Zbohom

Nezařaditelné
MareC3k
Příspěvky: 491
Registrován: pát říj 05, 2012 8:37 pm
Bydliště: SK pri Presove

Zbohom

Příspěvek od MareC3k »

Priatelia, vcera nas navzdy opustil dlhorocny clen fora "dedo" https://forum.mypower.cz/memberlist.php? ... file&u=166
Vzdajme mu prosim uctu, dakujem.
Jaro hajda.jpg
Jaro hajda.jpg (39.25 KiB) Zobrazeno 342 x
+- 25kWp, 53V 700Ah LifeYpo4+zaloha olovo, 2x5kW Axpert + 3x XTM 4000+Victron quattro 15.000, 5x Victron 250/100, https://forum.mypower.cz/viewtopic.php?t=780 KIA EV6
mobilik
Příspěvky: 2677
Registrován: úte úno 04, 2014 9:06 am
Bydliště: Neďaleko Košic (SR)

Re: Zbohom

Příspěvek od mobilik »

A sakra. Tak nech je mu tam hore lepšie...
Škoda, dlho som ho nevidel. :(
Čo bolo bolo, bude len horšie...
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Zbohom

Příspěvek od mypower.cz »

To je samozrejme skoda, kazdeho cloveka je skoda (i kdyz... ale v tomto pripade asi skoda rozhodne je velka), uprimnou soustrast rodine a nejblizsim, ale i smrt je tak nejak soucasti zivota. Jaka byla pricina? A jak muzu napriklad ja na socialni site pote co se mi stane neco podobneho napsat, ze jsem opustil tento svet? No pravda, ja si na to muzu napsat script co to udela za me, pokud k tomu nikdo pristup mit nebude a neudela to za me. Uz o necem takovem uvazuji. Kdyz napriklad nekliknu do 14 dnu na odkaz v mailu, ktery mi muj server naserviruje jako test, jestli ziju, poslou se vsechny dulezite pozustatky po me osobe a po me praci a po mych financich rodine, hesla k ssh root uctum na mypower serverech synovi, apod. Ten je jeste na to ale hodne maly :)) No jsou to morbidni uvahy, ale jednou to ceka kazdeho z nas. Osobne uz jsem s tim tak nejak smiren. Je mi jedno co je pote. I kdyby nic i kdyby neco, neovlivnim to. Spise se priklanim k tomu ze neco je. Ze to pokracuje nejak dal v nejake jine forme. Me napriklad nedavno umrel byvaly spolupracovnik z nekdejsi prace, v podstate stejne stary jak ja. Sel na nakup a uz se nevratil. Infarkt.