Lednice s digi. kompresorem - invertorem

Pračky, mikrovlnky, lednice, myčky na nádobí, mrazáky, rychlovarné konvice, remosky, vysavače ...
PetrDubi
Příspěvky: 1353
Registrován: úte říj 12, 2021 10:43 am
Lokalita: Blízko Ústí nad Labem
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 7100
Kapacita baterie [kWh]: 13
Chci prodávat energii: NE
Chci/Mám dotaci: NE

Re: Lednice s digi. kompresorem - invertorem

Příspěvek od PetrDubi »

V poznámce tam mají obdélník, takže ten modifikovaný sinus bude nespíš odpovídat tomu průběhu z osciloskopu, co jsem tu dával.
Jinak to vypadá na pořádnej kus materiálu, ale za ty peníze už jsi mohl mít 1 kW čistý sinus a kdyby jsi si trochu připlatil, tak i 2 kW:
https://eshop.neosolar.cz/menic-napeti- ... 2000w-24v/
O další 2 tisíce výš už je 3 kW..
mobilní elektrárna 3x Uni-solar PVL-68, 3x MPP modul, vše řízené přes arduino
doma 3280 Wp JV, 3810 Wp JZ, Easun SMW 8k (rebrandovaný MAX 8 kW), aku 13kWh 16s LiFePO4
skybor
Příspěvky: 758
Registrován: pon dub 24, 2023 8:47 am
Lokalita: Lašská brána Beskyd
Systémové napětí: 48V
Výkon panelů [Wp]: 5050
Kapacita baterie [kWh]: 4,8

Re: Lednice s digi. kompresorem - invertorem

Příspěvek od skybor »

@PetrDubi: No ty peníze bych za to určitě nedal :) Mám ho jetý za 1tKč. Ale ten průběh mne začíná zajímat, protože jak zkoušené spotřebiče, tak i watmeter/voltmetr/ampermetr (měřící i účiník) se tvaří dost spokojeně. Asi si někde půjčím osciloskop ... I když na ten bojler to je asi celkem fuk, ale čistě ze zvědavosti ...
SkyFVE 5 kWp (ve výstavbě) na výzkumné "chytré" chatě. 2x MPPT EASun 6048 60A, AC charger 60A (4s HP-HSTNS-PL18), NiCd 33s KPM 120P (5,2 kWh/48V), APC Smart-UPS 5000VA, Liebert PowerSure PSI 1440VA, SkyPowerBox LF 4810 1000VA + Siemens Logo! + RPi (Node-RED, Remote-RED, InfluxDB, Grafana)

  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek