MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Diskuze na téma regulátorů TriStar Morningstar
luge
Příspěvky: 756
Registrován: ned lis 13, 2011 5:52 pm
Bydliště: SK

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od luge »

dedo píše:Ďakujem Antoniovi za fantastickú exkurziu; nielen MorningStar, ale aj elektroskúter, elektrobicykel, svietidlá, akumulátory (snáď všetky druhy), striedače, tepelné čerpadlá...
Mám dojem, že keby sa uskutočnilo stretnutie "ostrovákov", nestačil by nám na dikusie a výmenu skúseností celý mesiac.
antonio podel sa aj s nami o svoj systém čo sme z ďaleka,kým sa nestretneme :)
Drobek.Petr
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 14, 2011 11:43 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Drobek.Petr »

Nez bude shop naplneny, pridal jsem do nabidky Tristar s 1 panelem a s malou slevou a nebo Tristar se 2 panely a vetsi slevou. Doprava je uz v cene. Pekny den vsem. Drobek

Od dnesniho dne ma muj dodavatel akci na 7 dnu. Podpora prodeje noveho shopu. Jde o FV panely a Tristar. Pekny nakup. Drobek
Naposledy upravil(a) Drobek.Petr dne pon kvě 21, 2012 10:40 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
vata
Příspěvky: 1403
Registrován: pon zář 12, 2011 11:32 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od vata »

Zdravím, dnes během absorpce se TS na pár vteřin překlopil do stavu "night check". V dokumentaci o tom není zmínka - nevíte někdo, co to je a k čemu?
Inteligentní ostrov - www.vati.cz
SJM
Příspěvky: 586
Registrován: pon dub 23, 2012 2:51 pm

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od SJM »

Drobek.Petr píše: Od dnesniho dne ma muj dodavatel akci na 7 dnu. Podpora prodeje noveho shopu. Jde o FV panely a Tristar. Pekny nakup. Drobek
Zajímavá nabídka. Ještě by to chtělo do akce ty měniče Studer (Steca). Zdraví SJM
Drobek.Petr
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 14, 2011 11:43 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Drobek.Petr »

SJM píše:
Drobek.Petr píše: Od dnesniho dne ma muj dodavatel akci na 7 dnu. Podpora prodeje noveho shopu. Jde o FV panely a Tristar. Pekny nakup. Drobek
Zajímavá nabídka. Ještě by to chtělo do akce ty měniče Studer (Steca). Zdraví SJM

Jsou tam take,- je tam kde co, prislo mi to na nekolikrat. Jen se nejak nedari vsechno udelat tak rychle, jak bych potreboval. O ktery by byl zajem? Prednostne je tam umistim. Staci rict. Pekny den. Drobek.
Gmouse
Příspěvky: 97
Registrován: čtv zář 15, 2011 11:50 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Gmouse »

Drobek.Petr píše:Od dnesniho dne ma muj dodavatel akci na 7 dnu. Podpora prodeje noveho shopu. Jde o FV panely a Tristar. Pekny nakup. Drobek
Jelikož jsem spustil první fázi realizace svého ostrova, tak bych asi jeden kousek ts-mppt-60 vzal a akční cena je příjemná. Trošku mám zmatek s popisem kde je psáno "Regulator je v akci. Uvedená cena je včetne dopravy" a když si dám objednat, tak to vypadá, že za dopravu bude i v nejlevnější variantě pěkný balík :( . Takže jak to vlastně je?
Drobek.Petr
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 14, 2011 11:43 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Drobek.Petr »

Vypada to tak, ze mam spatne nastaveny obchod a ladime a ladime.
Uživatelský avatar
dedo
Příspěvky: 234
Registrován: čtv zář 22, 2011 10:33 pm
Bydliště: SK

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od dedo »

Skúste časom aj facebookovský odkaz "like" pri každej položke.
prochazka85
Příspěvky: 221
Registrován: ned kvě 20, 2012 9:20 pm

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od prochazka85 »

jak jsem pochopil z prispevku ostatnich, tak se proste bez Tristar neobejdu :)
a snazil jsem se ho objednat v eshpu Drobek.Petr, ale v poslednim kroku me zaskocila platba predem
to je opravdu jediny zpusob jak se to da u vas objednat?

Musim rict ze nakupu po netu mam zasebou opravdu velke mnozstvi, ale toto by byl historicky prvni s platbou predem.
Mimo to jsem neustale medialne masirovan - platba predem = ne


jednoznace chci TriStar MPPT Regulator 45A
ale jak jsem tak hledal toto je jediny obchod s 45kou, jinak vsude maj jen 60 coz je pro me zbytecne moc
protoze tolik panelu na strechu nedam ani omylem

tak co s tim?
Drobek.Petr
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 14, 2011 11:43 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Drobek.Petr »

prochazka85 píše:jak jsem pochopil z prispevku ostatnich, tak se proste bez Tristar neobejdu :)
a snazil jsem se ho objednat v eshpu Drobek.Petr, ale v poslednim kroku me zaskocila platba predem
to je opravdu jediny zpusob jak se to da u vas objednat?

Musim rict ze nakupu po netu mam zasebou opravdu velke mnozstvi, ale toto by byl historicky prvni s platbou predem.
Mimo to jsem neustale medialne masirovan - platba predem = ne


jednoznace chci TriStar MPPT Regulator 45A
ale jak jsem tak hledal toto je jediny obchod s 45kou, jinak vsude maj jen 60 coz je pro me zbytecne moc
protoze tolik panelu na strechu nedam ani omylem

tak co s tim?
Platba predem mi umoznuje komukoli objednat cokoli. Vase penize = vase zbozi a dobra cena a i ta se vyvyji. Je to vase volba. Pekny den. Drobek
Drobek.Petr
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 14, 2011 11:43 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Drobek.Petr »

Gmouse píše:
Drobek.Petr píše:Od dnesniho dne ma muj dodavatel akci na 7 dnu. Podpora prodeje noveho shopu. Jde o FV panely a Tristar. Pekny nakup. Drobek
Jelikož jsem spustil první fázi realizace svého ostrova, tak bych asi jeden kousek ts-mppt-60 vzal a akční cena je příjemná. Trošku mám zmatek s popisem kde je psáno "Regulator je v akci. Uvedená cena je včetne dopravy" a když si dám objednat, tak to vypadá, že za dopravu bude i v nejlevnější variantě pěkný balík :( . Takže jak to vlastně je?
Dobry den. Cena za dopravu je jiz opravena a muzete si objednat. Pekny den. Drobek
prochazka85
Příspěvky: 221
Registrován: ned kvě 20, 2012 9:20 pm

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od prochazka85 »

takze jestli to chapu dobre osobni odber s platbou v hotovosti neni mozny?
Drobek.Petr
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 14, 2011 11:43 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Drobek.Petr »

prochazka85 píše:takze jestli to chapu dobre osobni odber s platbou v hotovosti neni mozny?

Dobry den. Rozumite tomu spravne. . . pekny den. Drobek
prochazka85
Příspěvky: 221
Registrován: ned kvě 20, 2012 9:20 pm

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od prochazka85 »

tento prispevek ztratil relevanci, proto byl smazan
Naposledy upravil(a) prochazka85 dne stř kvě 23, 2012 10:37 am, celkem upraveno 1 x.
drama
Příspěvky: 999
Registrován: čtv črc 28, 2011 12:01 pm

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od drama »

Jste si jist, ze opravdu chcete 45 bez ethernetu a RS-485?
prochazka85
Příspěvky: 221
Registrován: ned kvě 20, 2012 9:20 pm

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od prochazka85 »

drama píše:Jste si jist, ze opravdu chcete 45 bez ethernetu a RS-485?
tak to je bingo!!!
celou dobu jsem se soustredil na el. charekteristiky a toto jsem si neoveril

TS-MPPT-45 TS-MPPT-60
• MeterBus Yes Yes
• RS-232 Yes Yes
• EIA-485 No Yes
• Ethernet No Yes

to bych teda brecel az by mi to dorazilo.
Ok, takze potrebuji 60tku
Drobek.Petr
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 14, 2011 11:43 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Drobek.Petr »

prochazka85 píše:tento prispevek ztratil relevanci, proto byl smazan

Dobry den. Dodani je opravdu mozne. Pekny den. Drobek
Drobek.Petr
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 14, 2011 11:43 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Drobek.Petr »

Gmouse píše:
Drobek.Petr píše:Od dnesniho dne ma muj dodavatel akci na 7 dnu. Podpora prodeje noveho shopu. Jde o FV panely a Tristar. Pekny nakup. Drobek
Jelikož jsem spustil první fázi realizace svého ostrova, tak bych asi jeden kousek ts-mppt-60 vzal a akční cena je příjemná. Trošku mám zmatek s popisem kde je psáno "Regulator je v akci. Uvedená cena je včetne dopravy" a když si dám objednat, tak to vypadá, že za dopravu bude i v nejlevnější variantě pěkný balík :( . Takže jak to vlastně je?

Regulator je v akci a doprava je v cene. Uz by to melo byt v poradku. Pekny den. Drobek
SJM
Příspěvky: 586
Registrován: pon dub 23, 2012 2:51 pm

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od SJM »

Drobek.Petr píše:
SJM píše:
Drobek.Petr píše:
Zajímavá nabídka. Ještě by to chtělo do akce ty měniče Studer (Steca). Zdraví SJM
Jsou tam take,- je tam kde co, prislo mi to na nekolikrat. Jen se nejak nedari vsechno udelat tak rychle, jak bych potreboval. O ktery by byl zajem? Prednostne je tam umistim. Staci rict. Pekny den. Drobek.
Studer (steca) XPC 2200-48 s teplotním čidlem baterií, pokud je možno tento regulátor nastavit pro nabíjení LiFe. Případně i jednotlivé články LiFe 100 Ah - záleží na ceně.
Nevím zda je tam též možnost tenkovrstvých článků CIGS zn. Q.Cell (Q.Smart).
Ještě k MS Tristar 60A - výrobce nabízí i typ s displejem nebo samostatný displej TS-RM-2, máte ho v nabídce?

Zdraví SJM
Naposledy upravil(a) SJM dne čtv kvě 24, 2012 7:47 pm, celkem upraveno 1 x.
Drobek.Petr
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 14, 2011 11:43 am

Re: MorningStar TriStar MPPT controler 60A

Příspěvek od Drobek.Petr »

Studer (steca) XPC 2200-48 s teplotním čidlem baterií, pokud je možno tento regulátor nastavit pro nabíjení LiFe. Případně i jednotlivé články LiFe 100 Ah - záleží na ceně.
Nevím zda je tam též možnost tenkovrstvých článků CIGS zn. Q.Cell (Q.Smart).
Ještě k MS Tristar 60A - výrobce nabízí i typ s displejem nebo samostatný displej TS-RM-2, máte ho v nabídce?

Zdraví SJM[/quote]

Take zdravim. Nejak tu nemohu najit moji odpoved o displeji Tristaru. Tak to napisu znova. Displej umim prodat, ale zatim ho nikdo nechtel, protoze stoji kolem 100 euro na 60A a 75euro na 45A. Pc umi u Tristaru 60A zobrazit aktualni i stara data( pokud si je nastavite, tak tusim ze i 200dnu zpetne), i kdyz tuhle investici neudelate.

Steca xpc 2000-48 v nabidce je. V nastaveni ma gelovky a olovene baterie. Dle navodu je mozne ho nastavit jak uznate za vhodne v sirokem rozsahu. Ale vyslovne to tam napsane neni. Life zatim neprodavam. Pekny den. Drobek

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek