Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Nezařaditelné
ikovlabs
Příspěvky: 569
Registrován: úte črc 22, 2014 6:14 pm

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od ikovlabs »

Ze jel rychleji tvrdi zatim jen PCR a sebereflexe bude - musi se priste vice divat po cinknutych oktavkach.A nepsal tam nic o tom ze by nekoho ohrozil a zrejme ani PCR nic takoveho netvrdila(standartne).Ohrozil jen "verejny zajem".Pokud prohraje zaplati - o to se stat uz postara.Pokud vyhraje tak se nestane nic- pripad skoncil zapomente-ze to obcana stoji penize a cas?A co jako?Na to doufani bacha - v opacnem gardu by to bylo schvalovani trestneho cinu ale toto je povolene protoze je to v prospech statniho zajmu.Ale takovy statni zajem muze zmenit smer a mrknout se priste i po Will a to uz nebude takovy jasot....A urcite se najdou i takovy co budou zase tleskat.Kdyz se podivam na popisku skasnout je co.Ps.pokud tam jel "rychle " tak ti policajti ho tam nehonily krokem - to jen k te bezpecnosti a pravidlum...
Uživatelský avatar
volente
Příspěvky: 2417
Registrován: stř srp 20, 2014 1:01 am
Bydliště: Brno - venkov

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od volente »

Ta jak je to na úřadě tak už je to hotový.
Že jsou úřady prostě úřady se nedivte, možná kdyby měl elektronickou schránku tak mu to tam pošlou. Jinak GDPR nedovoluje.
Můj názor, pokud něco provedu tak se nehádám a platím. V 90% případech je to při odporu většinou dražší.
Litr na místě to je za hubičku.
5,5kWp - 4x Solartec mono 180Wp +¨6x IBC 155Wp poly + 10x Solea 170Wp mono + 6x Husinage HSG 190Wp + 6x Calyxo 70Wp amorf vertikálně (JV), 2x ZN ShineSolar poly 250Wp + 2x 260Wp poly (JZ), Epever LS 3024B, Epever LS 2024B, MakeSkyBlue 20A, eSmart 3 - 60A, 19 kWh Li-Ion, Axpert MSXE PF1, 24V/3,0kW, Axpert MSXE 24V/2,4kW.
brumlaj
Příspěvky: 2467
Registrován: ned kvě 12, 2013 2:24 pm

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od brumlaj »

nesouhlasím s porušováním pravidel. Ale také mám nejednu zkušenost s PČR. Za prvé odtah auta z místa kdy značka zákaz zastavení byla PŘED vozem ve směru jízdy jednosměrnou ulicí (a vůz ještě v křižovatce tvaru T). Inu potili se na dopravním inspektorátu. Dále spamování mého předního skla vyhrožováním že jsem spáchal stání s vozidlem EL v místě kde městská vyhláška toto stání výslovně povoluje i s obrázkem ..... Takže je to opravdu o tom kdo co kdy. Ovšem jet se na policajty podívat je o dalším mokrém ručníku na čelo. Úroveň jejich znalostí o spisovém řádu je na úrovni inteligence vyvěrajícího bahenního plynu. Takže každému radím - běžte se na ten bordelstán podívat. Je to poučné. Pokud vše zaplatíte hned, pak jste ochuzeni o mnohá poznání.
Moudrost nepřichází vždy s věkem, někdy věk přichází sám.
ikovlabs
Příspěvky: 569
Registrován: úte črc 22, 2014 6:14 pm

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od ikovlabs »

Nic neni hotovy - to jen ma tak vypadat.Pokud se tomu nekdo podiva na zoubek ma sanci .Ze to bude ovsem stat cas a energii je jasne .Ono je holt levnejsi si stoupnout ke zdi nez utikat.Jak pise kolega - kazdy by si v ramci "obcanske nauky" mel strihnout alespon jedno spravni rizeni.To vetsine lidi otevre oci jak to tady funguje.A jak je to stim "jsem chlap tak se priznam " .
Uživatelský avatar
volente
Příspěvky: 2417
Registrován: stř srp 20, 2014 1:01 am
Bydliště: Brno - venkov

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od volente »

Přestupkové řízení mám za sebou, nešlo to řešit jinak, a jenom díky mému slušnému chování a přiznání viny jsem dopadl velmi dobře. Také nesnáším buzeraci, ale když už něco vyvedu tak se k tomu postavím jako chlap. Když budu nevinen tak se budu hádat, když jsem si vědom tak zaplatím a nezhoršuju si to. Kdysi jsem jezdil rok s posledníma dvouma bodama, to tě pak naučí dodržovat předpisy.
5,5kWp - 4x Solartec mono 180Wp +¨6x IBC 155Wp poly + 10x Solea 170Wp mono + 6x Husinage HSG 190Wp + 6x Calyxo 70Wp amorf vertikálně (JV), 2x ZN ShineSolar poly 250Wp + 2x 260Wp poly (JZ), Epever LS 3024B, Epever LS 2024B, MakeSkyBlue 20A, eSmart 3 - 60A, 19 kWh Li-Ion, Axpert MSXE PF1, 24V/3,0kW, Axpert MSXE 24V/2,4kW.
ikovlabs
Příspěvky: 569
Registrován: úte črc 22, 2014 6:14 pm

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od ikovlabs »

OK - kazdeho boj-vysledkem je stipackovy zadek jak pise kolega Volente.Nevidim zadny smysl neco priznavat.Rozhodnuti musi byt oduvodneno a podepreno dukazy-nemuze si jen tak podle libovule hazet tresty jak se vyspal.Proc jim priznanim davat dukaz k vlastnimu potrestani?Pokud maji silne dukazy-nemaji duvod se s obvinenym bavit-pokud maji slabe zkouseji nabidnout pochybny kseftik"vy se priznate/nebude te se obhajovat a rozebirat nam pairovy domecek "dukazu" a my mozna prihmourime ocicko".Je to stejne jako kdyz se vas policajt po phisingu u silnice dotazuje pratelsky"byl nejaky alkohol?"- neni to kamarad co by po slove ano hodil drager do kapsy-je to jen pokus o dukaz pro pripad ze nadychate cokoli-i kdyz to bude pod hranici tak reknou u spravniho on se priznal ze pil a je to TAM-tak tedy vzdy pozaduje vykoureni trubicky .V prestupkovem rizeni neexistuje polehcujici okolnost priznani.Je to jen o tom ze je moznost ze se Vam bude organ "mstit" za "nespolupraci"-jasne ze ma byt nestranny a nepodjaty-ale to jsou jen slova v zakone a jeho ukolem je vybrat penize od prvniho co vleze do dveri a on to ma v papirech.Ale zel dnes jak tak tady ctu je znovu obhajoba soucasti obzaloby....
unicast
Příspěvky: 1409
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od unicast »

volente píše:Přestupkové řízení mám za sebou, nešlo to řešit jinak, a jenom díky mému slušnému chování a přiznání viny jsem dopadl velmi dobře. Také nesnáším buzeraci, ale když už něco vyvedu tak se k tomu postavím jako chlap. Když budu nevinen tak se budu hádat, když jsem si vědom tak zaplatím a nezhoršuju si to. Kdysi jsem jezdil rok s posledníma dvouma bodama, to tě pak naučí dodržovat předpisy.
"když už něco vyvedu" je zvláštní pojem. Dává mi smysl, pokud v daném případě existuje nějaký přímý poškožený, kterému je škodu potřeba nějak nahradit. Pak dává tenhle přístup smysl, je férový a jsem všema deseti pro.

Nicméně je tu mnoho věci, kde žádný přímý poškozený není, tzv. zločin bez oběti, victimless crime. Příkladem je porušení nejvyšší povolené rychlosti někde. Včera jsem jel do hloubi Německa. Jel jsem velmi brzy ráno. Nevidím rozdíl ve společenské nebezpečnosti toho, že pojedu 170 km/h před Rozvadovem a za Rozvadovem, snad jen s tím rozdílem, že za Rozvadovem je ta dálnice víc klikatá a bývá tam horší počasí a větší provoz, nicméně se to tam smí a žádný policajt mi tam za to nebude dělat potíže. A dokonce si tam můžu před tím dát jedno pivo. Naopak tam zase nesmím víc než 80 km/h s přívěsem, i když je na něm uvedena maximálka 130 km/h a před Rozvadovem s ním těch 130 km/h legálně jet můžu. Prostě jsou tu nějaká pravidla, která byla stanovena arbitrárně a která jsou velmi diskutabilní. Ok, možná jsou rozumná jako souhrn nějakých best practices doporuční, klidně ať jsou i pro začátečníky nějakou dobu závazná, fajn, s tím bych problém neměl. Ale rozhodně se při porušení takových arbitrárních pravidel není nejmenší důvod přiznávat (a ty nevíš, co přesně by se stalo, kdyby ses "nepřiznal jako chlap", je docela dobře možné, že by to museli díky důkazní nouzi hodit do koše a že to celé uvařili jen na tom přiznání), už jenom prostě proto, že takové jednaní objektivně špatné není. Objektivně špatné a zakázané jsou totiž dvě zcela odlišné kategorie, každý režim si zakazuje, co se mu zrovna hodí.

(To říkám jako někdo, kdo několik s.ř. vyhrál, několik se jich ani nezahájilo a kdo má od přijetí bodového systému naprosto čisté bodové konto, byť si o předpisech myslí svoje a jezdí si zcela podle svého.)
unicast
Příspěvky: 1409
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od unicast »

dumi píše:Jo to taky moc nechapu. ale kazdy sveho stesti strujcem, oni totiz maj zaznamy i o tom ze ses cukal. takze pritezujici okolnost pro priste mas tak jako tak.
Tak to není a použít to jako přitěžující okolnost při rozhodování by bylo natolik protiprávní, že si to nikdo nedovolí. Nikomu nesmí být způsobena újma na právech pro uplatňování jeho základních práv a svobod (říká doslova čl. 3 odst. 3 LZPS).
dumi píše:kdyz prijdes reknes pardon, moje blbost, tady platim, tak to taky vi.
To ano, pak si dotyčného městský úřad dá do kolonky "bez vytáček platí" a posílá mu různé pokuty a další opruzy o to raději. Pokud se někdo efektivně a účinně brání, tak se některé věci raději házejí do koše, protože i ten opruz by úřad stál peníze.
unicast
Příspěvky: 1409
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od unicast »

j0hn píše:Změřili mě dvakrát. Poprvé pravděpodobně Ramerem, ale to jim asi bylo málo. Tak za mnou vyrazili a začali mě dojíždět. Zrychlil jsem, aby mezi náma zůstala rozumná mezera, protože se nedalo zařadit. No a PolCam (tzn. rychlost jejich auta) jim ukázal 109 po odečtu.
Proč se ptáš?
Je to jasné. Tlačilo se na tebe zezadu neznámé civilní auto. Odvracel jsi ve smyslu ustanovení §24 odst. 1 zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, nebezpečí, které hrozilo, kdybys musel z nějakého důvodu náhle zabrzdit. Kromě toho jsi nejednal zaviněně (a zde ani není zřejmé, o jakou formu zavinění by se jednalo, zda o nedbalost nebo o úmysl -- a s tím bude úřad mít problém se argumentačně vypořádat). Teď jde o to, jak to dokázat. Jestli to vyplyne z té jejich fotky, tak tím lépe, jinak výslech obou policistů, ptát se na co nejvíc detailů, jaké tehdy bylo počasí, z které strany svítilo slunce, zda je neoslňovalo atd. atd. a hledat rozpory v jejich výpovědích.

Někoho si na to na 30kmh.cz raději najdi, slepé střevo si taky neoperuješ sám, nebudeš v té věci mít nadhled.
ikovlabs
Příspěvky: 569
Registrován: úte črc 22, 2014 6:14 pm

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od ikovlabs »

unicast píše:
dumi píše:Jo to taky moc nechapu. ale kazdy sveho stesti strujcem, oni totiz maj zaznamy i o tom ze ses cukal. takze pritezujici okolnost pro priste mas tak jako tak.
Tak to není a použít to jako přitěžující okolnost při rozhodování by bylo natolik protiprávní, že si to nikdo nedovolí. Nikomu nesmí být způsobena újma na právech pro uplatňování jeho základních práv a svobod (říká doslova čl. 3 odst. 3 LZPS).
dumi píše:kdyz prijdes reknes pardon, moje blbost, tady platim, tak to taky vi.
To ano, pak si dotyčného městský úřad dá do kolonky "bez vytáček platí" a posílá mu různé pokuty a další opruzy o to raději. Pokud se někdo efektivně a účinně brání, tak se některé věci raději házejí do koše, protože i ten opruz by úřad stál peníze.
Ano - jen dodam ze uz nejake pokusy o "registr" prestupku a to i jen zatim bezicich nebo dokonce zamitnutych jsou aktualni.Dokonce jsem nekde cetl ze ciste konto bylo prekladano jako pritezujici argument ze se jedna o pirata....
unicast
Příspěvky: 1409
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od unicast »

Různé městské úřady tohle zkoušejí, viděl jsem různou lidovou tvořivost různých snaživých úředníčků, některé existence jsou tím přímo proslulé, v rozumných krajích to smetla odvolačka, v těch horších až správní žaloba.
Uživatelský avatar
marko250
Příspěvky: 3395
Registrován: ned led 12, 2014 7:41 pm
Lokalita: Hlučín
Bydliště: Hlučín

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od marko250 »

No tak si to shrneme, v úseku s omezením 80km/hod jsi jel 112km/hod změřeno oficiálním přístrojem s certifikací v ČR,před tím ještě jednou stacionárem také s porušením a jako bonus je tam ještě úsekovka,která je označena jako nelegální.Po odečtu korekce 3km/hod Ti to hodilo 109km/hod k řešení přestupku na místě za tisíc Kč a Tys je poslal k šípku. Teď se tady pár jedinců ohrazuje neschopností aparátu za "jejich daně" ,ikdyž si je sami zcela svobodně zvolili a nabádají k opruzní činnosti,což je ale velmi pokrytecké,když to na tomto základě vlastně odsuzujete!Je zbytečné řešit co by bylo kdyby!
A mimochodem podmínku přez 20km/hod dostaneš na rok+body+pokutu+řízení také zaplatíš. Osobní zkušenost 2x,čtyřproudovka městem(80).Neboj ten rok Tě naučí jezdit dle předpisů.A nepoklonkuji tady orgánům a úřadům,sám mám za sebou jednání co se táhlo rok a neuspěšně dopadlo pro mě jako poškozeného,protože policie jednoduše smazala fotky z místa činu! Jen říkam,že si nevidíš na špičku nosu,když plně vědomě porušuješ pravidla v daném místě daná zcela zákonně.
16kWp/JZ-50°/20xChaori 230 ,JV-90°/8xLeapton 650 + <JZ-90° /15xJAsolar / Mono 385, regl Midnite Classic 150<89A> , 1x EASUN <80A> a 1x EASUN <100A>,baterka 17s 54.4VDC LFP4/784Ah<uloží 42kWh>,měnič XTH 8000-48V špičkově 21kW
unicast
Příspěvky: 1409
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od unicast »

Hele sorry, ale pokud říkáš, že zákony se mají dodržovat, tak by je taky měla dodržovat státní správa a přesně podle těch zákonů postupovat, ne?

Argument o tom, že jsme si něco zvolili a pak to tedy máme poslouchat, je taky nesmyslný. Já jsem si nezvolil ani Andreje, ani Miloše, ani žádného ministra dopravy. A dal bych nevím co za to, abych mohl volit tak, aby tato místa zůstala neobsazená.
Uživatelský avatar
marko250
Příspěvky: 3395
Registrován: ned led 12, 2014 7:41 pm
Lokalita: Hlučín
Bydliště: Hlučín

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od marko250 »

A jaký přestupek v tomto případě statní správa udělala? Ne nejsi ochotný dát "nevím co" to jsou jen žvásty.A popírání aparátu je velmi krátkozraké,stačí si jen porovnat ČR s jinou zemí,třeba Laos a funkčností jejich aparátu.Stačí si jen projít nemocnicí v sousedním Slovensku a už budeš měnit názor na funkčnost tohohle státu.Kolega včera přiletěl z Jordánska a tam zase viděl,co vše se dělá kvůli nedostatku vody.Dokázal bys přijít na hajzlík,kde se papír po utření dává zvlášť do koše vedle tebe,kde to dělalo pár desítek lidí před Tebou?
Položím Ti jednoduchou otázku :"Co se stane,když postavíš 10 čechů průměrně vzdělaných na poušť s pistolí a jedním nábojem,kolem barelu vody,který vystačí k přežití cesty do civilizace jen pro jednoho?" Všichni budou vědět,že musí vyrazit ihned na cestu,jinak je po nich.
Momentálně se rozhoduji,jestli půjdu dodělat baterku,nebo vyudit lososa,kterého si koupím do 10km v jakémkoli obchodu v sobotu dopoledne(ikdyž faremně pěstovaného kdoví jak).PLNOU ŘIŤ MÁME!
16kWp/JZ-50°/20xChaori 230 ,JV-90°/8xLeapton 650 + <JZ-90° /15xJAsolar / Mono 385, regl Midnite Classic 150<89A> , 1x EASUN <80A> a 1x EASUN <100A>,baterka 17s 54.4VDC LFP4/784Ah<uloží 42kWh>,měnič XTH 8000-48V špičkově 21kW
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

marko250 píše:Teď se tady pár jedinců ohrazuje neschopností aparátu za "jejich daně" ,ikdyž si je sami zcela svobodně zvolili a nabádají k opruzní činnosti,což je ale velmi pokrytecké,když to na tomto základě vlastně odsuzujete!Je zbytečné řešit co by bylo kdyby!
Technická: jak se dá poznat kdo koho zcela svobodně volil? Já třeba nevolil nikoho z těch co jsou teď u moci a nastavují zákony, nicméně ti co jsem je nevolil, mají vliv i na mě. Také jsem si tedy sám svobodně zvolil ty co tam teď jsou? A že by například Bureše volila většina? Bureše volila stále jakási pochybná menšina. V zemi máme 10 mega lidí a Bureše v 2017 volilo 1,5 mega. :mrgreen: 1,5 mega tedy rozhoduje o tom, co bude a nebude dělat zbylých 8,5 mega. :mrgreen: Aneb systém :))
Uživatelský avatar
marko250
Příspěvky: 3395
Registrován: ned led 12, 2014 7:41 pm
Lokalita: Hlučín
Bydliště: Hlučín

Re: Podzimní sraz v Chudčicích 21.9.2019

Příspěvek od marko250 »

Podle výsledku.A PROČ TĚCH ZBYLÝCH 8.5MEGA NEZVOLILO TU SVOU JEDNOTU,jsou neschopní sami rozhodovat?Nelíbí se Ti tady, tak přeci zcela svobodně jdi.Nejsem zastánce nynější politiky a garnitury,ale konečně se to tady aspoň hýbe,vše před nima považuji za jeden velký tunel.Já se těším na další volby,tam se ukáže spokojenost lidu v ČR.Filipe a svou neůčastí jsi taky přeci zvolil ne. :mrgreen: :lol:
Naposledy upravil(a) marko250 dne sob lis 23, 2019 11:20 am, celkem upraveno 1 x.
16kWp/JZ-50°/20xChaori 230 ,JV-90°/8xLeapton 650 + <JZ-90° /15xJAsolar / Mono 385, regl Midnite Classic 150<89A> , 1x EASUN <80A> a 1x EASUN <100A>,baterka 17s 54.4VDC LFP4/784Ah<uloží 42kWh>,měnič XTH 8000-48V špičkově 21kW
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od mypower.cz »

marko250 píše:Podle výsledku.A PROČ TĚCH ZBYLÝCH 8.5MEGA NEZVOLILO TU SVOU JEDNOTU,jsou neschopní sami rozhodovat?Nelíbí se Ti tady, tak přeci zcela svobodně jdi.Nejsem zastánce nynější politiky a garnitury,ale konečně se to tady aspoň hýbe,vše před nima považuji za jeden velký tunel.Já se těším na další volby,tam se ukáže spokojenost lidu v ČR.
Já myslím, že to je spíš tak, že těch 8.5 mega by bylo rádo, kdyby odtáhlo těch 1,5 mega sjednocených koblihama. Ale tak pravda každý to může vidět jinak.
unicast
Příspěvky: 1409
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od unicast »

marko250 píše:A jaký přestupek v tomto případě statní správa udělala?
Přestupek je jednání, u něhož byla naplněna skutková podstata, splňuje znaky přestupku a nebyly naplněny podmínky vylučujíci trestnost. Čili samotná otázka je hloupě položená. Policisté zde nedodrželi bezpečnou vzdálenost, čímž sami vyprovokovali jednáni, které sice naplňuje skutkovou podstatu a splňuje některé znaky, ale zároveň je vyloučena jeho trestnost. Tedy policisté zde snahou o vykazování činnosti poškodili zájem společnosti více než údajný přestupce.
marko250 píše:Ne nejsi ochotný dát "nevím co" to jsou jen žvásty.
Ne, nejsou.
marko250 píše:A popírání aparátu je velmi krátkozraké,stačí si jen porovnat ČR s jinou zemí,třeba Laos a funkčností jejich aparátu.Stačí si jen projít nemocnicí v sousedním Slovensku a už budeš měnit názor na funkčnost tohohle státu.
A proč musí být nutně nemocnice státní?

marko250 píše:Dokázal bys přijít na hajzlík,kde se papír po utření dává zvlášť do koše vedle tebe,kde to dělalo pár desítek lidí před Tebou?
A hajzlík souvisí se státní správou přesně jak? Jako že by se lidé nedokázali bez Andreje domluvit a nezvládli by si postavit studnu nebo senkruvnu, kterou by pak pohnojili pole (papír se mezi tím rozloží), jako se to dělalo mnoho a mnoho let? Jako že v Jordánsku by to jako soukromý projekt nikdy nikdo nezafinancoval?
marko250 píše:Položím Ti jednoduchou otázku :"Co se stane,když postavíš 10 čechů průměrně vzdělaných na poušť s pistolí a jedním nábojem,kolem barelu vody,který vystačí k přežití cesty do civilizace jen pro jednoho?" Všichni budou vědět,že musí vyrazit ihned na cestu,jinak je po nich.
To je jednak naprosto absurdní otázka (jen blbec vyrazí do pouště s jediným nábojem, ale ok, podle toho, žes ten dotaz položil, to vypadá, že u Tebe to patrně možné je), ale opět, jak souvisí s aparátem státní správy?
marko250 píše:Momentálně se rozhoduji,jestli půjdu dodělat baterku,nebo vyudit lososa,kterého si koupím do 10km v jakémkoli obchodu v sobotu dopoledne(ikdyž faremně pěstovaného kdoví jak).PLNOU ŘIŤ MÁME!
Inu, do tvojí plné řiti Ti kecat nebudu, ale opět nechápu, jak souvisí to, že tu máme obchody, s existencí státního aparátu. Ony by tu bez něj snad být nemohly?
unicast
Příspěvky: 1409
Registrován: sob bře 30, 2019 10:27 am
Lokalita: JV od pekla :)
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od unicast »

marko250 píše:Podle výsledku.A PROČ TĚCH ZBYLÝCH 8.5MEGA NEZVOLILO TU SVOU JEDNOTU,jsou neschopní sami rozhodovat?Nelíbí se Ti tady, tak přeci zcela svobodně jdi.Nejsem zastánce nynější politiky a garnitury,ale konečně se to tady aspoň hýbe,vše před nima považuji za jeden velký tunel.Já se těším na další volby,tam se ukáže spokojenost lidu v ČR.Filipe a svou neůčastí jsi taky přeci zvolil ne. :mrgreen: :lol:
Že má zbylých 8.5 milionu lidí na věc nejednotný názor ještě neznamená, že jim ty, já nebo nějaký bývalý estábák má právo vnucovat názory svoje a za nepřizpůsobení se těmto názorům je dokonce trestat.
Uživatelský avatar
marko250
Příspěvky: 3395
Registrován: ned led 12, 2014 7:41 pm
Lokalita: Hlučín
Bydliště: Hlučín

Re: Pokuta při cestě ze srazu mypower.cz

Příspěvek od marko250 »

Mistr obratu a slovíčkaření viď,nějaká odpověď by se nenašla?Proč se svými pevnými důkazy nejdeš proti a neobětuješ cokoli?
16kWp/JZ-50°/20xChaori 230 ,JV-90°/8xLeapton 650 + <JZ-90° /15xJAsolar / Mono 385, regl Midnite Classic 150<89A> , 1x EASUN <80A> a 1x EASUN <100A>,baterka 17s 54.4VDC LFP4/784Ah<uloží 42kWh>,měnič XTH 8000-48V špičkově 21kW

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek