Pomoc Revo VM plus 5.5 kW - 48 V

Hybridní elektrárny připojené do rozvodné sítě pro rodinné domy a bytové zástavby s možností plynulého řízení toku energie, popis, technické detaily, celkový výkon, fotografie.
cipis
Příspěvky: 4360
Registrován: pon srp 16, 2021 9:31 pm
Lokalita: blízko Brna
Bydliště: blízko Brna

Re: Pomoc Revo VM plus 5.5 kW - 48 V

Příspěvek od cipis »

No hlavne co nejaka skladba textu, kdo to ma proboha cist? Znamenka, odstavce, vety, to ti nic nerika? A politika se sem netaha, do technickych vlaken ...
Nejaky kratky vycuc by nebyl? Z toho, co jsem mel jeste silu precist, tak jsem pochopil, ze ti dela zvukove efekty menic.
9,77 kWp: 6240 Wp Jih, 2040 Wp Východ, 1490 Wp Západ
Regulátory Epever a Victron
Phoenix 2 kVA + MP 24/5000 (můj byt + wifi/kamery/atd. + máti byt)
Epever 3kW vytěžování do bojlerů + žebříky
CARSPA aktuálně odpojené
1 kW "nabíječka" 24 V
31 080 Wh staré olovo 7 488 Wh Li-Ion
Modře píši jako moderátor, černě jako člen.
Hugo12317
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 04, 2022 1:09 am

Re: Pomoc Revo VM plus 5.5 kW - 48 V

Příspěvek od Hugo12317 »

To je reakce na mě? Naopak mám vždy pochvalu za své psaní, ale OK. Jsou holt lidi, který to holt nedávaj. Sorry jako ja to jinak neumím:) 1. Upozornil jsem na délku již v úvodu, 2. Politiku rozebírám jak prosím pěkně*JEN* jsem si musel flusnout, ale žádné podrobnosti tam nejsou. Jen že to sou prostě kur*y a to je svatá pravda, pardón nechtěl jsem urazit. Ok ale dle mého upozornění jste to nemusel číst do konce takže se omlouvám. Ale díky za upozornění že píšu jako retard asi:) a rada bude jakovždy NIKDE, ale v klidu jako nikdo prostě neví:) Ja už sem z toho psycho. Děkuji přeji slunný den:) vše tam je i na co reaguji a to na to že to tu někdo psal že mu to takle cvrká taky, mě to navíc ruši i audio:) napsat to ve zkratce prostě nelze-neumim. Je to super a teď budeme mít třetí reklamaci jelikož nám umřeli dvě baterie objednávali jsme to tři domácnosti a všici máme stejné problémy tak se mi zdá že je to pěknej drek:) Znovu se omlouvám. ČAU přiložil bych i ňáky audia pro představu?

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek