Ostatní

Nezařaditelné
Uživatelský avatar
gupa
Příspěvky: 2197
Registrován: sob pro 29, 2012 10:22 pm
Lokalita: pod Brnem
Systémové napětí: 24V

Ostatní

Příspěvek od gupa »

solarni-panely.cz píše:
gupa píše:
solarni-panely.cz píše: Když by omezena byla tak mi doma nepojede elektrika do te doby nez odpojim zateze a restartuji menic? Ja fakt nevim. Lidi jestli nekdo mate Victron, tak prosim o objasneni. Zajima nas jak se bude presne chovat pokud mam 25A jistic a zatez na vystupu z menice bude treba 35A. Kdo to ví? Já ne, přiznávám.


http://www.victronenergy.com/upload/doc ... ble-EN.pdf
Ten manuál to sám o sobě asi objasní těžko. Prosím o názorné vysvětlení.
IQ tykve
3x2000VA-VMP-par, NiCd 24V, 22x210-320Wp, 2x85A-VMPPT
Uživatelský avatar
RobertM
Příspěvky: 266
Registrován: sob led 07, 2012 2:47 pm

Re: Ostatní

Příspěvek od RobertM »

gupa píše: IQ tykve

Jestli ses tak chytrej gňupo, tak to objasni třeba nějakým videem. V manuálu si to může přečíst každej, otázkou je jestli to tak opravdu funguje. Já to vyzkoušet nemůžu a v laboratoři SSAKHK.CZ to nefungovalo a přepínalo se to na síť, viděli to tam všichni účastníci kurzu. Takže jestli to tobě funguje tak to nějak názorně dokaž, za důkaz nepovažuji tupý odkaz na manuál.
Naposledy upravil(a) RobertM dne čtv bře 27, 2014 9:27 pm, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Ostatní

Příspěvek od mypower.cz »

Kuci, vyclenil jsem vam tu volny ring, klidne se porvete, ale bokem.. Dekuji :D Pozdeji tema smazu .. :) Nebo to bude lepsi po SZ .. :) vymente si cisla a zavolejte si :)
Uživatelský avatar
RobertM
Příspěvky: 266
Registrován: sob led 07, 2012 2:47 pm

Re: Ostatní

Příspěvek od RobertM »

ok, díky :-) tak to smaz rovnou a vyrid gupovi at se chova slusne .. dik
JiříK
Příspěvky: 1022
Registrován: pon bře 21, 2011 6:29 pm
Bydliště: 345m n.m. v Chřibech

Re: Ostatní

Příspěvek od JiříK »

Jak malí kluci.... :shock:
Pokud mě uvidíte tančit a nehraje hudba, vypněte, prosím, hlavní jistič...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Ostatní

Příspěvek od mypower.cz »

Jeste nez to smazu, chvilku to tu necham at je sranda ale reknu narovinu, znam vas oba osobne a mam pocit ze jste se proste jeste nevideli, proto tyhle nedorozumeni. Jsem si jisty, ze kdyby jste se poznali osobne (prilezitost je treba na srazu), tak tohle popichovani vubec nevznika. Byl bych rad, kdyby jste se potkali osobne. :)) Urcite si mate oba co zajimaveho rici a to myslim z te dobre a věcné stránky. ;)
mopadzi
Příspěvky: 992
Registrován: úte led 24, 2012 8:55 am
Lokalita: Okolí Uherského Brodu
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Ostatní

Příspěvek od mopadzi »

nechápu....když tady někdo dělá osvětu, i když samozřejmě za nějakým účelem, je vyštípán. Pánové uvědomte si že konstruktivní kritika je mocný nástroj úspěchu. Každý si z polemiky může vybrat to co mu prospěje. Na druhou stranu si musí každý uvědomit, že nejsme ovce a mediální masáže jsou pro jiné....
kdo si hraje nezlobí
9xRenesola 240Wp+9x Benq 265Wp, 6xTrina 410Wp, 14x Leapton 450Wp, 2xStuder VT65 1xVT 80, 2x XTM4000-48, 40kW Lifepo4..vše ve výstavbě, hotovo 99%. BMW i3 BEV

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek