Victron - začátečník

Popis a ukázky samostatných ostrovních elektráren nepřipojených do rozvodné sítě s akumulací energie.
Migel
Příspěvky: 939
Registrován: ned zář 25, 2022 10:47 am
Lokalita: Pod Karpatmi

Re: Victron - začátečník

Příspěvek od Migel »

chalejkum píše: ned led 21, 2024 8:18 am
UTima píše: úte led 16, 2024 12:22 pm Už se tady v tom vlákně nevyznám. Jsem to chtěl pro sebe jako začátečníka Victron, pěkně postupně krok po kroku aby i ostatní měli lehčí začátky. No což už ...
Hele tak jsem měl pravdu, fakt to někdo sebral...
Toto mi teď přišlo do mailu
Dobrý den,

velice se omlouváme za trvající prodlení.

Bohužel jsme nuceni produkt zajišťovat od dodavatele, potvrzený kus ze zásob nebyl fyzicky dohledán.

Dodání k Vám očekáváme nejpozději začátkem příštího týdne.

V případě dotazů či požadavků nás neváhejte kontaktovat.



S pozdravem
...tak ja dostal v patek potvrzdujici email ze expedovano :D sem zvedav jake datum vyroby bude ten kus mit :D konec hlaseni
No stymy datumami vyroby je to osemetne.Nevies kde maju ake stare skladove zasoby..napriklad jeden MP2 som kupil v nkone s datumom 23(rok) a druhy bol kupeny v neosolar s datumom 22(rok) oba menice kupene z rozostupom cca mesiac.
10 x Jasolar 380W 2s5p 3,8kWp jz
1x Epever 8415 AN
2x MP2 5000V/A paralelne
13s Li-ion 48V 760Ah/35kWh
a stále v štádiu budovania (rozširovania)
chalejkum
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 05, 2023 12:15 pm
Lokalita: zapad SR
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 2000
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Victron - začátečník

Příspěvek od chalejkum »

Migel píše: ned led 21, 2024 10:40 am
No stymy datumami vyroby je to osemetne.Nevies kde maju ake stare skladove zasoby..napriklad jeden MP2 som kupil v nkone s datumom 23(rok) a druhy bol kupeny v neosolar s datumom 22(rok) oba menice kupene z rozostupom cca mesiac.
tak ted kukam na tu bednu a je to rok 22 a 37 tyden :D dooost stare zasoby...sic se to nepokazi ale vypovedna hodnota lezaku taky...
::pv:: 2S2P 330Wp + 2S1P 370Wp *batt* 12kWh + pujdu az na 19,2kWh

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek