Žvanírna 2

Nezařaditelné
Matess
Příspěvky: 1674
Registrován: pon zář 09, 2013 5:16 pm
Lokalita: Šumperk
Bydliště: Šumperk

Re: Žvanírna 2

Příspěvek od Matess »

ano jsou tam šmejdy ale umí i kvalitní výrobky... ale to je tak všude.. není to o rase či národnosti.
jahodovák
Příspěvky: 2003
Registrován: ned dub 02, 2017 3:45 pm
Lokalita: podhůří Orlických hor
Výkon panelů [Wp]: 7500
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Žvanírna 2

Příspěvek od jahodovák »

eman píše: sob zář 21, 2024 5:22 pm V Indii je zase největší výrobce Ťukťuků a nic to nevypovídá o kvalitě. Mám s Číňany letité zkušenosti a co můžou, to okradou na kvalitě. Jak materiálové, tak technologické. Prý když si řekneš, tak vyrábí kvalitu....haha....to je legenda pro svědomí lidí, co kupují ten nejhorší šmejd s argumentem, že i Bosch vyrábí v Číně.
Náš korporát jim zadal jen svařence a i tak jsou schopný kvůli ušetřeným pár dolarům, zničit zboží za stovky tisíc dolarů a pak se hádat, že ty svary někdo zmrvil na lodi.
Chci vidět, jak dopadnou jejich auta v crash testech, protože vždycky dopadla katastrofálně.
Pokud vím,tak čínan umí udělat kvalitní výrobek,jen musí dostat správné podklady a zaplaceno,pokud dostane nabidku a je hlavním parametrem cena,klidně dodá ale s ošizeným materiálem,za to nemůže čínan ale zadavatel,který zadá i materiál a chce co nejvíc ušetřit,pokud chce kvalitu,musí si připlatit,to ale nechce,tak mluví několik známých,kteří tam služebně jezdí a více do toho vidí,takže co si kdo objedná,to mu dodají,ono ty výrobky co si odtamtud dovezl,jsou zcela totožné kvalitou s nejlepšíma firmama a i velice levné ale všichni chtějí jen ušetřit a podle toho to dopadá,,,,kdo tam nebyl asi neuvěří,zkuste se zeptat těch co tam skutečně jezdí,pokud to ovšem přiznají,samozřejně nikoho jmenovat nebudu,každý si to ale může ověřit sám,pokud bude chtít a všude to nevykecá...
7,5kWp-
aexpert max 8 kw,power jack 10 kw a cca 45kW LIFE A LION
eman
Příspěvky: 1420
Registrován: pát srp 31, 2012 9:20 pm
Lokalita: Praha
Systémové napětí: 48V
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Žvanírna 2

Příspěvek od eman »

Ne, realita je taková, že pokud jim 24h denně nestojí za zadkem kontrolní tým zadavatele, tak se okamžitě pokusí cokoliv ošidit. Někdy si to zkus, něco tam objednat a nestát u pásu ve výrobě. Dodají ti tužky bez tuhy a budeš za blbce ty.
3,3kWp + 3,4kWp JJZ, 2x SmartSolar 150/85, 3xVictron MP II 5kVA v paralelním režimu, Smartshunt, Cerbo GX, 16x400Ah LiFePO4 s JK BMS B2A24S20P + JK BMS Invertor
cipis
Příspěvky: 4951
Registrován: pon srp 16, 2021 9:31 pm
Lokalita: blízko Brna
Bydliště: blízko Brna

Re: Žvanírna 2

Příspěvek od cipis »

eman má pravdu, co mi říkal známý, tak se ho snažili ojebat, ikdyž jim tam stál u prdele. Dokonce i při finální nakládce do kontejneru, kde nakonec také musel asistovat, protože mu tam už chtěli šoupnout jinou paletu.
Fakt vyloženě za zadkem. A to i přes to, že zaplatíš, že specifikuješ materiál, tak se ti tam snaží narvat něco jiného, co za ten správný materiál vydávají.
Od té doby tam prostě má dotyčný nonstop člověka, když se něco pro něj vyrábí.
13,38 kWp: 9850 Wp Jih, 2040 Wp Východ, 1490 Wp Západ
Regulátory Epever a Victron
Phoenix 2 kVA + MP 24/5000 (můj byt + wifi/kamery/atd. + máti byt)
Epever 3kW vytěžování do bojlerů + žebříky
CARSPA aktuálně odpojené
1 kW "nabíječka" 24 V
31 080 Wh staré olovo 7 488 Wh Li-Ion
záloha čerpadla ve sklepě MP12/3000/120-16 + 100Ah 12V monbat
Modře píši jako moderátor, černě jako člen.

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek