Rottenkiwi

Novinky na MyPower.CZ, podpora, návrhy, nápady, náměty, stížnosti ...
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 922
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Rottenkiwi

Příspěvek od lzahradil »

Rottenkiwi si zase hrál po včerejším výstupu https://forum.mypower.cz/viewtopic.php?t=11448

Píše o sobě že je génius, tak ho v tom chvíli necháme aby si i ostatní udělali obrázek jakej génius to je.
A pak to jedním SQL příkazem vyčistíme..

Alespoň oživil spoustu témat :-)
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
Uživatelský avatar
stano22
Příspěvky: 485
Registrován: ned čer 13, 2021 1:43 pm
Lokalita: SK-ZA
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 6500
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: SK (ZA)

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od stano22 »

lzahradil píše:Alespoň oživil spoustu témat :-)
A rozoslal kolko tisic notifikacnych mailov? Mozno by to chcelo nejaky treshold, ktory by obmedzil notofikacie na maily pri abuse vela vlakien za kratky cas jednym userom...
vla
Příspěvky: 1190
Registrován: čtv bře 12, 2015 10:18 pm
Lokalita: Praha 6
Bydliště: Praha 6

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od vla »

Očekával bych, že fungující moderátor by ho odstavil.
Nemám rád tenhle stát.
Uživatelský avatar
TomHC
Příspěvky: 1283
Registrován: pát lis 11, 2022 8:14 am
Lokalita: Hlohovec, SR
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5520
Kapacita baterie [kWh]: 14
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Hlohovec, SR

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od TomHC »

vla píše:Očekával bych, že fungující moderátor by ho odstavil.
Začalo to v nedeľu večer, aj moderátori majú voľno :) a kto vie, aké majú práva.

PS: ešte žijem
MUST PV1800 VHM 48V 5.5kW, 5.52kWp (12x TPL mono 460W, 2S2P východ, 2S4P juh), 16x 280 Ah LiFePO4 (14.3 kWh) BMS JBD-AP21S001-L21S-200A-B, SW: Home Assistant na Synology DS923+ ku tomu ESPHome, Tasmota, MariaDB, InfluxDB, Telegraf, Grafana, Zigbee2MQTT..., HW: ESPlan (ESP32 + LAN 8720 + RS485 + UART). Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 922
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od lzahradil »

jen se neboj že se tak už dávno nestalo.
Ještě jsem si všechny příspěvky odzálohoval a teď uděláme vyčištění :)
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 922
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od lzahradil »

On je opravdu nemocný.
Po zásahu zde hltí emaily a opět vyhrožuje zabitím.
Už aby ty horka skončila... Leze to na mozek

Vytvořil cca 370 příspěvků které už na fóru nejsou viditelné ale stále existují pro případné dohledání.
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
Uživatelský avatar
gupa
Příspěvky: 2192
Registrován: sob pro 29, 2012 10:22 pm
Lokalita: pod Brnem
Systémové napětí: 24V

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od gupa »

TomHC píše:
vla píše:Očekával bych, že fungující moderátor by ho odstavil.
Začalo to v nedeľu večer, aj moderátori majú voľno :) a kto vie, aké majú práva.

PS: ešte žijem
A napadlo tě že když ti někdo několikrát sdělí, že užívá léky, že ho nemáš provokovat, třeba zvolit postup nereagovat tak rychle? K akci a reakci jsou zapotřebí minimálně dvě věci, aby následně reaktor vyprodukoval mnoho sloučenin. Samo od sebe se nic nevznítí. Někdy vyslovení osobního názoru, může docela urazit a i slušná konverzace kde se objevují názory na věc, se tak může zvrtnout v agresi a boj a konverzaci o někom, ne o něčem. Přitom stačí diskutovat o něčem, nepřidělovat svoje atribuce druhému ale sobě. Protože konverzace bývá zpravidla problém sama sebe, ne toho druhého. Problémem produkce reaktoru bývají už různé sloučeniny typu, jestli někdo splní to co slibuje. Což jsou hrůzy mezi lidmy.
3x2000VA-VMP-par, NiCd 24V, 22x210-320Wp, 2x85A-VMPPT
1lubos1
Příspěvky: 84
Registrován: pát úno 22, 2013 2:13 am

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od 1lubos1 »

Prosim vas, nerozumiem tymto prispevkom. Preco utocite a mazete prispevky uzivatela Rottenkiwi? Je jeden z uzivatelov, ktory pise odborne prispevky z reality, z ktorych sa da poucit. Vysvetli mi to niekto?
Uživatelský avatar
mgx
Příspěvky: 485
Registrován: stř dub 15, 2015 1:14 pm
Bydliště: Tatranska Lomnica

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od mgx »

Neviem comu nerozumies.

Kazdy pre registracii suhlasil s nasledovnym:

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Fórum | MyPower.CZ“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné.

Ak by na mojom fore niekto zaspamoval XYZ threadov nesuvisiacim odpadom, ktore nema nic spolocne s preberanou temou, dostal by bud minimalne mesacny ban, alebo permanentny lock.

To ze pridem do krcmy a pohadam sa s jednym clovekom (rozumej TomHC) neznamena, ze naplujem do piva vsetkym ostatnym, co v krcme sedia a nemaju s mojim osobnym problemom nic. Dopadne to dvoma sposobmi, bud ma krcmar vyhodi a do krcmy uz chodit nebudem (a najdem si inu) alebo od XYZ ucastnikov dostanem po papuli...
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 922
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od lzahradil »

Nezlob se, ale smazání bylo nutné. Cca 400 témat zaplevelené s tímto shodným textem.

Kód: Vybrat vše

Uz som poslal vypalnikov z MI, co minule podpalili auta policajtom.
Tes sa, a ked neurobia poriadok oni, tar Igor Sergejevic z Mukaceva
sa postara o vsetko, vzdy mi dodal v 1993-94 zbrane do BA\nna Ivansku cestu, ake som potreboval.Takze uz som statil trpezlivost s debilami ako si ty a tvoji rodicia
ktori vychovali kokota, co sa pokusa zabit choreho cloveka
ktory 50 r. bojuje o zivot s takymi kokotami ako si ty,
Neboja sa uran a wolfram sa uz odlieva na tvoju vestu
alebo hlavu jebnutu, ale mna ani inych ludi deptat uz NIKDY nebudes.
##########################################################
Si sa zasekol vedomostami v roku 1610, kedy upalovali G,.\\ Bruna\na bosorky, lebo mali na svet iny nazor ako vacsina dementov ako si ty.
ZHoris v pekle ty aj tvoje deti. Lebo si ublizil nevinnemu choremu cloveku
lebo tvoji rodicia ta nenaucili chodit do kostola kazdy den.
A Boh vsetko vidi a caka. ....................................................................
Ze si nastudujes vedu a nebudes zabijat ludi, ktorym nevies pomoct\nlebo si funkcny analfabet.
pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
Sia.
Po provedení opatření následovalo hlcení emailu a výhružkami zabitím.
Do toho volání na tel čísla ostrovních elektráren kde se vydával jako ukrajinec.

Ačkoliv se mě to netýká ale zásahem zde na fóru jsem se do toho opět dostal i já.
Takže za mě. Pokud je někdo nemocný, má se léčit.
Pokud to nedělá, a je schopen vymyslet to co dělá, pak si musí být vědom i svých činů.
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
Uživatelský avatar
gupa
Příspěvky: 2192
Registrován: sob pro 29, 2012 10:22 pm
Lokalita: pod Brnem
Systémové napětí: 24V

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od gupa »

Má problémy o kterých často píše. Je jen otázkou času, kdy mu například jinak zaberou léky, protože to nebo ono a vyvolá to zkratovité jednání a začne zde psát docela vážné výhružky. Což udělal a právě zřejmě dělá. Řekl bych, že rotten by mohl mít tu po domluvě, něco jako pojistku administrátora a když se něco zvrtne, ihned v náznaku, by mu měl publikaci vyhrocených příspěvků někdo zamezit a to stím že by podléhal speciálnímu přístupu a schvalování. Tím vznikají časové prodlevy což je velmi účinná věc při rozčílení. Musí to být ale oboustranná dohoda uzavřená v klidu a s rozumem.


Proč? Protože inkluze sebou nese zodpovědnost za lidi co jsou chytří a vzdělaní, ale mají onemocnění které třeba soud prohlásí za vyprovokované a tudíž vina je i na jiných aktérech děje.

Život není černobílý jak si někdo může myslet. Kdo nemá kvůli zanedbání péče porodníka takto podobně nemocné dítě (přidušení a autismus), nemá cit a těžko chápe co dělat. Za nemoc člověk nemůže. Navíc jestli ho ojebává systém na důchodě, je to na mrtvici.
3x2000VA-VMP-par, NiCd 24V, 22x210-320Wp, 2x85A-VMPPT
Uživatelský avatar
TomHC
Příspěvky: 1283
Registrován: pát lis 11, 2022 8:14 am
Lokalita: Hlohovec, SR
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5520
Kapacita baterie [kWh]: 14
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Hlohovec, SR

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od TomHC »

Ja som mu dávnejšie ponúkal aj prácu, na to nereagoval... Včera mi písal, že ak som v Dubaji, tak ma zabije tam, lebo on je tiež v Dubaji, že mi môže poslať foto. Potom som napísal, že som na Domaši (východné Slovensko), zrazu tam vedel byť na motorke za hodinu a pol. Potom ako mu mám poslať GPS súradnice, že ma mňa vystrelí Tomahawk, ako je profesor práva, ako pracuje pre NASA, NAKA...

Kto videl jeho chorobopis? Ani to čo tu o sebe píše, nemusí byť nutne všetko pravda.
MUST PV1800 VHM 48V 5.5kW, 5.52kWp (12x TPL mono 460W, 2S2P východ, 2S4P juh), 16x 280 Ah LiFePO4 (14.3 kWh) BMS JBD-AP21S001-L21S-200A-B, SW: Home Assistant na Synology DS923+ ku tomu ESPHome, Tasmota, MariaDB, InfluxDB, Telegraf, Grafana, Zigbee2MQTT..., HW: ESPlan (ESP32 + LAN 8720 + RS485 + UART). Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome
Ivo12s
Příspěvky: 563
Registrován: ned kvě 06, 2012 3:47 pm
Lokalita: Kolínsko
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 4880
Kapacita baterie [kWh]: 35
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od Ivo12s »

A tedy praktický feedback z toho vyplývající = když na foru použiji odkaz "Zobrazit vaše příspěvky", tak jsem se mohl pohybovat mezi tématy, které mě aktuálně zajímají, protože jsem do nich nedávno přispíval já, nebo další uživatelé reagovali. Nyní tam mám hromadu témat, do kterých jsem sice kdysi psal, ale s mojí současností to nemá skoro nic společného. Nezlobím se na Admina, ani náhodou. Jen jaké dopady může taková jedna monstr akce mít na ostatní uživatele a užitnou hodnotu Fora...alespoň pro mě.
100% OSTROV SČ KRAJ = 16 panelů Canadian Solar CS3K-305; 2 větve 2S4P; 2x Regulátor Victron BlueSolar Charger MPPT 150/60; Měnič 1F Smart Phoenix Inverter 48V 5000VA 230V; Monitoring Victron BMV700 + Raspberry Pi 4B; Energy Meter ET112 a spousta kabelů.
Baterie LiFePo4 =2P x 48V/120Ah +16S x 120Ah + 1P/311Ah= cca 35,2 kWh, skládaná z článků Winston WB-LYP60AHA a EVE LF304 ✔ Zlepšení pozice u vyhledávačů; Aktuální stav FVE instalace.
eman
Příspěvky: 998
Registrován: pát srp 31, 2012 9:20 pm
Lokalita: Praha
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od eman »

Ačkoliv to tu čtu celkem často, tak mi problémy Rottenkiwi unikly. Ráno jsem také dostal emaily, ale měl jsem za to, že se stal obětí viru, který začal tapetovat diskuzi. Mě se to stalo nedávno s FB a účet mi Indové hned smazali.
3,3kWp + 3,4kWp JJZ, 2x SmartSolar 150/85, 3xVictron MP II 5kVA v 3F režimu, Smartshunt, Cerbo GX, 16x120Ah LiFePO4 s JK BMS B2A24S20P.
mihlit
Příspěvky: 495
Registrován: ned říj 17, 2021 7:43 pm
Lokalita: okr. Vyškov
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od mihlit »

Komentáře byly smazány/skryty, ale fórum z toho má nějak nejasno, protože když dám "Zobrazit aktivní témata", tak je tam jakoby vidí, přestože po kliknutí tam nejsou...
Uživatelský avatar
TomHC
Příspěvky: 1283
Registrován: pát lis 11, 2022 8:14 am
Lokalita: Hlohovec, SR
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5520
Kapacita baterie [kWh]: 14
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE
Bydliště: Hlohovec, SR

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od TomHC »

To som adminovi písal, že keď sa vymažú cez SQL z tabuľky príspevky, tak zrejme zostane bordel v poslednej aktualizácii tém, kde sa niečo zmazalo. Možno by sa to dalo vyriešiť cez nejaký update a join query...
MUST PV1800 VHM 48V 5.5kW, 5.52kWp (12x TPL mono 460W, 2S2P východ, 2S4P juh), 16x 280 Ah LiFePO4 (14.3 kWh) BMS JBD-AP21S001-L21S-200A-B, SW: Home Assistant na Synology DS923+ ku tomu ESPHome, Tasmota, MariaDB, InfluxDB, Telegraf, Grafana, Zigbee2MQTT..., HW: ESPlan (ESP32 + LAN 8720 + RS485 + UART). Nejaké moje projekty: MUST-ESPhome, ELTEK Flatpack2 ESPhome, ESP32-EMON, PZEM-017@WiFi, diyBMS-CurrentShunt-ESPhome
lzahradil
Site Admin
Příspěvky: 922
Registrován: ned srp 12, 2012 1:18 am
Lokalita: blízko Plzně
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5840
Kapacita baterie [kWh]: 28
Bydliště: CZ

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od lzahradil »

Za to bude moci cache, protože ten zásah šel mimo vědomí fóra. Jinak bych se uklikal a dělal to ještě teď.

Ale mělo by to jít vyřešit celkem snadno. Jdu na to.
FVE 5,84kWp [Axpert 5048MK - LiFePO4 580Ah@48V (zatím) | 3x Axpert MSXE 2400W - NiCd 800Ah@24V]
1lubos1
Příspěvky: 84
Registrován: pát úno 22, 2013 2:13 am

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od 1lubos1 »

Izahradil, ja sa nezlobim... vobec som taketo prispevky ako si citoval, od Rottenkiwi nikdy necital, som z toho prekvapeny, urcite to nie je v poriadku. Poznam od neho cisto odborne prispevky, s nadhladom na urovni. Preto som nerozumel reakciam ostatnych uzivatelov. Hmm... co na to napisat... v kazdom pripade je mi ho luto, ze moze clovek takto dopadnut, pritom si spravanie pravdepodobne neuvedomuje. Keby tu bol uzivatel, co ho osobne pozna, pripadne, jeho rodinu kontaktoval. Mozno nema lieky, pohorsil sa mu zdravotny stav. Myslim, ze treba sa mu pokusit pomoct. Zablokovat je to najjednoduchsie, pritom to nie je pre neho riesenie.
1lubos1
Příspěvky: 84
Registrován: pát úno 22, 2013 2:13 am

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od 1lubos1 »

Boze, MGX, kolko nadbytocnej prace si si dal, cez krcmu mi to vysvetloval. Keby som ta poprosil o nejake informacie ohladom menica Studer, jeho nadstravenia, urcite tolko riadkov mi nenapises...
mier, v dobrom...
mgx píše:Neviem comu nerozumies.

Kazdy pre registracii suhlasil s nasledovnym:

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Fórum | MyPower.CZ“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné.

Ak by na mojom fore niekto zaspamoval XYZ threadov nesuvisiacim odpadom, ktore nema nic spolocne s preberanou temou, dostal by bud minimalne mesacny ban, alebo permanentny lock.

To ze pridem do krcmy a pohadam sa s jednym clovekom (rozumej TomHC) neznamena, ze naplujem do piva vsetkym ostatnym, co v krcme sedia a nemaju s mojim osobnym problemom nic. Dopadne to dvoma sposobmi, bud ma krcmar vyhodi a do krcmy uz chodit nebudem (a najdem si inu) alebo od XYZ ucastnikov dostanem po papuli...
JirkaK
Příspěvky: 116
Registrován: čtv zář 27, 2012 1:38 pm

Re: Rottenkiwi

Příspěvek od JirkaK »

eman píše:Ačkoliv to tu čtu celkem často, tak mi problémy Rottenkiwi unikly. Ráno jsem také dostal emaily, ale měl jsem za to, že se stal obětí viru, který začal tapetovat diskuzi. Mě se to stalo nedávno s FB a účet mi Indové hned smazali.
Napadlo mě ráno něco podobného - že se na fórum nějakým způsobem probojoval spam bot a začal to tu plevelit. Teď už zhruba vím, co se stalo, ale jedno mi není jasné - podle čeho si Rottenkiwi vybíral vlákna, do kterých posílal ty výhrůžné příspěvky. Nebo to vzal nějak hodně plošně?