Kradez auta

Nezařaditelné
avatar
Příspěvky: 484
Registrován: ned kvě 08, 2011 10:16 am

Kradez auta

Příspěvek od avatar »

Tak mi ukradli auto ze čtvrtka na patek. Ach jo sem celej spatnej

kdyby nahodou ste videli

http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=91738

tak vite komu patřila ach jo......
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od mypower.cz »

Tak tohle je mega sviňárna.. plně chápu a soucítím :( To bylo to s tim sibrem solarnim ? :(
avatar
Příspěvky: 484
Registrován: ned kvě 08, 2011 10:16 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od avatar »

mypower.cz píše:Tak tohle je mega sviňárna.. plně chápu a soucítím :( To bylo to s tim sibrem solarnim ? :(
jj to bylo snim ted si koupim leda tak zimni boty
Uživatelský avatar
vata
Příspěvky: 1403
Registrován: pon zář 12, 2011 11:32 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od vata »

Upřímně soucítím :(
Mě před dvěma týdny borec "jenom" naboural, taky mám z toho blbý pocit.
Třeba se to vaše auto ještě najde.
Inteligentní ostrov - www.vati.cz
avatar
Příspěvky: 484
Registrován: ned kvě 08, 2011 10:16 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od avatar »

vata píše:Upřímně soucítím :(
Mě před dvěma týdny borec "jenom" naboural, taky mám z toho blbý pocit.
Třeba se to vaše auto ještě najde.
na 99% to byla orgaizovana skupina zbalili auto odvezli na ukrainu a do ruska. na 1% to byl nejakej mistni a zde je sance ze se najde. POdle me i kdyz nechci byt pesimistický je davno za hranicemi. Pokud můzu poradit dejte si do auta nekam za tapecirunk starej telefon se simkou. Musí byt zapnutý tim padem se musí i dobíjet. jedine tak mate sanci ze budete vedet kde auto je.

Ja sem to krute podcenil dnes bych dal do auta telefon se simkou plus GSM modul auto bych na 99 % mel
perys
Příspěvky: 26
Registrován: ned říj 30, 2011 10:06 pm

Re: Kradez auta

Příspěvek od perys »

soustrast,
do auta za >cca 500tis. zásadně alarm s GPS a GSM (interier čidlo a hlavně nákloňák), nebo pískování skel.
S6 je vždycky atraktivní, a pokud jsi měl někde na kufru napsáno 4V2 nebo tak něco, tak teď nějaký UKčko zažívá v zatáčkách orgasmus...
toxic_cz
Příspěvky: 193
Registrován: pon říj 17, 2011 8:19 pm
Bydliště: Praha

Re: Kradez auta

Příspěvek od toxic_cz »

bohužel jsou běžně dostupné i GPS a GSM rušičky :(
czANSO.com - český amaterský balon na hranici vesmíru (první let dosáhl výšky 31 084 m! - fotky a videa z letu)
Malý fotovoltaický ostrovní systém v panelovém bytě - 62Wp handmade, LifeYPO4 40Ah/12V, sběrnice 12V (modem, router, LED)
Bitcoinman.cz představuje ฿ Bitcoin ฿ - decentralizovanou svobodnou elektronickou měnu, která je mimo dosah vlád a bank
avatar
Příspěvky: 484
Registrován: ned kvě 08, 2011 10:16 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od avatar »

idealní je mít garáž v domě kde garáž ma kameru pohybové čidla nezavisle na autě. A k tomu zabezpečené auto . Tak i tak na nákup se jet musí a tam vám nepomůže nic pokud mají rušičku. Takže jediné co může být je pojištění ale zde zase proplatí pojištovna nebo ne ?? setkal sem se stím ze neproplatila protože to byla vyjímka atd....

Moc staré auto za málo financí je zase popelnice do ktere se vecinou strkají peníze. Normální auto je zase ukradeno na díly.

ted abych pravdu rekl jsem totlaně bezradnej. Nechapu proč platím ze svých daní polici soudce a politiky....

Víte o tom že sem musel podepsat papít o náhubkovém zákonu že pokud zjistí kdo to byl tak ja musím mlčet...... Nemůžu si otevřít hubu v hospode a zničit mu tzv život v jeho práci.....
dnes mi to příde kdo nekrade je blbec.......
Uživatelský avatar
abrams
Příspěvky: 2774
Registrován: ned črc 17, 2011 12:19 pm
Lokalita: Brno
Bydliště: Brno

Re: Kradez auta

Příspěvek od abrams »

Zdravím ,

je to bordel , člověk musí platit daně a kdejaký další vopičárny a stejnak se musí strat sám :twisted: .

Jeden kolega z práce má v autě takovou blbinu co neumožní nastartovat dokud nepřejede magnetem nad
čidlem schovaným někde pod palubkou :-) . Jenže když přijedou s odtahovkou tak pomůže jen málo co :-( .

Fakt moc držím palce aby se auto vrátilo :home: .

Elektronům zdar
3,96kWp monokrystalů + 2x regl PCM60X + 24kWh LiFePO4 + 6kW HF sínus měnič , celé na 52V systému .
Chibi v textu vyhrazeny :D
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od mypower.cz »

avatar píše:Víte o tom že sem musel podepsat papít o náhubkovém zákonu že pokud zjistí kdo to byl tak ja musím mlčet...... Nemůžu si otevřít hubu v hospode a zničit mu tzv život v jeho práci.....
a to prosim vynucoval podepsat kdo konkretne jmenovite z jakeho policejniho utvaru? A cim hrozil, kdyby nic takoveho podepsano nebylo? A existuje alespon audio zaznam z vyslechu? Mobilnim telefonem, mp3 diktafon atd .. ? To ze je nekdo nucen podepsat neco proti sve vuli ci pod natlakem, to v poradku neni. Jak si mam vylozit slovo "musel podepsat" ?
avatar
Příspěvky: 484
Registrován: ned kvě 08, 2011 10:16 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od avatar »

nn to je nahubkovej zakon nesmis po vypatrani nikou rici kdo krade kdo je zlodej. Podepsat musis jinak ti to hledat nebudou . ja sem na to hledel taky jak blbej.

jinak dnes mi volal z meske policie ze na kamerach nic neni nastesti se mi na to podival tak aspon ted vim ze sem pro hledani udelal uplne vse. Jinak dnes je to presne tyden co mi to ukradli ze čtvrtka na patek minuly tyden.....
rimi
Příspěvky: 389
Registrován: čtv říj 13, 2011 10:45 am
Bydliště: Příbor

Re: Kradez auta

Příspěvek od rimi »

avatar píše:nn to je nahubkovej zakon nesmis po vypatrani nikou rici kdo krade kdo je zlodej. Podepsat musis jinak ti to hledat nebudou . ja sem na to hledel taky jak blbej.
Tak to je pekny hnuj, jak uz mame dokonale zakony.

Jesteze alespon nekteri muzou o zlodejich mluvit :D
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od mypower.cz »

a ktery presne zakon to je? A jaka je sankce za jeho poruseni?
avatar
Příspěvky: 484
Registrován: ned kvě 08, 2011 10:16 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od avatar »

mypower.cz píše:a ktery presne zakon to je? A jaka je sankce za jeho poruseni?
je to ten nahubkovej jak se schavlil cca pred 2 roky
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: Kradez auta

Příspěvek od mypower.cz »

Smim-li se po necelem roce zeptat: Jak dopadla tahle zalezitost?
luge
Příspěvky: 751
Registrován: ned lis 13, 2011 5:52 pm
Bydliště: SK

Re: Kradez auta

Příspěvek od luge »


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek