Nabídka wpps.eu

Nezařaditelné
Kocur
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 22, 2013 9:12 am

Nabídka wpps.eu

Příspěvek od Kocur »

Pokud by Vás zaujal systém
Fotovoltaické panely 4000 kW (16 panelů polykrystalické) 250Wp (Aleo Solar)
Konstrukce
Výkonová jednotka ( 2x nabíječ baterií, měnič DC-DC, střídač DC-AC, UF Guard, výkonový modul výroby ) ALREX ARR námi vyvinutá výkonová jednotka která obsahuje výše uvedené komponenty.
Baterie Li-Pol (Li-FeYPO4) 4 x 12V 90 Ah (Winston)
Kabeláž
Za cenu 230.000,- bez DPH
Neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem Kocur
Vice informací a dalších variant i s větrnou turbínou na http://www.wpps.eu

Admin edit: Nabídka byla původně umístěna v tématu Nejlevnější nabídka pro poloostrov 3kWp - přepínání na síť, neodpovídá však pravidlům pro přidávání nabídek uvedeným v původním tématu. Proto bylo téma od původního odděleno.
Uživatelský avatar
Marek_Kuřim
Příspěvky: 302
Registrován: čtv led 10, 2013 1:24 pm
Lokalita: Blansko
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Blansko

Re: Nabídka wpps.eu

Příspěvek od Marek_Kuřim »

Kocur píše:Pokud by Vás zaujal systém
Fotovoltaické panely 4000 kW (16 panelů polykrystalické) 250Wp (Aleo Solar)
Konstrukce
Výkonová jednotka ( 2x nabíječ baterií, měnič DC-DC, střídač DC-AC, UF Guard, výkonový modul výroby ) ALREX ARR námi vyvinutá výkonová jednotka která obsahuje výše uvedené komponenty.
Baterie Li-Pol (Li-FeYPO4) 4 x 12V 90 Ah (Winston)
Kabeláž
Za cenu 230.000,- bez DPH
Neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem Kocur
Vice informací a dalších variant i s větrnou turbínou na http://www.wpps.eu
Dobrý den, Alrex už něco dělá??? Dosud to byly jen kecy a čekání na každou pitomost (informace, tech. data, ceny, termíny)
Kolik instalací s Alrexem máte?
Marek Svoboda
___________________________
Fyzikální zákony jdou velmi těžko obechcat, zvláště třeba ten Ohmův. Myslete na to, když se hrabete v elektrice.
oblíbená muzika: metal, folk, country
Kocur
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 22, 2013 9:12 am

Re: Nabídka wpps.eu

Příspěvek od Kocur »

Alrex vyvinul více řad různých typů měničů. WPPS má na starost prodej a komunikaci s klienty (informace, tech. data, ceny, termíny). Měniče jsou již certifikovány. Momentálně je instalováno 5Kw s 4x baterie Li-FeYPO4 12V 90Ah. A další měniče fungují na velké FV elektrárně Boskovice. Jsou zde 4ks 5kW měničů.
Pokud Vás zajímají bližší informace a další možnosti neváhejte mě kontaktovat na kocur@wpps.eu
luge
Příspěvky: 751
Registrován: ned lis 13, 2011 5:52 pm
Bydliště: SK

Re: Nabídka wpps.eu

Příspěvek od luge »

Kocur píše:Alrex vyvinul více řad různých typů měničů. WPPS má na starost prodej a komunikaci s klienty (informace, tech. data, ceny, termíny). Měniče jsou již certifikovány. Momentálně je instalováno 5Kw s 4x baterie Li-FeYPO4 12V 90Ah. A další měniče fungují na velké FV elektrárně Boskovice. Jsou zde 4ks 5kW měničů.
Pokud Vás zajímají bližší informace a další možnosti neváhejte mě kontaktovat na kocur@wpps.eu
Alrex - skušenost hotova katastrofa keci keci keci....bla bla ...
Reference?
Uživatelský avatar
gupa
Příspěvky: 2193
Registrován: sob pro 29, 2012 10:22 pm
Lokalita: pod Brnem
Systémové napětí: 24V

Re: Nabídka wpps.eu

Příspěvek od gupa »

Otázkou jsou ceny. Nevidím nikde cenu měničů, ceny řídících jednotek, podrobné návody. Vidím v nabídce tohoto výrobce jen letáky a primární údaje. Nevidím možné konfigurační schémata a možnosti zapojení zařízení pro tu či onu konfiguraci. Nedošel jsem vůbec nato, v jakém zapojení vlastně funguje výrobcem propagovaný bateriový měnič a spojovač měničů, jaké jsou prodlevy při přepínání sítí a jestli vůbec jde taková věc použít jako UPS zařízení pro můj dům. Neexistence sw k probádání funkcí jestli se vůbec takový měnič pro osloveného zákazníka hodí. Prostě kdyžchci ostrovní systém s možností UPS jištěnou sítí, nenajdu žádné informace. Takové až zbytečné tajnůstkaření, které může být nakonec příčinou konce docela zajímavé firmy a zajímavých výrobků, podle všeho českého původu.
3x2000VA-VMP-par, NiCd 24V, 22x210-320Wp, 2x85A-VMPPT
Uživatelský avatar
Marek_Kuřim
Příspěvky: 302
Registrován: čtv led 10, 2013 1:24 pm
Lokalita: Blansko
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Blansko

Re: Nabídka wpps.eu

Příspěvek od Marek_Kuřim »

gupa píše:Otázkou jsou ceny. Nevidím nikde cenu měničů, ceny řídících jednotek, podrobné návody. Vidím v nabídce tohoto výrobce jen letáky a primární údaje. Nevidím možné konfigurační schémata a možnosti zapojení zařízení pro tu či onu konfiguraci. Nedošel jsem vůbec nato, v jakém zapojení vlastně funguje výrobcem propagovaný bateriový měnič a spojovač měničů, jaké jsou prodlevy při přepínání sítí a jestli vůbec jde taková věc použít jako UPS zařízení pro můj dům. Neexistence sw k probádání funkcí jestli se vůbec takový měnič pro osloveného zákazníka hodí. Prostě kdyžchci ostrovní systém s možností UPS jištěnou sítí, nenajdu žádné informace. Takové až zbytečné tajnůstkaření, které může být nakonec příčinou konce docela zajímavé firmy a zajímavých výrobků, podle všeho českého původu.
:yes:
Marek Svoboda
___________________________
Fyzikální zákony jdou velmi těžko obechcat, zvláště třeba ten Ohmův. Myslete na to, když se hrabete v elektrice.
oblíbená muzika: metal, folk, country

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek