OT: Obhajovani Matejova knowhow

Nezařaditelné
brumlaj
Příspěvky: 2467
Registrován: ned kvě 12, 2013 2:24 pm

Re: OT: Obhajovani Matejova knowhow

Příspěvek od brumlaj »

Ještě možná - byl osloven ať pustí chlup, nakonec se dohodli, tak se měl souhlas brát jako nová startovní čára a nevracet se s emocema před čáru ;-) V kompromisu není a nemůže být vítěz.
Moudrost nepřichází vždy s věkem, někdy věk přichází sám.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: OT: Obhajovani Matejova knowhow

Příspěvek od mypower.cz »

Po bitve je kazdy generalem. Lanyho se snazil nekolikrat diskuzi stocit zpet. Matej to nepochopil a tak vzniklo az toto oddelene tema. Je urcite dobre ze diskuze o LF menicich dale jede o LF menicich a tenhle balast jede svym zivotem.
brumlaj
Příspěvky: 2467
Registrován: ned kvě 12, 2013 2:24 pm

Re: OT: Obhajovani Matejova knowhow

Příspěvek od brumlaj »

mypower.cz píše:...... spise je to matejuv vyjezd proti jistemu diskutujicimu....
opravil bych, ze to je matejuv vyjezd proti na mateje vyjetemu diskutujicimu. A na kterou stranu se kdo prida je jedno, vyrikat si to mohli oni v oddelenem vlakne bez prilevani oleje do ohne. A fandit jsme jim mohli palcema.
Moudrost nepřichází vždy s věkem, někdy věk přichází sám.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: OT: Obhajovani Matejova knowhow

Příspěvek od mypower.cz »

brumlaj píše:
mypower.cz píše:...... spise je to matejuv vyjezd proti jistemu diskutujicimu....
opravil bych, ze to je matejuv vyjezd proti na mateje vyjetemu diskutujicimu. A na kterou stranu se kdo prida je jedno, vyrikat si to mohli oni v oddelenem vlakne bez prilevani oleje do ohne.
Je to vas nazor (to ohledne vyjeteho diskutujiciho) .. ale nesdilim ho. Lanyho diskuze si vazim vice nez matejovych vyjezdu... mozna by v takovem pripade i matej mohl reagovat s nadhledem (a nenechat se vytocit nejakym dle vas vyjetym diskutujicim), stejne tak jak je to tu predesilano me o nadhledu mem.

Obavam se ze to co pisete je ponekud urazejici pro lanyho .. Nelibi se mi to, ale samozrejeme je to vas nazor.
brumlaj
Příspěvky: 2467
Registrován: ned kvě 12, 2013 2:24 pm

Re: OT: Obhajovani Matejova knowhow

Příspěvek od brumlaj »

jestli tento popis funkce je necháváním si informací sám pro sebe, tak se omlouvám za své vyjetí proti všem ;-) a díky oběma aktérům za to, že ta informace zde padla.

To že lanyho neunesl, že mu (a nam vsem) matej vysvetlil jak to funguje az po case kdyz si zaklad nasel nebo vybadal jinde/jinak a rypnul si, to tam ja vidim celkem zretelne.
Moudrost nepřichází vždy s věkem, někdy věk přichází sám.
Uživatelský avatar
mypower.cz
R.I.P.
Příspěvky: 4927
Registrován: pát bře 04, 2011 11:36 am

Re: OT: Obhajovani Matejova knowhow

Příspěvek od mypower.cz »

Dobra .. uznavam ze takto bychom mohli argumentovat a protiargumentovat donekonecna, tudiz od toho maji fora spravce a moderatory a jako spravce rikam ze se zkratka matej zdrzi sveho argumentovani o hodnote sve prace v nesouvisejicich tematech a je po konfliktech. Verim v matejovu asertivitu a odbornou profesionalitu. Pokud me zklame tak budu muset zasahnout. Proste se neda, nejaka pravidla tu musi byt a urcite hrstka diskutujicich neni ta, ktera by pravidla mela urcovat. Hrstka diskutujicich, jak jsem jiz drive napsal, muze stejne jako kdokoliv jiny spojit sily dohromady, zalozit jine forum a diskuzovat o cem chteji.
matej
Příspěvky: 826
Registrován: čtv zář 01, 2011 6:30 pm

Re: OT: Obhajovani Matejova knowhow

Příspěvek od matej »

jako spravce rikam ze se zkratka matej zdrzi sveho argumentovani o hodnote sve prace v nesouvisejicich tematech a je po konfliktech
Akce vyvolává reakci.
Pokud se tady budem všichni chovat slušně a se vzájemnou úctou, nebudou žádné konflikty. Slušné chování je v pravidlech fóra!
Ať mne nikdo neuráží narážkama na moji sdílnost a nebudu mít nejmenší důvod reagovat. Ostatně nejsem si vědom, že bych byl povinen něco zveřejňovat. To že tak dělám je má dobrá vůle.
Pokud se týká admina, měli jsme dohodu která dosud platí a plní se. Dle odpovědí které mi posílal, když jsem avizoval další zaslané provize, to nevypadalo na to, že se mu mé chování nelíbí. Právě naopak, nabízel mi zdarma prostor na úvodní stránce apod. A nebyla to žádná jednorázová provize bůhví za co, jak tvrdí admin, ale dohromady 8000 Kč ve třech platbách v březnu, květnu a červenci. Opravdu dosud netuším, kdy a proč změnil postoj vůči mé osobě.
Pokud do mne někdo opakovaně ryje a očerňuje mne před ostatními diskutujícími, není to slušné chování a není mou povinností se to nechat líbit, naopak mám právo se k obviněním adresovaným na svoji osobu vyjádřit. Pokud se zde nějaký výpad vůči mne objeví a admin to toleruje, anebo se takového chování dopouští dokonce on sám, tak reagovat musím. Udělal by to každý kdo má v sobě kousek cti. Je to jako když se tady šířilo že admin čte cizí SZ. Taky se mu to nelíbilo a bránil se. Ostatně, pokud měl kdokoli se mnou problém, mohl to se mnou od začátku řešit přes SZ.
Pokud se jedná "zabordelovávání" témat, reagoval jsem v tom samém tématu, ve kterém byly narážky na moji osobu.
Pravda a Láska zvítězí!.
netko
Příspěvky: 173
Registrován: sob zář 01, 2012 12:43 am
Lokalita: Orava

Re: OT: Obhajovani Matejova knowhow

Příspěvek od netko »

mypower.cz píše:
mobilik píše:

Jak by jste to resil vy?
Vysral by som sa na to!! Kto chce nech čita a kto nie nech nečita a basta!
Admin, nepoznam ťa sice ale mal by si najsť neaku babu(myslim , že nemaš) potom by si pochopil kopec zaujímavých veci.
PavelR
Příspěvky: 3118
Registrován: ned led 29, 2012 3:59 pm
Lokalita: Žabčice
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 29139
Kapacita baterie [kWh]: 12
Chci prodávat energii: ANO
Chci/Mám dotaci: NE

Re: OT: Obhajovani Matejova knowhow

Příspěvek od PavelR »

brumlaj píše:
mypower.cz píše:.......Toto forum rozhodne neni majetkem vsech, ac samozrejme nijak nepopiram, ze zde spousta lidi prispelo zapisem textu do databaze. Ale ucinili tak dobrovolne, nikoliv tak, ze bych se zavazoval jejich prispevky spravovat na pozadani, mazat, upravovat, uprednostnovat, zvyhodnovat, tolerovat. To mi skutecne zadny zakon neprikazuje. Pokud ano, citujte prosim z legislativy.
Souhlas, není majetkem všech, ale pouze těch, kterí se podílí na tom, že existuje - psaním, klikáním, sponzorstvím v jakékoli rovině....údržbou..... Z toho ale nikdo z nich nemůže tvrdit, že je fórum výlučně jeho. Ano existují jedinci, kteří jsou schopni projekt zaříznout, moderovat, vylepšovat, tunelovat ale fórum není jejich výlučným vlastnictvím. Jejich jsou jen prostředky, nebo přístup k prostředkům toto umožňující. Tvrdí-li opak, pak jsou mírně a jedním slovem řečeno nezkušení..... A pejorativně šmahem odsuzovat společné vlastnictví čehokoli také svědčí o odezdikezdismu. Někdy špatná zkušenost přiklápí klapky na oči. Bohužel u nás za pomoci ideologů bude trvat ještě dlouho než je z očí sundáme. Co to je a.s.? Co to je s.r.o.? Co to je o.p.s.?

Spolecne vlastnictvi je vzdycky problem. Vzdycky to prirovnavam ke spolecnymu listku v hospode - po patym pivu vi kazdej hovno. Idealni je muj dum - muj hrad. Hranice a majetek by mel byt nedotknutelny.

admin: tymbylding? to snad ne. lidi mejte rozum. proste si sednout na pivo a pak dalsi, a dalsi, pane vrchni dam jeste jedno ....