kombiměnič Anern AN-EX-Pro-8200 (EASUN IsolarSML V 8.2KW)

Diskuze na téma solárních, větrných a ostatních regulátorů, datové komunikace mezi regulátory a PC, instalace software, zapojení regulátorů, chování a zkušenosti s různými typy regulátorů.
piriegro
Příspěvky: 25
Registrován: úte čer 04, 2024 10:57 am
Lokalita: Praha
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: kombiměnič Anern AN-EX-Pro-8200 (EASUN IsolarSML V 8.2KW)

Příspěvek od piriegro »

soami píše: ned črc 28, 2024 9:21 am Takže důvod tam nic nekupovat...
Company:ANENJI ENERGY INDUSTRY LIMITED
Address:OFFICE UNIT NO.3 ON THE 13TH FLOOR OF GRAND CITY PLAZA NOS.1-17 SAI LAU KOK ROAD,TSUEN WAN,NEW TERRITORIES,HONG KONG
Nejsem si jist jestli to ma byt ironie a nebo ne. Ale hledal jsem evropske sidlo, pobocku. Nebo misto odkud to posilaji.
Jakou tady mam zaruku, ze mi neco vubec dorazi?
PetrDubi
Příspěvky: 1479
Registrován: úte říj 12, 2021 10:43 am
Lokalita: Blízko Ústí nad Labem
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 7100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: kombiměnič Anern AN-EX-Pro-8200 (EASUN IsolarSML V 8.2KW)

Příspěvek od PetrDubi »

Tvá otázka je i zároveň odpovedí na tvůj dotaz - v Evropě nemají nic a záruku nemáš také žádnou. Jediné pozitivum je nízká cena a pěkné papírové parametry a potom už nastupují samé otazníky. Pokud chceš alespoň nějakou záruku, tak musíš nakoupit například na Ali, tady na těch stránkách nemáš nic jiného, než příslib.
A jenom tak mimochodem, aby jsi potom nebyl zklamaný z funkčnosti.
mobilní elektrárna 3x Uni-solar PVL-68 a Victron 75/15 MPPT
doma 3280 Wp JV, 3810 Wp JZ, Easun SMW 8k (rebrandovaný MAX 8 kW), aku 13kWh 16s LiFePO4
Mogul
Příspěvky: 201
Registrován: sob srp 20, 2022 9:20 pm
Lokalita: Litoměřice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 11kWp
Kapacita baterie [kWh]: 48kWh
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: kombiměnič Anern AN-EX-Pro-8200 (EASUN IsolarSML V 8.2KW)

Příspěvek od Mogul »

Jen tak ze zvědavosti jsem se podíval na recenze a osobně bych se tomu ANENJI vyhnul hodně velkým obloukem.
cuki
Příspěvky: 254
Registrován: úte říj 25, 2022 11:40 pm
Lokalita: Berounsko
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 6,4kWp
Kapacita baterie [kWh]: 16kWh
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: kombiměnič Anern AN-EX-Pro-8200 (EASUN IsolarSML V 8.2KW)

Příspěvek od cuki »

Mogul píše: ned črc 28, 2024 11:06 am Jen tak ze zvědavosti jsem se podíval na recenze a osobně bych se tomu ANENJI vyhnul hodně velkým obloukem.
Našel jsi k tomu nějaké recenze? To jsi dobrej. Já tedy koukám po slabší verzi 5,6 - 6,2kW a moc jsem toho nenašel. Těch podobných výrobků je ale celá řada. Je v celku zajímavé že ty 6,2kW verze jsou většinou lehčí než 5,x verze. Ale očekávám, že to není na úkor kvality ale změnou k-ce. Je lépe chlazen a má větší ventilátory.

Konkrétně se rozhoduji
mezi:
PIP 5648
PIP 6048
velké plus mají dva výstupy
Na ali se sehnat už nedají ale jen zde: https://maximumsolar.online/product/6048mt-6kw-48v/

EASUN Isolar SMGII-6.2kW wifi
ten nemá paralelní možnost zapojení kterou ale nepotřebuji
podobně věrohodný obchod: https://www.easunpower.com/products/eas ... qSPRduNWQ1

Na ali se ještě sehnat dá, ale už toho moc není

No a pak Anern 6,2kW (jsou dva verze eco která už je vybraná a evo která se ještě prodává. Sranda cena (cca 8k) a má dva výstupy i když ne plnohodnotné. Ale většina obchodů na ali jsou podvodníci rok až dva zavedené firmy a najednou přestali posílat. Většinou ze Španělska nebo Francie.

A případně tenhle https://anenji.com/cs/products/anenji-6 ... -with-wifi který se za směšné peníze a určitě ho z Německa pošlou :-)

Osobně dávám přednost Ali kde je nějaká záruka.

Samotnému zařízení bych ale věřil. Evidentně to funguje negativní ohlasy jsem zatím moc nezaznamenal.
piriegro
Příspěvky: 25
Registrován: úte čer 04, 2024 10:57 am
Lokalita: Praha
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: kombiměnič Anern AN-EX-Pro-8200 (EASUN IsolarSML V 8.2KW)

Příspěvek od piriegro »

Mogul píše: ned črc 28, 2024 11:06 am Jen tak ze zvědavosti jsem se podíval na recenze a osobně bych se tomu ANENJI vyhnul hodně velkým obloukem.
Proc? Jake recenze mas na mysli
cuki píše: ned črc 28, 2024 12:37 pm
Mogul píše: ned črc 28, 2024 11:06 am Jen tak ze zvědavosti jsem se podíval na recenze a osobně bych se tomu ANENJI vyhnul hodně velkým obloukem.
Osobně dávám přednost Ali kde je nějaká záruka.

Samotnému zařízení bych ale věřil. Evidentně to funguje negativní ohlasy jsem zatím moc nezaznamenal.
?

Menic - znacka je tedy ok, ale koupit radeji na na aliexpress?

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek