Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: sob čer 06, 2020 3:27 pm


půlený elektromobil

Nezařaditelné

půlený elektromobil

Příspěvekod kyocera » pon dub 01, 2019 1:10 am

půlený elektromobil.jpg
Zdravím,
Půlený elektromobil.
To co mělo být původně jen jako demonstrační model elektromobilu se nakonec ukázalo jako nový žádaný modní trend jak poněkud výstředním způsobem dát najevo zájem a orginální postoj k elektomobilitě.
Tato novinka – půlený elektromobil si rychle našla nové zájemce v segmentu, který v tomto portfoliu na trhu doposud citelně chyběl. Půlený elektromobil s
nižší pořizovací cenou si zachoval vysokou kvalitu technologického zpracování i atraktivní design, jak bylo vidět na posledním autosalonu, kde byla tato novinka poprvé představena. O skutečný rozruch se však postarala jedna belgická firma 1Art Company.Ltd.
Ta ihned začala k půleným elektromobilům dodávat barevné svítící pastelové ale také vícebarevné svítící pláštěnky.Vysoce moderní svítící pláštěnky jsou nabízené jak klasické pro vytvoření deštového stínu pro celou jednu osobu, tak také pláštěnky půlené , s poloviční účinnou děštovou plochou.Protože se jedná o Art modely, nikoho ani nepřekvapí, že půlené pláštěnky mají dvojnásobnou cenu oproti pláštěnkám obyčejným s plnou účinnou deštovou plochou.Tato moderní Art pláštěnka je nezbytný doplněk půleného elektromobilu, je však možné při nepřízni počasí používat pláštěnku obyčejnou. To co by se někdy mohlo zdát málo praktické nebo málo využitelné má jiná měřítka ve světě užitého umění. Půlený elektromobil s doplňky tak ukazuje, jak se průmyslový design může snadno stát uměleckým artefaktem s velkým potencionálem oslovit zejména mladou generaci. Půlený elektromobil je také určený pro začínající mladé rodiny, kde není peněz nazbyt. K dobíjení stačí běžná zásuvka na 220V. Protože se jedná o částečně otevřenou kapotáž je rychlost elektronicky omezena z důvodu bezpečnosti na max.130km/hod.Pozadu nezůstává ani evropská komise pro rozvoj elektromobility a tvorbu dotačních programů. Evropská komise se snaží žadatelům o tuto novinku – půlené elektromobily vyjít vstříc s takzvanou půlkovou dotací. Půlková dotace pokryje až 50% nákladů na koupi a pořízení tohoto elektromobilu, je však nutné použít formulář s označení EU/ DAR /PUL/ 2019.1.4.
Tento dotační program tak umožní se stejným množstvím peněz uspokojit dvojnásobný
počet žadatelů o tento model výstředního elektromobilu.
Příslušné prováděcí ministerstvo u nás se tak domnívá, že by už nemuselo docházet k tvorbě několikadenních front, jako tomu bylo v případě kotlíkových dotací, protože bude uspokojený mnohem větší počet žadatelů. Přidalo se i Ministerstvo financí a prostřednictvím jedné spřátelené pekárny jako motivační a investiční pobídku k půlkové dotaci na tyto elektromobily začalo nabízet kryptokoblihy s vytištěným pořadovým číslem a certifikátem pravosti.Tyto kryptokoblihy mají prodlouženou dobu poživatelnosti až na 10 roků a pokud je žadatel o půlenou dotaci brzy nesní mohly by se stát základem pro novou kryptoměnu , protože kryptokoblich bude jen jedna emise a konečný počet a jejich cena bude vzrůstat tak, jak majitelé postupně neodolají a podlehnou pokušení z kryptokoblih ujídat. Půlková dotace je sice zdarma, ale kryptokobliha se má prodávat v nominální hodnotě 10tis.Kč. a je příjmem do státního rozpočtu. Na rozdíl od obyčejné virtuální kryptoměny tak kryptokobliha nese několik revolučních znaků. Je osvobozena od EET,od DPH a od platby daně z příjmu a dá se na ni sáhnout nebo ji i ochutnat a pokud projde trávícím traktem a změní svoji podobu, s certifikátem pravosti bude tato kryptokobliha stále obchodovatelná.Kde jsou sběratelé kuriozit je i poptávka.Zpomalující ekonomika tak chytne druhý dech a popsaný model je učebnicovým příkladem toho, jak se ekonomika a průmysl dá vhodnými nástroji znovu nastartovat. Půlené elektromobily se mají dokonce vyrábět na revolučních robotech 10.0 , které přeskočily automatizaci v průmyslu 4.0 o několik generaci. A protože se jedná o elektromobil, hlavní prodejci tohoto elektromobilu u nás bude několik největších distributorů elektrické energie , kteří mají nachystané zvýhodněné sazby pro nabíjení .Nezbývá tedy už nic jiného , než si jen přát, aby všechny tyto novinky byly brzy k vidění i na našich silnicích. Mezi registrovanými uživateli a čtenáři mypower je hodně nadšenců do elektromobility a dá se předpokládat, že řada z nich si půlený elektromobil se všemi výhodami nejen vyzkouší ale i pořídí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1500Wp FV panel 6ks 255Wp Kyocera , regulátor Victron E. 150V/70A ,aku 120ks článků NiCd každý 120Ah,
LF měnič Victron E.P.1200VA a LF měnič Modrý trpaslík 1500VA a LF Modrá trojka - 3000VA
Uživatelský avatar
kyocera
 
Příspěvky: 828
Registrován: čtv led 15, 2015 1:37 pm

Re: půlený elektromobil

Příspěvekod youda » pon dub 01, 2019 4:10 am

April :)
Youdova ostrovní laboratoř 20kWp: http://youda.mypower.cz
Uživatelský avatar
youda
 
Příspěvky: 2651
Registrován: úte dub 26, 2016 11:12 pm


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Reputation System ©'