Ukončení objednávek instalace FVE na MyPower.CZ

Co je nového? Kam zmizely mé příspěvky? Co se změnilo?

FVE si raději pořídím

na klíč přes firmu
3
8%
sám přes info z fóra
36
92%
 
Celkem hlasů: 39

Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Ukončení objednávek instalace FVE na MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

Zdravím komunitu!

S ohledem na fakt, že jsem nebyl schopen nalézt spolehlivou instalační firmu, která by byla schopna řešit zakázky zaslané z MyPower.CZ, byla ukončena možnost poptávky odesílat a přebírat je těmito firmami.

Dělat mypoweru ostudu nemá smysl.

Dříve na toto byl v hlavním menu určen odkaz CHCI FVE a poptávkový formulář. Ten tam odteď neni.

Bohužel instalační firmy nebyly schopny ani v pravý čas reagovat, což jsme s uživatelem, který zde chodil (dnes na fórum z nějakého svého interního důvodu kašle) s přezdívkou youda anonymě zkusili kontrolní poptávkou a firmy reagovaly až za více než měsíc, což je zcela nepřijatelné. Youda jistě potvrdí snad i přes to, že se proti tomuto fóru sám z vlastní vůle zabednil jak zbabělec, který od jisté doby není schopný, kdo ví proč, také naprosto ničeho. Ani poradit, narozdíl od nás, stálých uživatelů. ::facepalm:: NULA, nakonec stejná, jako ty zmíněné firmy.

Zároveň tato část projektu nebyla nijak zisková, původním záměrem bylo financovat provoz fóra z provizí z instalací FVE na klíč.

Bohužel žádná spolupracující firma toho nebyla schopna, celkem byly 4.

Tento projekt popisovaný ve vláknu Hledáme realizátory FVE tedy postrádá smysl neb firmy nejsou schopny poptávky dostatečně svědomitě a zodpovědně řešit. Na můj vkus a má měřítka určitého standardu, naprostá tragedie. Hlavně že dotace voe. **ča nas*at.

Instalace FVE svépomocí bez firmy?

Naštěstí díky za fórum, že je zde řada uživatelů schopna si FVE instalovat svépomocí bez jakýchkoliv firem a dotací.

Ostatně na to fórum bylo před deseti lety vytvořeno, a evidentně to funguje lépe, než jsem čekal.

Kupříkladu Kobrova luxusní FVE coby úplně extrémní a exemplární příklad svépomocné profi instalace. Tomuhle člověku žádná firma nesahá ani po kotníky. Ten by mohl firmám dělat s přehledem placené poradenství jak to mají dělat. Já tytéž firmy za peníze klidně naučím, jak se mají a musí chovat k zákazníkům.

Mezi firmami byl jistý i nadnárodní korporát. Který se různě na internetu honosí tím, kolik má poptávek a jak prudce nestíhá. To však asi jejich marketing podcenil, páč tím dává najevo, že nestíhají nic. :D Leč nasmlouvaného toho mají milión.

Firmy styďte se!

Raději tu vaše obchodní názvy uvádět nebudu. Ještě by jste se cítili, že poškozuji vaši obchodní značku. No ona se s tímto přístupem poškodí sama i když nic konkrétního zveřejňovat nebudu a v případných odpovědích na tohle téma to, předem podotýkám s ohledem na případné soudní spory v rámci vaší pseudohrdosti, zpacifikuji a zcenzuruji.

Avšak dle rčení kdo chce kam ... víte, jak to dál pokračuje. Ono se to rozkřikne samo. I bez mypower.cz. Jak neschopní jste.

Zapracujte na sobě, máte co dělat!

Majitelé těch dotyčných firem ví o koho jde a mohou se obhájit. Někteří jsou zde mezi námi. Téma nebude uzamčeno.

:wall: ::facepalm:: *fall* :wood:
Uživatelský avatar
lemra79
Příspěvky: 442
Registrován: sob bře 09, 2019 5:30 pm
Lokalita: Usteckoorlicko
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 8800
Kapacita baterie [kWh]: 10?
Bydliště: Usteckoorlicko

Re: Ukončení objednávek instalace FVE na MyPower.CZ

Příspěvek od lemra79 »

trochu off topic, ale Kobra to ma opravdu moc pekny. to uz neni profesionalni prace, ale dilo puntickare, ktery muselo zabrat spoustu casu a penez. ruku na srdce, toho ja nejsem schopen i kdybych byl ochoten v tom ten cas a penize utopit.
Jinko 225 W / 6,075 kWp, GWL/Sunny Mono 310Wp / 2,79 kWp, PIP 5048 MG, Fangpusun MPPT150/60TR,
li ion 350 Ah@58V, ICC@rpi3+, celkem instalováno 8,865 kWp, 460 m.n.m.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Ukončení objednávek instalace FVE na MyPower.CZ

Příspěvek od mypower.cz »

Přidána akneta.
Quickyprd
Příspěvky: 246
Registrován: úte kvě 26, 2020 3:50 pm

Re: Ukončení objednávek instalace FVE na MyPower.CZ

Příspěvek od Quickyprd »

Já jako poptávající chci říci i svůj pohled. Díky informacím zde z fóra jsem si zjistil, že pro mě je optimální řešení Victron, technické detaily jsem řešil přímo s Neosolarem, který mě zadarmo poskytl řešení a možnosti. Dal mě odkaz ně několik firem, kterým dodává komponenty a tři z nich jsem poptal. Všechny měli profesionální odborný přístup, všechny mě udělaly nabídky a návrhy řešení a možností. Všechny mě předem říkali, zda jsem si vědom, že je to ekonomický nesmysl ( na klíč samozřejmě) - to žádná "dotační" firma neřekne. Jedna firma se zajela i 100km podívat na místo činu. Vše krásně vysvětlily, žádné kecy o tom kolik ušetřím, nic o dotacích, řešeli jsme jen odborné věci, výkony, spotřeby, fáze, kapacity, zapojení panelů, jištění atd. Už napohled bylo vidět, že to ty chlapy baví a nejedou jen na dotace. S jednou jsme si na příští jaro domluvili již termín.
A proč to píšu sem: Všechny tyto asi vcelku slušné firmy mají dlouhé termíny a nemají nějak přehršle instalací a zákazníci si je sami najdou a asi nemají potřebu dělat nějakou reklamu či si práci hledat. Ani jedna z těchto firem na mě na internetu z banneru nevyskočila, což se nedá říci o "dotačních firmách".

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek