nový inzerát vždy vytvořte nové téma. Důvodem je zejména možnost ukončení inzerce původním zakladatelem tématu.

5) Při nabídce nebo poptávce uveďte lokalitu kde se dané zboží nachází, případně odkud jej poptáváte.

6) Uvádějte cenu, v opačném případě se jedná o Aukci.

7) Neobávejte se téma pravidelně aktualizovat například při změně ceny, nebo prodání části komponent. Do tématu vložte nový příspěvek s informací co je prodáno či nakoupeno, co zbývá, nebo informaci o změně ceny.

8) Při dokončení prodeje či nákupu dopište jako poslední příspěvek informaci, že už bylo nakoupeno a nebo že je vše prodáno. Tato informace je důležitá pro ostatní jako fakt, že inzerát je už ukončen.

9) Souhlasím a jsem si vědom že v případě nerespektování pravidel může být inzerát smazán!

NOVÁČKOVÉ MOHOU ODESÍLAT SOUKROMÉ ZPRÁVY AŽ PO ODESLÁNÍ ALESPOŇ 3 (TŘÍ) PŘÍSPĚVKů!

Více o pravidlech bazaru: viewtopic.php?f=15&t=4657
sbtrina
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 04, 2022 10:52 am
Prodám kompletní baterii,články 24V,7,2kWh

Příspěvek od sbtrina »

Prodám baterii z článku EVE 280Ah-8ks.Baterie 7,2kWh 24V je včetně BMS,dosud zapojena možno předvést,prodám i s plechovou krabicí.Články nejsou zakoupeny v Aliexpress, zakoupeno a dovezeno čínskou obchodní firmou,faktura k dispozici.Baterie pracuje naprosto perfektně,články se nerozcházeji v napětí,při zátěži, možnost předvedení v zátěži.Cena 28tis.Kč, Plzeň Prodávám z důvodu přechodu na vyšší výkon měniče a vysokonapěťovou baterii.
Přílohy
IMG_20230320_120944_166.jpg
Uživatelský avatar
Saki
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 08, 2023 11:20 am
Lokalita: Praha,Brutal
Systémové napětí: 24V
Výkon panelů [Wp]: 2200
Re: Prodám kompletní baterii,články 24V,7,2kWh

Příspěvek od Saki »

Dobrý den mel bych zajem :) kolik maji cyklu Děkuji

Zpět na