AKU nářadí

Brusky, frézy, pily, vrtačky, soustruhy, obráběcí stroje, trafopájky a jiné zařízení pro domácí dílnu
Uživatelský avatar
diablo007
Příspěvky: 3204
Registrován: stř lis 28, 2018 7:57 pm
Bydliště: Vyškov

Re: AKU nářadí

Příspěvek od diablo007 »

Některé Aku nářadí mají bluetooth pro spojení s mobilem aby jsi jo aplikaci zamknul a když to někdo ukradne to nářadí je nefunkcni
vla
Příspěvky: 1190
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: AKU nářadí

Příspěvek od vla »

De Walt kladivo je zacca 13tis i s dvouma 5Ah 18V baterkama. A je super.
Nemám rád tenhle stát.
fukuši
Příspěvky: 356
Registrován: úte úno 19, 2013 10:27 pm

Re: AKU nářadí

Příspěvek od fukuši »

Tak už je to 2 roky co jsem pořídil aku pilu MSA 140 a časem ještě fukar a plotostřih.Protože mě zajímalo jak je na tom akumulátor tak jsem udělal stejnou kapacitní zkoušku jak při pořízení pily.
původní naměřená kapacita 4,58Ah
dnešní naměřená kapacita 4,34Ah
Tak 5% dolu je podle mě supr výsledek když uvážím jaké proudy tečou těma žroutama.Ten fukar má větší spotřebu jak ta pila.Zařízení používam celoročně.
fukuši
Příspěvky: 356
Registrován: úte úno 19, 2013 10:27 pm

Re: AKU nářadí

Příspěvek od fukuši »

Tak to vypadá ,že už konečně se dostávají články 21 700 do aku baterii pro nářadí.Testoval jsem baterii DeWalt sice jen s 18650 ale bomba je v tom že maj jejich baterie vyvedeny na piny propojky to znamená že jde lehce zkontrolovat jak funguje balancování a dobíjení a td.Stačí jen měřák s hroty.Prostě bez rozdělání baterie jde změřit každej článek.To jsem ještě nikde u nářadí neviděl.Testoval jsem 6 ks baterií od nových až po 5 let používaných a články seděj na setiny to snad není ani možné.Vypadá to že DeWalt má opravdu zájem aby to fungovalo dlouho to se dnes už nevidí.Starší 5 ti leté používaj Sanyo nove LG ICR H2 .Změřená kapacita jak u nových tak u starších byla 97-100%.Vypadá to že DeWalt u těchto FlexVoltu používá 21700


https://www.naradihornig.cz/clanek/32/d ... umulatoru/

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek