Fórum | MyPower.CZ | Obnovitelné zdroje energie - energetická soběstačnost | Poslední návštěva: pon pro 16, 2019 12:27 am

[Plánováno] Malá/testovací/výzkumná FVE

FVE systémy bez dodávek do DS pouze pro vlastní spotřebu, ostrovní FVE nebo poloostrovní s odběrem ze sítě v případě nedostatku energie.
Předchozí

Re: [Plánováno] Malá/testovací/výzkumná FVE

Příspěvekod diablo007 » pon čer 24, 2019 5:47 pm

camel1cz píše:Jo takhle... to mi nějak nedocvaklo. Ale ono obdorně šusnout přesně v tom nejblbějším místě se dá všechno... Myslím, že když bude měnič takhle blízko u baterie, tak je další pojistka posunutá o pár decimetrů jen málo přínosná.

Začnu to pomalu montovat dohromady a ono se to bude lépe vymýšlet.

Nejvíc by se mi líbil v racku i axpert... uvidím, jestli se to nějak poskládá a bude schůdné chlazení. Mám v rozvodně docela prašno, tak bych rád přetlakové chlazení racku s velkoplošným nasávacím filtrem. Ale to je už jiná historka.

No čím je kratší vedení tím se snižuje pravděpodobnost zkratu ale psal jsi něco o 3m 70ky tak už na místě je jištění z obou stran. Jinak ona většina problémů vzniká tim ze se v tom vrtame ono pokud někam dáš 70ku kabel a 20 let nesahnes tak se mu těžkou prodře izolace když není žádný pohyb to je větší pravděpodobnost že to uděláš uživatelskou chybou
diablo007

Předchozí

Zpět na Ostrovní elektrárny